Ванна Тазиковна• 28 октября 2024
Взрослая дочь и психологи.
Выросла дочь и решила ,что мы были слишком плохими родителями. Начала ходить по психологам.Сказала,что ей все разложили по полочкам и во всех её неудачах виноваты детские травмы.Перестала с нами общаться,с бабушкой ,сестрой.Последней каплей стало то,что не взяла трубку на свой др,когда мы звонили, чтобы её поздравить.Мне невыносимо тяжело,но я держусь.А вот бабушка не может, плачет каждый день. Сегодня звонила ей,но она снова не взяла трубку. Это нынче у многих так или только у нас?
Результат:
вже голосів:
196 (58.16%)
Результат
103 (30.56%)
Общаемся с ребёнком
27 (8.01%)
Общаемся редко
11 (3.26%)
Не общаемся вообще
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
штрафовать. А у вас другие предложения? Я как то позвала подружку в гости, и мы с ней играли до ночи, домашку я не сделала. Учитель оценила) С записью в дневник.
На следующий день меня гулять не пустили, пока домашку не показала. Ужасное наказание конечно. Травма на всю жизнь
Ну добре, зробила домашку абияк і пішла гулять. На завтра двійка.
Що робитимете?
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Удалено администрацией...
Глаза_в_3_карата• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Що робитимете?
Моя зробить аби як знову. Якщо не пущу гуляти, взагалі не буде робити, якщо заберу телефон-буде просто лежати цілий день і може зранку відмовитися взагалі йти до школи. Діти різні.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Удалено администрацией...
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Що робитимете?
буду сидеть с ней и с домашкой.
И еще про обязанности. Да в идеальном мире может детки на розовых единорогах катаются все детство. А в реальном? После развода мы были с мамой одни. Мне 12, она работает. Ключ на веревочке. И что, не нужно помогать? Или помогать только за деньги? Чтобы убирать свой собственный беспорядок и мыть полы в своем доме мне должны были заплатить? :) А годы 90-ые, а зп выплачивают через раз.
Сейчас если отец воюет, мать одна с детьми. И вы считаете дети не должны помогать?
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
ну у вас уже сложный случай. Как вариант к репетитору. Пусть с ним делает, раз сама не может.
И как вы решаете эту проблему?
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Ну звісно ж так і буде) Причому в абсолютної більшості підлітків.
І так само з посудом, так само з прибираннями чи сидінням з молодшими братами.
І тут вже кожний з батьків обирає свій шлях:
одні почнуть буліти, принижувати, викликати почуття вини, навіть бити, інші спокійно перечекають ці роки чи домовляться на якихось там взаємовигідних умовах.
Більшість йде першим шляхом, а потім скаржаться, які невдячні діти виросли, мами-папи цураються, онуків не дають, не допомагають, тощо.
Ну і класика - винні психологи, бо розповіли дітям які були погані батьки. Занавєс.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
буду сидеть с ней и с домашкой.
Ні, я такого не казала ніколи.
Я казала що добровільно діти не погодяться ані мити посуд, ані сидіти з молодшими і це нормально. Просто тому що вони не зобов´язані.
А значить тре домовлятися, а не маніпулювати чи погрожувати.
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
ага. переждут, когда ребенку надо к зно готовиться, и поступать в универ.
ну да. Каждый же мечтает бомжа безработного до 40 лет кормить поить обувать одевать
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ні, я такого не казала ніколи.
так никто не обязан мыть посуду. Нет таких обязанных) И вещи стирать никто не обязан, могут и в грязных походить пару месяцев, пока пованивать не начнет.
У родителей есть обязанность кормить, учить,лечить. Про вкусную еду или чистые штаны в обязанностях ничего нет)
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
так і є.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
То краще мітлою гнати до репетиторів і в ВУЗ, куди дитина поступати не хоче?)
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
пусть поступает куда хочет.
или какие планы на будущее? наркотики/проституция?
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
так і є.
да, была я в таких домах. Чисто свинарник.
Ребенок в сад идет с соплями до колен, потому что мама не нашла шарфик или шапочку в этом сраче.
Если люди семьей живут, вместе, то у каждого есть обязанности. Тогда и вклад каждого ценится. И мама не обслуга.
Позаземний розум• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Якщо це її кімната, то най хоч засреться там поки не на неї не найде бажання прибратися.
В людини має бути зона комфорту, а ви її заперечуєте.
Молодша дитини - то ваш обов´язок, старша тут до чого??
Домовляйтеся за гроші, за вигоди якісь. Змушувати права не маєте.
Но тараканы заводятся во всей квартире.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
пусть поступает куда хочет.
А інших варіантів для вас не існує? Ви вважаєте що такий дали дитині приклад що йому залишається лише наркоманія чи проституція?
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Но тараканы заводятся во всей квартире.
Ну якщо вам легше стане - заходьте самі забирайте продукти.
А можна не воювати, а дочекатися поки щось попросить і погодитися в обмін на чисту кімнату.
Позаземний розум• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
То есть вы мне предлагаете встать в позицию жертвы?
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
а чем будет заниматься троечник без образования и без желания учиться?
Ленивый к тому же, который посуду для себя же за деньги моет?
Какова вероятность, что у вас второй Цукерберг родился?
Штора с кисточкой• 28 октября 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Скажіть будь ласка, а чи ображали та принижували вас батьки? Бо ключове в цьому всьому, яким чином ці обовʼязки на дітей нашого покоління розподіляли. Наприклад можно по різному просити чи вимагати щось робити по дому. А після зробленого можно почути від заклопотаної матері «дякую», або «скотина, нащо ти підлогу так погано помила?». Я вважаю то є ключове, чи лишиться образа у дитини чи ні. Тому тут стільки суперечок між всіма нами. Кожен говорить зі своєї колокольні чи як там.
Давайте так: мені в дитинстві погрожували, що здадуть мене в дитячий будинок. А коли мене ця погроза не вразила, то, використовуючи мою багату уяву, мені розповіли, що мене, домашню дівчинку, там (в дитячому будинку) будуть примушувати робити неприйнятні для мене речі (конкретно, цитуючи: ’старші дівчата сходять в туалет’по великому’, а тебе змусять язиком підтирати’).
Результатом стало те, що, побачивши організовану групу дітей, в мене траплялася панічна атака, що це йдуть з дитячого будинку за мною.
Чи це змінило мою поведінку, яку батьки хотіли тією своєю тирадою змінити? Ні! Але я розумію, що вони таке сказали вже від відчаю на мене вплинути. Доречі, якщо цікаво, це було саме питання охайності і порядку в моїй кімнаті (там вище ми обговорювали це питання).
Щодо іншого - то, як мені здається, як і у багатьох: ’ти мусиш’, ’ти зобов´язана’ і ремінь, разом з криками, ’в допомогу’.
Але, блін, ну не читали мої батьки психологічні книжки і не ходили до психологів. Вони робили так, аби в мене все необхідне було і, навіть, трішки більше. І не було в моїх батьків ’золотої ложечки’. Все вони, буквально, ’вигризали’, аби ми, їхні діти, мали більше, ніж мали вони. Так, припускалися помилок. Але, мені здається, що за це їх можна пробачити. І, навіть, без вивертання їхньої душі назовні. Просто взяти і пробачити.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Хм. Обговорювати і шукати компроміс то позиція жертви, я вас правильно зрозуміла?
А позиція дорослого на вашу точку зору - то кричати і погрожувати або звинувачувати, але наполягти на своєму, так?
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
А чим буде займатися трієчник, який вчився у ВНЗ, куди мама змусила піти?)
Яка ймовірність що ви за дитину оберете правильний шлях?
Що ж такого поганого якщо він працюватиме офіціантом чи машини митиме на АЗС, поки визначиться що його цікавить?
Штора с кисточкой• 28 октября 2024
Ответ дляПозаземний розум
Но тараканы заводятся во всей квартире.
Таргани, до слова, нізвідки не заводяться. Їх хтось має принести. І, сам факт наявності недоїдків, на ’виникнення’ тарганів не впливає. Перевірено. І не питайте як саме. Пліснява - так. Сморід - так. А таргани (як і воші, доречі ) - ні.
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
лет до 40. А потом можно и пенсии подождать. Маминой и папиной
Дело не в том, чтоб запихнуть ребенка в ВУЗ. Я не писала нигде такого.
Но когда ребенок в старших классах саботирует учебу и вы предлагаете переждать вы его лишаете шанса благодаря хорошим баллам зно пойти в тот вуз, куда он хотел бы пойти. У него с его тройками тупо не будет выбора. Только на азс.
Позаземний розум• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Смириться и убирать самой - это позиция жертвы. И торговаться за уборку тоже не сильная позиция.
Штора с кисточкой• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Звісно. Можна взаємопослугами, можна кишеньковими грошами.
З вами як за роботу розраховуються? Чи за безкоштовно ще й досі працюєте? Що ви ваньку валяєте на старості років, не набридло?
Все по десятому колу. Цирк.
Мені здається, все ж, що ви дуже спрощуєте. І це спрощення веде до непорозумінь.
Родинні стосунки - не дорівнюють товаро-ринковим. Це про більше. Це про бажання зробити найкраще близьким людям. Це про піклування. Про взаємодопомогу. Але діти, в своїй природі - доволі егоїстичні (і це нормально). І, саме, завдання батьків: навчити взаємодіяти з рідними людьми (питання ’рідності’ має визначати сама людина) на такому рівні. Звісно, зберігаючи себе і свої кордони.
Родина - це не та робота, за яку розраховуються матеріальними благами. І цьому, в тому числі, мають навчити батьки.
НеКонец-Света• 28 октября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Может это всё же ваше восприятие?
а с вами дочь не общается - может это просто проблемы вашего восприятия?
Анонимушка• 28 октября 2024
Ответ дляКупи слона
А чому не можна жити в бардаку, якщо людині так ок? Я люблю чистоту, але поважаю бажання інших) яка різниця, як людині комфортно, якщо вони цим не порушують твій простір. Ви живете як зручно вам, вони як зручно їм. Це нормально, люди різні. Вчіться поважати і приймати особистий простір іншої людини
Так питання в тому, коли саме порушують. Навіть що стосується дорослих. Уявіть, що ви живете разом з подругою, де спільна вітальня, ванна кімната, кухня. І от коли скрізь постійний бруд і срач, а ви вже просто падаєте з ніг, щоб прибирати та мити за двох, то яким буде ваше ставлення до ситуації? Тобто, виходить, що я маю поважати і приймати таке ставлення, але не варта, щоб поважали мій комфорт?
Якщо це персональна кімната, то нехай хоч пліснява з тарганами, аби не лізли на мою територію. Проте якщо в такому срачі та антисанітарії заведуться хвороби, що загрожуватимуть моєму здоровʼю, то чия це буде проблема?
Планшетница• 28 октября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
То есть вы просто хотели ничего не делать,а они вам не давали?
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Удалено администрацией...