Оч@ров@Шк@• 15 ноября 2024
Знову температура( дівчата заспокойте
З цієї неділі хворію, з симптомів була температура 37 - 4 дні, і горло боліло дні 3. Вже два дні без темпи. Сьогодні вранці закрили лікарняний і ось ввечері знову 38((( крім ознобу більше нічого.
Що це зі мною?
Всміхайлик• 15 ноября 2024
Ответ дляБезВзяток
Я два тижні хворію, пневмонія.
Одужуйте
Ох, сочувствую. Тоже недавно болела поевмонией, думала сдохну(((
Зубная фея• 15 ноября 2024
Ответ дляДА да да
Автор болеет больше недели. Если бак инфекция присоеденилась это уже видно будет.
Не факт.
Оч@ров@Шк@
• 15 ноября 2024
Ответ дляБез образів
Видимо вирус такой плавающий ..
Автор , здоровья 🌹
Дякую❤️