Анти-анонім• 16 ноября 2024

Няня для 4 річки. Чому такі ціни?

Почала шукати няню для дитини. Потрібно з 13 і до 19. Іноді в вихідні, але то вже за додаткову оплату.
Виставила оголошення 20 тис.
З обовʼязків - забрати з садочку (5хв від будинку) привести додому, через годину відвести до логопеда(щодня, в двір сусіднього будинку). Через годину забрати. Через день відвести в басейн 3 зупинки трамваєм або 2 маршруткою, ну або пішки, це кілометр може пройтись. Через 1,5 год забрати.
Все. Бути вдома.
Ну погодувати звісно, після садочка і після басейну.
Також погуляти, якщо гарна погода, якщо ні, то погратися з дитиною вдома.
Все.
Прийшла одна, типу, все її подобається, крім зп, хоче 25.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Третя питає, чи може вона приходити на роботу зі своєю дитиною
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
whenallissaidanddone• 16 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ну не хотелось бы работать няней у криминала или коррупционеров
Так отож. Автор пишет, что зарабатывает намного больше 20 тыс...очень интересно сколько это и КАК.
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
З зп 20-30 всі на таксі розїжають. Ну да ну да
После бассейна скорее да чем нет.
автор Анти-анонім • 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
20-25 к просили няни еще до войны, с такими обязанностями как привези-отвези, это сразу удорожало стоимость. Еще и машину давали, либо няня с машиной. Вы просто не в курсе, тут в теме наверное никто няню и не нанимал.
До війни така ж послуга коштувала 10 тисяч. Цілий день.
В мене сестра мала няню з 10 до 17. Платила рівно 10тис. Так там дитина 3 роки, активна, голосна, я від неї втомлювалася вже через годину.
Прилипало• 16 ноября 2024
Бесперспективная работа без больничных и отпускных. Люди с улицы -это всегда печалька, странные личности с претензиями с порога либо такие, что страшно пустить в дом, не то что к ребенку.
Почему не ищите через агентство?
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
В мене няня 32 тис отримує з 9 до 18
Майская киска• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Типа нада делиться с няней неправеднонажитым?
Бабка-ежика• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну мені важливо, щоб людина любила дітей, все, для цього освіти не потрібно.
І налагодила контакт з Вашою дитиною одразу ж. Інакше кваліфікована няня чи ні не матиме значення. Якщо у дитини проблеми з мовою що треба спеціалісти то в першу чергу треба сподобатись дитині. І перші рази Вам треба ходити з дитиною і нянею
Бачу_майбутнє• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
В мене няня 32 тис отримує з 9 до 18
Тоже на маршрутке возит в бассейн?
Небалувана Галя• 16 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
Брать в круговую поруку
автор Анти-анонім • 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Да, 50+ по маршруткам зимой😄
Тобто всі жінки віком 50+ або сидять вдома, або їдять на таксі, або мають своє авто?
Чижик Пижик• 16 ноября 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Няне?
Дитині, при чому няня?
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
А в нашей стране по другому наверное никак :(
Майская киска• 16 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Брать в круговую поруку
Ну, да. +5тыс к ставке и вот уже деньги не пахнут
Бабка-ежика• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
За 6 часов 1000 грн? Не занадто? Отвезти/отвести/ привести/ поиграть, разогреть еду
Стандартный набор обязанностей мамы в декрете
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Тоже на маршрутке возит в бассейн?
Куди потрібно туди і возить
автор Анти-анонім • 16 ноября 2024
Ответ дляПрилипало
Почему не ищите через агентство?
Я через агентство шукала прибиральницю. Агентство ні за що не відповідає, взагалі.
Мало того, бере 60% від зарплатні
Майская киска• 16 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
И не всякой маме в декрете муж те 20тыс ’платит’ (даёт на себя)
whenallissaidanddone• 16 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
сколько этотнадо зарабатывать, чтобы одной только няне 32 000 отваливать?
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
А то ви не знали. 10 тис зп , квартиру купили, щороку на середземному морі. Дітям квартири давно куплені))
автор Анти-анонім • 16 ноября 2024
Ответ дляБабка-ежика
Дитина в мене контактна і легко знаходить спільну мову з ким завгодно
Майская киска• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Автор вроде только 20 предлагает.
Бабка-ежика• 16 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ви серйозно? В няні або вже дорослі діти, або ще нема дітей. Тоді норм.
А платити людині за те що вона буде слідкувати за своєю дитиною більшою мірою?
Нема сенсу. Своя дитина буде відтягувати увагу. Та й на двох дітей розірватись важче набагато. Я б побоялась так працювати коли ще й свій на підхваті. Робота є робота треба не відволікатись в тому числі й на власних дітей
whenallissaidanddone• 16 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
Автор вроде только 20 предлагает.
Не автор, другая советчитца
Svitlo_• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
А шо за ними слідкувать в 4 роки? Це ж не 2, що під машину побіжить в любу секунду.вдома так само дівчатка граються вдвох, цікавіше сісти в гру якусь настолку пограти
А як у вашої буде нежить чи кашель - куди її дінете?
Саджу все зарання• 16 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ні, не дорого.
Бо це 1- відповідальність
2- графік не дозволяє підробляти
До 13 часов полно времени
Никого из работодателей никогда не волновало, сможет ли подрабатывать рвботник
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Не автор, другая советчитца
Я заробляю в 3 р більше якщо вам прям дуже цікаво))
Психологічка• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
До війни і продукти дешевші були. І взагалі ціни нижчі. Знайшли що порівняти..

По темі, я б погодилась. Доволі адекватні умови для такої зарплатні. Якщо не почнете ще навантажувати чимось типу готування/прибирання.
Майская киска• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Не автор, другая советчитца
Тогда у неё нужно спрашивать. В принципе если она работает в айти, финдиректором или ещё кем или даже не работает, то почему нет. Другое дело что бывает люди очень жадные до чужих денег ’как это мне 20тыс когда она зарабатывает 200?!’
Відморожена• 16 ноября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Не занадто, клинерам плачу за +-такое время 1500-2000грн. Они не отвечают ни за что, а здесь ребенок и куча умов.
Причем тут клинер и стабильная ежедневная работа?
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Работают на более спокойной работе ( в смысле не бегают взад вперед )
Берите ту, что просила такси будет дороже чем 20, но дешевле чем 25