Да Щас же• 04 ноября 2024
Бухгалтер а Польщі
В Польщі з початку війни. Працювала в українській компанії деякий час дистанційно,зараз веду кілька ФОПів дистанційно за смішні гроші, але спеціалізуватись на ФОПах в Польщі не хотіла б. Досвід в Україні біля 30 років, самій вже під 50...Мова А2
польська, англійська, але з говорінням найгірше, бо не маю мовної практики. Курси бухгалтерські в Співтоваристві закінчила. Наче все є, а не можу наважитьсь шукати тут роботу. Невпевненість, страх за вік, мову. Колеги, поділіться досвідом свого працевлаштування: які були труднощі,як подолали їх, як працевлаштувались вперше, що було найбільш цінним для роботодавця, як подолали мовний бар´єр| і т.п
Мост_Устал• 04 ноября 2024
мовний бар’єр найкраще долається живим спілкуванням і мовним середовищем. Як мені сказали ’не бійся говорити, скажеш неправильно - ми поправимо, але говори’. Труднощів не було ніяких, оскільки все практично ідентичне нашому ( не бухгалтерія, будівництво), а нюанси, що виникають, вирішуються по мірі надходження.
Не думаю, що у Вашій сфері щось протилежне цілком буде. Сміливіше - і вперед
ОбережнаЯ• 04 ноября 2024
Скажу банальне, але мовний бар´єр долається одним єдиним способом- більше розмовляти з носіями. Висилайте резюме, дивіться на відгуки і ходіть на співбесіди
Як ухурделю• 04 ноября 2024
як не дивно але так мовний бар´эр долати тільки живим спілкуванням, ніхто з нас не ідеальний і до тогож закордоном не принятно засуджувати людей за погане знання мови, всі розуміють що іноземцю потрібен час щоб почати говорити, тому дійсно просто будьте сміливіше і все вийде
Аннуитет• 04 ноября 2024
Просите на ведение наших, тут много кто бизнес открывает или работают на себя и в бух консультациях/услугах нуждаются
Да Щас же
• 04 ноября 2024
Ответ дляАннуитет
Дякую! Було б не погано, але не готова бути самостійним бухгалтером, з моїми страхами хоч би десь почати під чиїмсь керівництвом...
Садоводница• 04 ноября 2024
Ответ дляМост_Устал
А ви працюєте в сфері будівництва?
Кто крайний?• 04 ноября 2024
Плюсую за живое общение. К сожалению, наверное это единственный вариант. Зато надежный.