Анти-анонім• 16 ноября 2024
Няня для 4 річки. Чому такі ціни?
Почала шукати няню для дитини. Потрібно з 13 і до 19. Іноді в вихідні, але то вже за додаткову оплату.
Виставила оголошення 20 тис.
З обовʼязків - забрати з садочку (5хв від будинку) привести додому, через годину відвести до логопеда(щодня, в двір сусіднього будинку). Через годину забрати. Через день відвести в басейн 3 зупинки трамваєм або 2 маршруткою, ну або пішки, це кілометр може пройтись. Через 1,5 год забрати.
Все. Бути вдома.
Ну погодувати звісно, після садочка і після басейну.
Також погуляти, якщо гарна погода, якщо ні, то погратися з дитиною вдома.
Все.
Прийшла одна, типу, все її подобається, крім зп, хоче 25.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Третя питає, чи може вона приходити на роботу зі своєю дитиною
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
Виставила оголошення 20 тис.
Все. Бути вдома.
Все.
Друга хоче їздити на таксі в басейн,
Це реально 20 тис за таку роботу мало?
В день це приблизно 1000 грн.
Бачу_майбутнє• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
За 6 часов 1000 грн? Не занадто? Отвезти/отвести/ привести/ поиграть, разогреть еду
Ишь че удумали, 500 баксов в месяц просить за 6 часовой рабочий день, на побегушках.
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Мне интересно как человек рассуждает
Зп няні не має ніякого відношення до зп автора
Анти-анонім
• 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Так берите вторую и оплачивайте такси в бассейн. Вы представляете как это в мороз после бассейна с дитем по маршруткам
Нічого страшного, дитина загартована, вона в басейні від народження.
ВундерКИНГ• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
А чого ви не розглядаєте варіант зі своєю дитиною. Можн там діти одного віку і їм цікаво.
Я задумалась, якби в мене була 1 дитина і віку вихованиці, то я б з задоволенням взялася за таку роботу
А платити людині за те що вона буде слідкувати за своєю дитиною більшою мірою?
whenallissaidanddone• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ні, я заробляю набагато більше, ніж 20.
Але яким чином це впливає на ціноутворення нянь?
Так если набагато больше чем 20.000, то предлагайте больше няне, не жмотьтесь.
Чижик Пижик• 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
Ну, це я теж не щовсім розумію, коли взимку з басейну на маршрутці. Назад таксі треба
Ліньки гуглить• 16 ноября 2024
Дуже нормальна зп, навіть для Києва, неодмінно знайдеться варіант
Анти-анонім
• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Тому що я хочу, щоб за мої гроші приділяли увагу моїй дитині.
І як не крути, мама не може бути обʼєктивною відносно своєї дитини.
Брюнетка в Мармеладе• 16 ноября 2024
Ответ дляБачу_майбутнє
За 20-ку в месяц легко
Вельми шановна• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Мне интересно как человек рассуждает
Палка в друга концах
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Ну да я согласна, поэтому думаю что 20 очень мало для приведи уведи в маршрутках едь...
Сокодавка ще та• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну так і за 20 ніхто не хоче
Мало
Я хотіла б. Дуже гарна з.п. Але я звичайно не у вашому місті
Анти-анонім
• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Ще раз, яким чином зарплата роботодавця впливає на зарплату його найманого працівника?
Брюнетка в Мармеладе• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Няне?
Ліньки гуглить• 16 ноября 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Все дитинство з басейну на автобусі, маршрутки були ще в зародковому стані тоді. Проблеми не було, хоча, звісно, на таксі комфортніше.
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
З зп 20-30 всі на таксі розїжають. Ну да ну да
Вам телефонограмма• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
Не занадто, клинерам плачу за +-такое время 1500-2000грн. Они не отвечают ни за что, а здесь ребенок и куча умов.
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Та ніяк, автор. То безтактна тьотя. Знайдете ви няню.
А я женатая• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
+100, но мы основная масса думает как то иначе, особенно автор : нужно любить детей... сама не любит, а няня за 20 тыс должна ржунимагу.
Небалувана Галя• 16 ноября 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ну не хотелось бы работать няней у криминала или коррупционеров
Бачу_майбутнє• 16 ноября 2024
Ответ дляМайская киска
Очень хорошая зарплата, найдёте своего человека.
20-25 к просили няни еще до войны, с такими обязанностями как привези-отвези, это сразу удорожало стоимость. Еще и машину давали, либо няня с машиной. Вы просто не в курсе, тут в теме наверное никто няню и не нанимал.
Чижик Пижик• 16 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
А шо за ними слідкувать в 4 роки? Це ж не 2, що під машину побіжить в любу секунду.вдома так само дівчатка граються вдвох, цікавіше сісти в гру якусь настолку пограти
Крию матом страшно• 16 ноября 2024
Ответ дляВундерКИНГ
Ні, не дорого.
Бо це 1- відповідальність
2- графік не дозволяє підробляти
Бо це 1- відповідальність
2- графік не дозволяє підробляти
До 13 можно подрабатывать.
Невгамовна Бу• 16 ноября 2024
Це хороша оплата за такий час і обʼєм роботи .
А де шукаєте ?
Вам ідеально би жіночку на пенсії або років 50+.
А де шукаєте ?
Бабка-ежика• 16 ноября 2024
Нормальна зарплата. Я б пішла у самої син довго не говорив(аутист) але вже маю іншу роботу поки дитина в школі. Ви платите нормально. Інша справа що якщо дитина майже не говорить то бояться братись що не так то будеш відповідати. А зрозуміти це одразу не вийде.
Люблю джаз• 16 ноября 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Ой прям приходить няня і каже давайте виписки з банку я повинна знати))))
Бачу_майбутнє• 16 ноября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
А де шукаєте ?
Да, 50+ по маршруткам зимой😄