Ви все ще задоволені тим, що Зеленський президент і партія слуга народа Має найбільше голосів?
Питання для тих хто обрав цю владу і живе в Україні.
Результат:
вже голосів:
121 (40.47%)
Я голосувала за Порошенка
107 (35.79%)
Ні, розчарована в цій владі
38 (12.71%)
Вибрала Зе щоб не обирати По
27 (9.03%)
Так, мене все влаштовує.
6 (2.01%)
Була за По стала за Зе.
Можна навіть без коментарів. Мені просто цікаво, чи змінили люди думку.
Ответ дляRemensa
Кого це там все влаштовує?
Мабуть тих хто причетний до влади так чи внакше
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляДуша Лисиці
Для какого ресурса за баблишко статистику собираете?
’Русские.идите домой! Водки нет!’
Ви знаєте, я тут подумала, хто обрав, ті багато виїхали, а ваше опитування для тих хто в Україні.
Зараз всі вам напишуть що були за порошенка. Або голосували на за слуг, а проти блоку порошенка.
Або що голосували за мир з рашко, зеля обіцяв. Да що казати вже. Що є. Всі в одному човні, і гребемося..
Valentina shop2020• 03 ноября 2024
Ответ дляДуша Лисиці
Хитрая лиса решила спросить ,как мы тут терпим этот беспредел,сама находясь на пособии далеко от Украины решила поиздеваться с народа
Ответ дляLudaSHS
Та воно то так. Але цікаво, може хто змінив думку
Valentina shop2020• 03 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
’Русские.идите домой! Водки нет!’
Зачем списывать на русских,тут своих хватает
Ответ дляИрина-bbd0
’Русские.идите домой! Водки нет!’
Шановна, мені болить Україна. Мені цікаво, чи народ наш усвідомлює ситуацію. Для себе. Просто поговоріть.
А от ви схоже та сама матрьошка
Ирина-bbd0• 03 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Тоолько голосовать тут будут все.кому не лень
Та и хренсним)))) насобирали уже статистики и приперлись в парадке Киев затридня брать)))
Ожидая рушничков с цветами))))
Екатерина1801• 03 ноября 2024
Ответ дляДуша Лисиці
З чого ви вирішили, що з вами буде хтось ділитись своїми думками? Ви хто взагалі така?
Ответ дляДуша Лисиці
Тут думки завжди вітром навіює
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-2343639
Ответ дляValentina shop2020
Я знаходжусь в Києві на Позняках в ліжечку зараз, якщо що. Повернулась на річницю війни, до родини. З пособі.
А чому ви думаєте, що це цікавить лише виіхавших? Їм взагалі там пофіг вже на нас
Ответ дляakarra
ЕЩЕ?
что значит еще? ))))
изначально ДО еще, я была в шоке от того, сколько идиотов в стране, целых 73%
сейчас, как раз, некоторые прозрели
но их так мало
большинство - только подтвердило первое впечатление и шок
что значит еще? ))))
сейчас, как раз, некоторые прозрели
но их так мало
От і я так само.
ole4kakissa• 03 ноября 2024
Удивительное рядом
А где же 73%?
Голосовала против Зеленского. Было без вариантов
А где же 73%?
Ответ дляЕкатерина1801
Тут форум. Вас ніхто не силує
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляМанула
Зараз виявіться, що 73% голосували за Порошенка
Вже 56% є.
Valentina shop2020• 03 ноября 2024
Ответ дляДуша Лисиці
Лежите в своем лижечку и не задавай те глупых вопросов
Этот,что правит страной назвать президентом сложно,это пришло для уничтожения народа
Екатерина1801• 03 ноября 2024
Ответ дляДуша Лисиці
Тут форум. Вас ніхто не силує
Як бачите, тут ніхто і не збирається вам відповідати)
Ответ дляМирусёнок
А що обирати у вашому опросі тим, кому Зе не подобався з самого початку, але трохи менше, ніж Порошенко? (А таких більшість серед його виборців)
Ну ви ж за когось таки проголосували. Значить за Зе. Розчаровані чи ні, в своєму виборі?
ole4kakissa• 03 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
У меня как раз наоборот, я голосовала против Зеленского
Порошенко сам слился перед последними выборами; умный гад
Ответ дляМирусёнок
Додала для вас