Ванна Тазиковна• 28 октября 2024
Взрослая дочь и психологи.
Выросла дочь и решила ,что мы были слишком плохими родителями. Начала ходить по психологам.Сказала,что ей все разложили по полочкам и во всех её неудачах виноваты детские травмы.Перестала с нами общаться,с бабушкой ,сестрой.Последней каплей стало то,что не взяла трубку на свой др,когда мы звонили, чтобы её поздравить.Мне невыносимо тяжело,но я держусь.А вот бабушка не может, плачет каждый день. Сегодня звонила ей,но она снова не взяла трубку. Это нынче у многих так или только у нас?
Результат:
вже голосів:
196 (58.16%)
Результат
103 (30.56%)
Общаемся с ребёнком
27 (8.01%)
Общаемся редко
11 (3.26%)
Не общаемся вообще
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Шановна пані, для вас шансів взагалі нема) Вас швидше за все такі чекає спокійна старість, ніхто вам не робитиме нерви, не розкидатиме посуд і не вимагатиме уггі за 200 баксів.
Там і доживете разом із своїм ЧСВ, без дітей-онуків правда, ну в цьому ви явно ж і бачите перевагу.
Гарної вам старості)
нема) мені вже дуже багато років))) і маю велику доньку, з якою ніколи не було проблем. Яка має все, що хоче, і не проти прибрати й великий будинок, якщо я попрошу (в мене є помічниця при цьому). Ні мені нама, ні я доньці ніколи не платили за послуги. І всі один одному готові допомогти. Уявляєте?? і не вважаємо це примусом! а за гарну старість - велике дякую))))
Купи слона• 28 октября 2024
Ответ дляАнонимушка
Это абстрактный пример, а не мой опыт.
Кстати, уже не уверена, что это надо делать в принципе. А то вдруг потом взрослый ребенок обвинит в психологическом насилии, есть же такие, кому нормально жить в грязи и бардаке, пока кто-то за ними не уберет.
А чому не можна жити в бардаку, якщо людині так ок? Я люблю чистоту, але поважаю бажання інших) яка різниця, як людині комфортно, якщо вони цим не порушують твій простір. Ви живете як зручно вам, вони як зручно їм. Це нормально, люди різні. Вчіться поважати і приймати особистий простір іншої людини
Я супер-пупер• 28 октября 2024
Ответ дляШтора с кисточкой
Блін, от читаю я, і замислилася: в мене ж також була купа образ на батьків: я також дитиною бігала за молоком і тягла той бідон додому; ще в нас дача була і я дитиною, разом з батьками, полола той участок, збирала овочі і фрукти, а потім тягала через все місто важкі ведра; мити підлогу і посуд - було моїм прямим обов´язком років з 6-7 (доречі, досі ненавиджу все, що пов´язано з миттям поверхонь і посуду), також мене били... Та багато чого було!
Але, з віком, я стала цікавитися: а як було батькам? Скажімо, в 90-ті роки я не знала що таке: немає м´яса, овочів і фруктів (хоч і консервованих часто) - мабуть це тому, що в нас, таки, була дача, яку я ненавиділа всією душею, а ще батьки пахали як прокляті (тата, взагалі, пам´ятаю, років до 13-14, тільки на вихідних, бо зрання і до пізнього вечора він був на роботі) - де там спокійно перевірити уроки: мама прибігла з роботи, стала до плити і, паралельно, дивиться що ми там понаписували... Допомога батькам, в такій ситуації - не сучасне: ’дітям корисно брати участь в домашніх справах’, а сувора необхідність. Але, повторюся: ми не мали голоду в 90-ті і, більше того, коли стало полегше, батьки не припинили економити і працювати. Тому ми, з часом, стали вважатися доволі заможною родиною: дача, кілька квартир, гарна освіта дітям, гарний одяг у дітей, автівка... Навіть зараз, я розумію, що у тому, що я маю і що мої діти можуть не мати клопоту з тим ненависним мені: почисть картоплю, помий підлогу, помий посуд, сходи за молоком - величезне вкладення тоді моїх батьків (а ще й батьків чоловіка, адже наші родини дуже схожі). І тоді моїм батькам було шалено важко! Коли я це зрозуміла, то відпустила образи. Так, вони не ідеальні. Але вони люди. Врешті, мені точно є багато за що щиро подякувати батькам.
Скажіть будь ласка, а чи ображали та принижували вас батьки? Бо ключове в цьому всьому, яким чином ці обовʼязки на дітей нашого покоління розподіляли. Наприклад можно по різному просити чи вимагати щось робити по дому. А після зробленого можно почути від заклопотаної матері «дякую», або «скотина, нащо ти підлогу так погано помила?». Я вважаю то є ключове, чи лишиться образа у дитини чи ні. Тому тут стільки суперечок між всіма нами. Кожен говорить зі своєї колокольні чи як там.
Країна мрій• 28 октября 2024
Ответ дляМорская свинка
жавление выглядит по разному.
Вот например вы ко мне продемонстрировали неуважение - заметили? Я заметила.
Вот и дети замечают давление.
Протест - реакция на давление.
Вот и дети замечают давление.
Протест - реакция на давление.
Удалено администрацией...
Лунтик-паунтик• 28 октября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Вот и я не могу понять. Если бы не хотела о нас ничего знать, то и подарки бы не принимала.Кстати,парень её со своими родителями тоже не общается.
Били?
Отец родной?
Унижали?
Отец родной?
Унижали?
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Кожного дня їй не дзвонить ніхто. Це буває максимум раз на місяць. Бабуля за останні півроку подзвонила тричі.Один з цих разів-на день народження. Вона не відповіла і не передзвонила
фу, какашка :( Бабуля то точно ничего плохого ей не сделала.
Автор, привыкайте к такому общению. Человеку ничего не докажешь. Ей без общения с вами и прочими родственниками комфортнее жить. Ну вот такая она у вас. Ни любви, ни благодарности. Такой вот природный дефект. Примите. Постарайтесь привыкнуть.
Країна мрій• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Ну якщо вона чекає на якісь бонус окрім умовних лаптей та штанів, які ви зобов´язані їй надати - у вигляді косметики, телефону, кишенькових грошей, тощо - значить звісно ж вона це має заробити.
І тоді автоматично з´являються обов´язки, як в будь якої дорослої дитини. Але нав´язати ви їх не можете)
Ви можете запропонувати: ти прибираєшся і підемо в кіно.
Ти сидиш рівно 3 години хз молодшим і я додам тобі до кишенькових 100 грн.
І так далі.
Чекати від підлітка що він погодиться з тим що він є вашою власністю і ви можете загадати йому просто так для виконання - це вбого і так може думати лише інфантильна людина.
Вас коли сестра просить посидіти з племінником, ви мабуть чекаєте від неї шо вона так само вам допоможе якщо у вас виникне потреба, правда?
То з якого дива ви вирішили що підліток вам надаватиме послуги просто так?
І так далі.
Дивіться, всі психологи кажуть що в дитини мають бути якісь обовязки по дому. А виявляється це велика наруга над дитиною якщо вона погодує рибок си помиє після себе тарілку. Чи не привежи боже приготує сніданок для всіх-то взагалі дитяча травма і образи га батьків до кінця жизні
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
І що ж вам психологи радять робити коли дитина ігнорує обов´язки?)
бити мабуть?Чи одразу в дитбудинок?
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
та отож))) треба, виявляється, домовлятися і гроші платити. А потім ще й осрахом чекати, аби не дай Боже, якмй психолог не знайшов дитячу травму.
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
бити мабуть?Чи одразу в дитбудинок?
а без крайнощів ніяк? лише чорне і біле??
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Ну то запропонуйте некрайнощі, в чому проблема?
Що саме вам порадили психологи робити з дитиною, яка не виконує систематично того що ви від неї вимагаєте?
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
у мене таких проблем не було. Ще є поняття виховання дитини і прививання людських цінностей.
Країна мрій• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
бити мабуть?Чи одразу в дитбудинок?
Питання ж в іншому.
Судячи з коментів тут -дитина має жити в своє задоволення, а батьки-раби пахати на радість, щастя та задоволення забаганок дитини, а то не дай боже травма. І слова кривого не сказати.
Але спец навчені люди кажуть що для гармонійного розвитку дитині потрібні обовязки
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Питання ж в іншому.
то лиш за гроші обовязки можна)))
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
А, то ви виростили слухняну безвідмовну дитинку?
Дуже зручно для вас)
Для дорослої людини правда потім трагедія, але для вас дуже зручно, не спорю.
Дуже зручно для вас)
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Дуже зручно для вас)
ще раз кажу, не діліть все на чорне і біле. шукайте в житті гармонію.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Питання ж в іншому.
А що заважає жити всім гармонійно?
Не експлуатувати один одного, а домовлятися про взаємоповагу та взаємодію?
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Дуже зручно для вас)
і чого ви так хочете особисто зачепити?))) не вдасться))
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
А що заважає жити всім гармонійно?
та ви що?? ви ж казали, що требп платити за все.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Удалено администрацией...
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Звісно. Можна взаємопослугами, можна кишеньковими грошами.
З вами як за роботу розраховуються? Чи за безкоштовно ще й досі працюєте? Що ви ваньку валяєте на старості років, не набридло?
Все по десятому колу. Цирк.
дамаБезСобачки• 28 октября 2024
Ответ дляМеня не звали
Удалено администрацией...
Тепер її ще більш шкода, якщо чесно.
Меня не звали• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Тепер її ще більш шкода, якщо чесно.
Удалено администрацией...
Ламборджини• 28 октября 2024
Да это так, психологи говорят виновата мать, он мать не навидит и во всем винит, что денег не дала , так пошёл кредитов набрал
Лунтик-паунтик• 28 октября 2024
Ответ дляviter33
З досвіду - не психологів тратять гроші лише ті, у кого ’вище голови’ зайвих грошей та зайвого часу і знайшли собі таку ’модну забавку’
Всі решта - якось самостійно вирішують свої проблеми по мірі їх надходження і все ок.
А 90+% психологічних проблем успішно ’лікуються’ зайнятістю 24/7, фізичними навантаженнями і вибором комфортного середовища для спілкування (ніщо з вищеперерахованого послуг психолога не потребує)
Вас в детстве не насиловали?
Или если что, можно вылечить 24/7?
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
а если не научить ничему опять претензии будут. Что родители не подготовили к жизни, не занимались воспитанием, забили на ребенка.
Снідаю авокадо• 28 октября 2024
Ответ длядамаБезСобачки
штрафовать. А у вас другие предложения? Я как то позвала подружку в гости, и мы с ней играли до ночи, домашку я не сделала. Учитель оценила) С записью в дневник.
На следующий день меня гулять не пустили, пока домашку не показала. Ужасное наказание конечно. Травма на всю жизнь
Морская свинка• 28 октября 2024
Ответ дляКраїна мрій
Удалено администрацией...
вы перешли к хамству. Это недопустимо.