75В• 05 ноября 2024

Чи є вікова межа, щоб заводити дитину, як думаєте?

Питаю думку зі сторони.
Просто розриває мене останні місяці. Я хочу дитину від чоловіка, якого дуже люблю і, мабуть, саме через це. Неймовірно захоплююсь кожною рисою його характеру, не можу надихатись ним. Вірю, що дитина була б просто неймовірною, ще одна щаслива надзвичайна людина.
Другий шлюб, мені 43, йому 50. В обох є діти від перших шлюбів. Ми обоє фізично здорові. Фінансово стабільні. Ми не в Україні, він - іноземець.
Взагалі не знаю, чи варто піднімати цю тему з ним, бо він зі старту стосунків давав зрозуміти, що не хоче більше дітей через вік. Але тоді він і на своєму особистому житті хрест поставив, я все змінила. Іноді він каже, що я його врятувала. Тобто я знаю, що можу переконати його. Але... може це у мене якийсь передклімактеричний психоз?
ЗаведУющая• 05 ноября 2024
Ответ для75В
так, вони є важливою частиною його життя.
’Так’ - не спілкуються чи все-таки спілкуються? Бо ’врятувала від самотності’ читалось, що він геть сам один. П.с. уже прочитала)
Я от з якого боку напишу. А якщо ваша дитина буде з особливостями? Або хвора? Чи готова ви до такого розвитку подій? А він?
Моя дитина всього-то має РДУГ з супутніми високофункціональним РАС, ОВР та тривожністю, дааалеко не самий важкий варіант, але інколи це до біса важко. Шлюбу моєму прийшов кінець, в тому числі і через цей аспект, бо мого ресурсу, як виявилось, на двох не вистачає.
А далі як? Добре, якщо дитина скомпенсується, а якщо ні? Чи буде кому далі нею опікуватись?
Продумайте ще з цієї сторони.

Невісточка ж• 05 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Зачем ему в 50 дети , чтобы что ?
Фастануть что старый пердун ещё может
Фиона Шрековна• 05 ноября 2024
Каждое ообщение ваше ха ха вызывает почему-то..
Україна наше все• 05 ноября 2024
Ответ для75В
У мене своє житло є, мімо ))
За год заработали в Европе на жилье свое? ))))
Если б вы прожили долго там, то и спрашивали б не на Советчице.

Таких тем я читала немало, чтобы вам поверить )))
автор 75В • 05 ноября 2024
Ответ дляУкраїна наше все

Тю. Не вірте.
Рік ми разом, а не рік я закордоном.
Бабця в мештах• 05 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Продумайте ще з цієї сторони.
Так і молоді батьки невідомо чи зможуть витягнути хвору дитину. Це складне питання.
автор 75В • 05 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Продумайте ще з цієї сторони.
Так, думаю про ризики для дитини, звісно. Якщо ми приймемо таке рішення, то обов´язково пройду всі можливі тести.
Так - мала на увазі, що він спілкується зі своїми дітьми, і дуже активно.

So_so• 05 ноября 2024
Ответ для75В
Він своїх дітей ’рятує’ кожен день. Піклується добре. Їм пощастило з татом. А на собі був хрест поставив.
Так они взрослые, а Вы с ним год вместе. Простите за грубость, пи**еть, не мешки ворочать. Неизвестно кто и как там на самом деле их растил.
Ладно бы, у Вас не было детей, но так рискнуть. Вы год знаете мужчину, ему 50, детей не хочет и Вам надо какие-то там частички объединять.
Или Вы планируете круглосуточные няни и ничего не менять в жизни?
автор 75В • 05 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Ні, планую на рік випасти з робочого життя, сама займатись дитиною. Іноді навіть сумую за часом, коли мої малі були малі. Може томущо мені пощастило і я не мала щодної безсонної ночі.
автор 75В • 05 ноября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Ой мама недавно розказала що знайомої знайома народила нещодавно в 53...
Жінці було 53? Ого
БоВжеВільна• 05 ноября 2024
Ответ для75В
Разом рік. Але сенс в іншому. Я хочу частинку його і мене поєднати в прямому сенсі.
Зачем? Дети это же такая долгосрочная ответственность + риски. Почему не воссоединиться какими-то другими способами?
автор 75В • 05 ноября 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Відповідальність мене не лякає. Тільки ризики вроджених хвороб.
Проня_Прокоповна• 05 ноября 2024
Хотите- рожайте. Это только ваше личное дело.
Просто странно что в таком возрасте вы женщина пишете такие вещи, как будто бы вам 20 лет. Вы уверенны в том что все будет так как вы хотите?
Идеальных людей не бывает, просто когда тёмная сторона открывается в 20, 30 лет то вот это все легче пережить, а вот в лет 45 с младенцем на руках обжечься это уже посложнее. Ощущение что у вас ейфория.
Ну и вообще, вы ещё с ним не обсудили этот вопрос. Может он скажет нет категорически а вы уже размечтались.
Ло Шарик• 05 ноября 2024
Як на мене, межа швидше у рівні здоров´я, самопочутті потенційних батьків.
У мене колега в 45 - ну лялечка. Тренування тричі на тиждень, ретельно стежить за харчуванням, жодних цигарок чи алкоголю, завжди у неї повно енергії, розповіді про активні вихідні, плани.
А на минулій роботі дівчинка була, не пам´ятаю скільки, але точно до 30, у неї проблеми були з серцем і спиною, а розмови в основному зводилися до ’коли вже вихідні’ і ’як же я втомилася’.
Ну і кому з них буде простіше з малою дитиною?
автор 75В • 05 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так, можливо. І я думала про те, що як залишусь сама з дитиною. З різних причин. Думаю, фінансово витягну.
Ейфорія? Думаю, ви праві, так.
МашМааш• 05 ноября 2024
Я думаю, это очень зависит от желания пары, от возможностей физических и финансовых

Плюс я бы очень учитывала 2 момента.
1 - после 35 лет риск генетических патологий растет в геометрической прогрессии каждый год. Я работала с детками с нарушениями и после этого решила, что мой предел 35 лет, я не готова к такому.
2 - дети нуждаются в какой-никакой поддержке родителей до 16-22 лет, готов ли ваш муж этим заниматься в 72?
Всех анонимов аноним• 05 ноября 2024
Ответ дляЛо Шарик
Я тоже была лялечка, а в 46 давление как долбануло и спорт пришлось бросить.
Всех анонимов аноним• 05 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Это обычный предклимакс.
Знаю бакси• 05 ноября 2024
Народила подруга в 43, йому 50. Другий шлюб. Діти дорослі є у кожного. Дитинка народилась нормальна. Вони в Україні

ЗаведУющая• 05 ноября 2024
Ответ дляБабця в мештах
Ну ясно, що складне. Але досить реальне, на жаль
ЗаведУющая• 05 ноября 2024
Ответ для75В
На рік? Я теж так планувала. А випала на 9. Причому, повторюсь, маю досить легкий випадок і були матеріальні можливості. А от морально...
А тести такі речі не показують.
Може тому, що було (і є) важко, мова про другу дитину навіть не йшла. Та й перша була досить пізно, в 37, зараз їй 10, мені майже 48. Можу сказати, мої 43 і 47 мають досить велику різницю в самопочутті, на жаль. Війна також вплинула, не без того.
Телячі ніжноСті• 06 ноября 2024
Ответ для75В
Жінці було 53? Ого
Так, народжувала сама але кесарів розтин
Телячі ніжноСті• 06 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Есть разница воспитывать в 30 и после 50 это кардинально разные возможности и я не про материальную сторону она очень важна но первостепенная .
Я с этим не спорю. Возможности вообще у всех разные. Кто-то болеет всю жизнь, у кого-то всегда мало денег, кто-то пару не нашел. У меня претензия конкретно к вопросу ’зачем кому-то дети’. Это не про возможности а про мотивы. Вам дети зачем?
Телячі ніжноСті• 06 ноября 2024
Ответ дляЗаведУющая
Продумайте ще з цієї сторони.
Підтримаю, якесь глупе бажання в авторки. Рожеві соплі сорокарічним не пасують. Та ’частина’ може взагалі до розлучення довести, діти це ще те випробування. Можуть бути труднощі, сварки на появі виховання і все таке. Тобто, я розумію коли люди, хай навіть в 40-50, заводять дітей БО ХОЧУТЬ ДИТИНУ, а не тому що от люблю чоловіка, хочу нас поєднати. Любиш чоловіка - то блін насолоджуйся же ним, проводьте час, милуйтесь і обіймайтеся. Через дитину навпаки з чоловіком менше часу і менше уваги один одному. І дитина може бути схожа взагалі на свекруху чи ще якогось дальнього родича. Добре якщо здорова, як ви вже написали. Короче, не розумію автора, може не так зрозуміла, не знаю.