bijenci• 10 ноября 2024

Хто "за мир" в топовій темі і готові віддати території, ви самі з окупованої?

Чи так само ви були б готові віддати свої міста?Чи готові ви жити в окупованому Києві,Ужгороді, Тернополі,Полтаві і т.п?Дуже здивували результати голосування, в якому величезний відсоток готовий віддати окуповані території (.Це тому ,що ви не звідти?Це тому,що вам є де жити?Чи готова кожна з вас назавжди забрати до свого житла хоча б одного переселенця ,або покинути свій дім і більше ніколи не побачити його?Ніколи не побачити рідних,які залишилися там,не мати змоги приїхати навіть на поховання своїх батьків?Чи згодні ви на все це ,заради так званого миру,в якому колись вже будуть воювати ваші діти,тільки вже за рашу?
Результат:
вже голосів: 521
184 (35.32%) Ні,хочу жити в Україні
171 (32.82%) Результат
166 (31.86%) Віддам своє місто заради миру
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Ну почему, еще можно в Херсоне, Сумах быть, других опасных местах - тогда я бы посмотрела на ваши настроения, а так только в тысячный раз убедилась, где прячутся патриотки
Удалено администрацией...
автор bijenci • 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Ага .Особливо оце ваше ’спрятать’
Ну просто шедевр .
Якби усі чоловіки з перших днів заховалися де б ми були зараз ?
Поки чужі чоловіки відвойовували Київщину,всих все влаштовувало,а як треба відвоювати інші території, то їм вже не треба
Annalise• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Dumky• 10 ноября 2024
Ох, тема ждуніх і любітєльніц русского міра. А чого не в кацапії?
І чого така впевненість, що як буде раша то ваші сини та чоловіки не будуть воювати? Правда є нюанс під яким прапором і з ким
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
І справді «к чему»?😡
Annalise• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
І справді «к чему»?😡
Так а ваш где?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
І справді «к чему»?😡
А дальше по накатанной .
Заготовочка
Annalise• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляAntiprom
А чого мовчите що між ссо був 2019 рік, було розмінування перешийка, щоб шатл їздив)) розведення військ, закриття програм, провал операції які проводили сбу та розвідка, та ігнорування загрози, яка почала збільшуватись з 2021 і про яку кричали всі.. а то у вас вийшло було ссо а потім 24.02 наступило
Да? Квітень 2018 був після 19 року?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Адміни ,це як розуміти ?
Чому тут зневажають воїнів ЗСУ?😡😡😡😡
Annalise• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
А дальше по накатанной .
Заготовочка
Удалено администрацией...
Ol-a• 10 ноября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Може то тоже эта как её....! Народна мудрість?
Или только вам можно мудрости излагать?
Mira29-c3c3• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Удалено администрацией...
Де чужі не цікаво .
Цікавить тільки тих ,що мені пишуть дописи на кшталт ваших 😡😡😡
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Кusalochka• 10 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Мой муж со мной и сыном и я приложу максимум усилий, чтобы так и было дальше.
Так а в чем вы Миру упрекаете? Что вы видели такого, что не видела она? В дом хоть ракета или шахед прилетал? Просто интересно
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляMira29-c3c3
Де чужі не цікаво .
Ой
Мой муж вам тоже чужой.
Вас уже от нервов заносит к концу дня
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Ответ дляКusalochka
Удалено администрацией...
Кusalochka• 10 ноября 2024
Александра, я полностью адекватная. У меня даже справка есть. Вы упрекнули другого пользователя, что он якобы не видел войны. Так я и интересуюсь, почему вы решили кому-то рот закрывать? Что даёт такие эксклюзивные права?
_Alekssandra_• 10 ноября 2024
Женщины, жаждущие продолжения войны совсем слетают с катушек.
Схаменіться!
Кusalochka• 10 ноября 2024
Удалено администрацией...
peterman• 10 ноября 2024
Ответ дляDumky
В Раші що чоловіки, що сини - всі вільні. Вони всі виїзні та подорожують зі своїми сім’ями, а не як наші зачинені, немов у в’язниці
ЧупакабраЗеБест• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Буча будет , пыточные в каждом городе и селе куда приходят кацапы они строят первым делом
Удалено администрацией...
Мама Никитки-2• 10 ноября 2024
Ответ дляТатьяна123
А чем словоблудие поможет? Вы много соовобоудием побед добились? Абы что писать. Пишите вон лучше marinam, с ней Крым вместе отвоюете.Я против войны
Жаль, що ге ви очолюєте кремлівську верхівку. Було б щастя в Україні. І головне паритет думок. Всі проти війни
peterman• 10 ноября 2024
Ответ дляMarinamariana
Телемарафон - зло
Terramiss• 10 ноября 2024
Иннагурация Трампа еще не состоялась, а на Советчице каждые день темы все интереснее
…
К чему бы это
Nikol-9a2f• 10 ноября 2024
Не правильно поставлене питання. Треба так.
Живий син і чоловік - здані землі.
Мертвий чоловік і син - відвойовані.
І подивитесь результати.
peterman• 10 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Удалено администрацией...