Куда ж без меня• 10 ноября 2024
Свекруха каже, що в мене не так чисто
Свекруха каже, що в мене не так чисто, то кухня не відполірована, то в шафі не покладала. Але в свекрухи самої не так чисто вдома, при тому, що їй ще чоловік допомагає, а мій не хоче. Нащо вона це робить?
Куда ж без меня
• 10 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
А чого вона до вас ходить із перевірками?
Часто буває у нашому місті, то постійно знайде привід зайти
МастерЮля• 10 ноября 2024
Какая разница? Ну говорит и говорит.
Моя бабушка мне всегда говорила что такую зас..ку никто замуж не возьмёт.
и что?
Куда ж без меня
• 10 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Какая разница? Ну говорит и говорит.
и что?
Це ображає мене((
Булькаю• 10 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
І лазить по шафах?
Крайня невістка• 10 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Орендована
Тю, то не пускайте, немає нікого вдома
Куда ж без меня
• 10 ноября 2024
Ответ дляБулькаю
І лазить по шафах?
Коли я з кімнати вийду
Куда ж без меня
• 10 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Тю, то не пускайте, немає нікого вдома
Чоловік каже, що я вдома
Булькаю• 10 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Коли я з кімнати вийду
Тоді б ноги її не було в моїй квартирі
Крайня невістка• 10 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Чоловік каже, що я вдома
Ставте на місце чоловіка і свекруху
НашлаПерепискуМужа• 10 ноября 2024
И что? Ну скажите - да, у меня бывает и грязно, вам-то что? Нам нормально. Мойте свою кухню.
Значит надо• 10 ноября 2024
Моя теж также казала. Що не так чисто. Що потрібно більше готувати, що дітьми потрібно займатися... Що мої діти не такі класні як діти від її дочки. Ну всяку хрєнь. Притому вона не працювала, чоловік робив їй все що їй заманеться, віддавав всю зп. З внуками взагалі не допомагала, тільки цу, забрати с садочка, а навіщо, а тощо будеш робити, до лікаря підеш, а чого ввечері. Йомайо. Всюди ходила з дітьми і якось виросли. Вже все ок свекрусі, тільки хоче щоб підлітки її любили, але нема контакту, то теж я винна, не привчила. Я спокійно пропускаю все мимо вух. А раніше плакала, а тоді в один день зрозуміла, що немає сенсу.
Глаза_в_3_карата• 10 ноября 2024
Я б не мовчала на хамство і поставила її місце.
Моя теж любила всюди ритись. Я робила їй зауваження. І коли була в них, повторювала всі її фрази. Вона швидко попустилась.
Моль Моллівна• 10 ноября 2024
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Перший раз повторювати, напевно, важко було зважитись? Взагалі, гарний хід!
Глаза_в_3_карата• 10 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Ні. Я скорпіон
Стриматись - було важко
Ms. Анонимная• 10 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Або запропонувати їй ганчірку в руки і провести майстер-клас з прибирання
МастерЮля• 10 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Це ображає мене((
Взрослейте.
Учитесь кивать и пропускать мимо ушей.
Не представляю что тут обидного, ну кроме того если вам нужен повод пообижаться.
А что то что ’муж не помогает’ гораздо больше проблема чем слова свекрови.
Почему у вас быт только на вас?
Учитесь кивать и пропускать мимо ушей.
Почему у вас быт только на вас?
Море_море_я_скучаю• 10 ноября 2024
Ну так спросите, не так чисто как где? Как у вас? Так вроде так же
МастерЮля• 10 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Чоловік каже, що я вдома
А вас нет.
И все.
Вас кто то заставляет дверь открывать? Никого нет дома и все.
И все.
МастерЮля• 10 ноября 2024
Ответ дляКрайня невістка
Ставте на місце чоловіка і свекруху
Проблема в муже и только в нем.
Куда ж без меня
• 10 ноября 2024
Ответ дляМастерЮля
Взрослейте.
Учитесь кивать и пропускать мимо ушей.
Почему у вас быт только на вас?
Учитесь кивать и пропускать мимо ушей.
Почему у вас быт только на вас?
Свекруха знає, що готую я, прибираю теж, так само працюю, а не вдоволення її стосується лише мене
Дайте подуться• 10 ноября 2024
То наїдьте на свекруху, чого це вона синочка свого виховала так погано, що у нього вдома срач, а він нічого не робить?
миссДавеча• 10 ноября 2024
в начале нашей семейной жизни, моя свекровь ... к слову классная тетка приходила и говорила - ’я тебе тут попідтераю’.... Однажды я ей так попидтерала, показала все косяки ее сына, его нычки тотального беспорядка в кладовке паркинга и т.д.... она не звонила полгода, а потом свекр привел ее извиниться, когда узнал причину ссоры. После наступил мир и уважение.
Анонимус Я• 10 ноября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Или сказать ’ну что ж поделаешь, Вы сына не научили за собой убирать и помогать жене, время упущенно уже, нужно было приучать с детства, меня уже не слушает’ )