Забула що?• 17 ноября 2024

Повні люди шукають собі виправдання? Повільний метаболізм? Смішно.

Позавчора була в магазині,дівчина розміром з шафу і шириною з шафу купляла собі аж цілих 3 великі упаковки чіпсів!
Потім вона буде нити,що в неї повільний метаболізм і гормони винні,що вона гладшає.
В гости звали?• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Ну логично, худые реже переедают и реже едят высококалорийную пищу.
Соотвественно, те кто реже переедает , меньше набирает вес, поэтому в кафе с вредной едой худых меньше, они или туда не ходят, или уже потолстели
Хто вам таке сказав,я найбільша в колективі їм найменше,колега може з´їсти батон з намазкою на обід,носить розмір хс.
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляВ гости звали?
А вы знаете что та коллега ест перед и после работы, и что ест на выходных, какая у нее активность вне работы?
Вы сравнивали с ней в абсолютных величинах - сколько калорий ест она и вы за день и сколько ко кто тратит калорий?
КинДза• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Маю достатньо знайомих, котрі не слідкують за харчуванням і все одно худі. У більшості своєї вони астенічного типу і їхні батьки також.
Я все життя на підрахунку калорій, але мої щиколотки все одно 23 см, при тому що зап´ястя 14,5. Чіпси, сухарики, піцци та інше я собі дозволяю ну дуже рідко. Типу кола чи інші напої зовсім не вживаю.
Гореотума• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
А что насчет того что лишний вес заразен психологически? И уже в этом его вред
Такого бреда я еще не слышала)) Вы дно пробили, поздравляю
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Погуглите, вместо того что оскорблять. Это не мои домыслы, а ученые и исследования.
Гореотума• 17 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Автору 28, як це вписується у вашу теорію?
Воспитание совковое. Я не говорю что все на 100%. Поэтому и был вопрос сколько должно пройти поколений чтоб этой дури больше не было в голове? Хотя может и врет что 28.
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Але ви ж розумієте, що не слідкувати за харчуванням не теж саме що переїдати?
Вони можуть не слідкувати, не рахувати, але інтуїтивно не переїдати, не їсти більше ніж їм потрібно.

А комусь треба рахувати бо сам не може себе контролювати не відчуває свій організм
Гореотума• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Удалено администрацией...
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Удалено администрацией...
Вижу лишь очень много вашего мнения, поэтому и вам выздоровления.
КинДза• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь

Але ж після довгого знайомства ти бачиш, скільки людина їсть.
Якщо людина не переїдає, вона не впихне у себе ’перше, друге і компот’ у кафе кожного разу з друзями. Чи на пікніку рота не закриває, все підряд їсть, калорійне. І фігурі тільки позаздрити можна
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Це називається когнітивна помилка.
Ви вважаєте що людина при вас їсть также як і без вас.
Ви знаєте що людина яка їсть багато на пікніку, ще їла у цій день? На цьому тижні. Може вона взагалі забуває поїсти коли наодинці
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Может.Но худых редко встретишь с булками и бургерами во рту.
Я, и с булками, и чипсами, и пивом. Гены пальцем не сотрешь
Гореотума• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Удалено администрацией...
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Только в Украине, наверное, такие люди, которые за спиной обсуждают человека за лишний вес. Просыпайтесь, многим людям глубоко на это насрать и они живут как им хочется, а не вам. И одеваются как они хотят, а не как вы. Это от совка вся эта дичь пошла ( я не застала это время) или откуда?
Та не, при совке много полных было, больше чем сейчас
Мороженная курица• 17 ноября 2024
навіщо дзеркалити на неї свій стан) і хто вам сказав що вона буде нити))) це ваші виправдання говорять - не їж чіпси будеш як та дівчина)) вона тут нідочого
КинДза• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Це називається когнітивна помилка.
Та ні, це ви помиляєтесь.
Якщо у людини переростягнутий шлунок, вона завжди їсть багато.
У шлунок, який їсть мало, багато не впихнеш.
Про забуває, то взагалі рхп. Не підганяйие усіх до якись рамок. У всіх своя реакція організму, всі по-різному їдять і по-різному виглядають
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Ну да.Только не картофельных,как у той дамы.Кокосовых или яблочных скорее.
Потому и злая такая. Купите булочку, нормальных картофельных чипсов, кайфаните под киношку, потому что видимо кокосовые чипсики судя по всему не вызывют выброс у Вас эндорфинов)
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Та ні, це ви помиляєтесь.
Чому помиляюсь? Це досить часто зі стрункими людьми.
Щоб там не було - люди стрункі до поки вони їдять свою норму калорій та витрачають все що зʼїли. Як вони будуть обʼєктивно переїдати, то наберуть вагу то й все
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляМиззери
Ну все таки иногда так и есть
У нас есть родственник ест меньше меня , мы жили с ним месяц поэтому я в курсе , весит под 200
Видела его дочь с которой он живет в разных странах фигура точно такая же увы , хотя она при мне сладкое не ела и вредное
Вот увы , такой типаж фигуры , не удачный
У меня кума такая, мы с садика дружим, она всегда мало ела, а после двух родов набрала вес
КинДза• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Що часто
Переїдають?
Тоді розтягнутий шлунок.
Якщо переїдають, повинні гладшати, ви ж самі і пишете, але ж ми про струнких. Не всі гладшають.
Навіть у різних типажів чомусь норма ваги відрізняється, мабуть у цьому щось є
МУСЯкомарова• 17 ноября 2024
Я в житті не скажу чи навіть натякну, що хтось жирний. Але для себе відмічаю це одразу. І так, я не розумію, чому люди дозволяють собі розжиратися і ображаються, коли їм вказують на це, оскільки їхня зайва вага створює дискомфорт іншим.
У мене НЕідеальна фігура і я знаю, що таке жерти, що таке стримувати свій жор, що таке одягатися відповідно до своїх кг і типу фігури, а не тому що просто мені подобаються ’ліопрад’.
МУСЯкомарова• 17 ноября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Я теж вчора поїла в Маку. Повна. Маю інсулінорещистентність, проблему зі щитовидною, пью гормони.
Поїла в маку може 2 раз за цей рік.
Ви не були в чужій шкурі.
Я ніколи не була в Маку.
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Как раз зацикленности на внешке при совке особо не было, это началось гараздо позже, я тоже не могу понять почему вы совок сюда приплели? А дамы которые осуждают тех кто выбрал стареть естествено, тоже из совка? Ведь в 80х каждая вторая уколы красоты делала, да?
Цвірінь• 17 ноября 2024
Ответ дляКинДза
Що часто
Переїдають?
Тоді розтягнутий шлунок.
Часто наговорюють,що струньки багато їдять. А щоб так казати треба ще знати скільки людина їсть без вас. А це не враховується. Тобто хибне ствердження. Якщо люди їсть більше ніж витрачає вона не буде стрункою.
Топтунша• 17 ноября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
чо реально молодые тоже такие бывают? та неее,
авам уже что высказывал? неужели отходил от вас когда вы перекусывали на другуб сторону дороги, типа он не с вами?
Нет)), поесть в кафе норм, идти по улице, пить, есть, не норм. Шел и бубонел, что девушке неприлично это делать на улице, что ему стыдно, вдруг увидит кто то. Обеспеченный, из хорошей семьи, перевоспитанный очень))
Гореотума• 17 ноября 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Ок, тогда откуда это пошло? Я не утверждаю, но есть определенные закономерности. Почему именно в Украине и постсовковых странах такое? Оттягиваются после ограничений совка как один из вариантов ? Ваше мнение интересно
Директор Пляжу• 17 ноября 2024
Ответ дляГореотума
Оставьте совок в прошлом, даже я, которой 48, застала его только в школьном возрасте, а тут ещё полно женщин в районе 35, которые вообще к совку никакого отношения не имеют.
Топтунша• 17 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Я тоже никому не говорю,что много бегаю.Люди не поймут,почему похудела.
Я заметила, что больше всего ненавидят полных те, кто сам был)) как Лагерфельд))
Файна цьоця• 17 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Я ніколи не була в Маку.
МакДональдс. В мене була зустріч з знайомою.
КинДза• 17 ноября 2024
Ответ дляЦвірінь
Не смішіть
Якщо людина їсть мало, то вона завжди їсть мало
А якщо з друзями багато, то сама мало їсти вона не може, бо це звичка, шлунок переростягується, як і у товстих. Тільки не треба мені розповідати про худих, які їдять один раз на день, але 1200 ккал . А якщо так, то про що у пості автора мова? Це не здорові звички, які треба популяризувати і розповідати, що товсті ліниві, а ось всі худі молодці. Не молодці