Моська-слон• 26 декабря 2025

На нас визвали поліцію у Варшаві

Трішки пошуміли перфоратором, кілька хвилин і на тобі....
ЛюбимаЯНЬ• 26 декабря 2025
Ответ дляКоко Шанель
Так 26 числа уже рабочий день или нет?
Какое там снова свято?
24,25,26 вихідні
фан L.O.S.T.• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
В Киеве среди моих коллег и родственников и друзей все как праздновали 7января так и празднуют
так 7 ще не було! Як ви можете знати про те чого ще не було, і прямо про всіх колег?
Фуліганка• 26 декабря 2025
Ответ дляГорня капучіно
Я теж визивала поліцію у Львові на поляків і не раз. На буйних, пʼяних і неадекватних, шуміли не трошки. Так що я за вас відімстила.
Одні взагалі нажерлись наркоти і кинули свого друга в квартирі вмирати від передозу, замість швидку викликати.
Love love love,добрий вечір)
Коко Шанель• 26 декабря 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Що значить «снова»?
Люди , ви знахабніли вкрай .
Вам щось не подобається? То додому , до хати .
24 святий вечер, 25 рождество.
26 какой хер? Рабочий день. Можно шуметь значит
автор Моська-слон • 26 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Серед колег- друзів, уточнення)
автор Моська-слон • 26 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
І я мала на увазі минулого разу, що святкували сьомого як і завжди
Жена брата Админа• 26 декабря 2025
Ответ дляКоко Шанель
24 святий вечер, 25 рождество.
Оце понаїхали і чудять .
Та вас гнати потрібно звідти геть .
Менее Более• 26 декабря 2025
Ответ дляКоко Шанель
24 святий вечер, 25 рождество.
Нет.
1ый день Рождества - 25.12
2ый день Рождества - 26.12
Всегда так было.
В этом году и 24.12 сделали выходным
Счастье_же_вот_оно• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
А ви не в Києві зараз.
Горня капучіно• 26 декабря 2025
Ответ дляФуліганка
Love love love,добрий вечір)
Просто цікаво, ви заходите в кожну тему і це пишете рандомним людям? Для чого? Ви боретесь за кубок Шерлока
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Я розумію що свято але ж .... Тепер підкажіть будь ласка хто в темі , завтра можна чи ні?
Якби ви не написали, що ви в Польщі, я б подумала шо ви мої придуркуваті сусіди. Вчора години дві перфорирували, потім півгодини гепали молотком, а потім запустили своїх жеребенков.
фан L.O.S.T.• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Минулого разу у багатьох був останній раз. Бо всі відсвяткували 25 грудня і на 7 вже ніхто не хотів святкувати, бо друзі відмовлялись. По продажам продуктів минулого року, 7 вже майже ніхто не відмічав. Люди голосують своїми грошами.
Сегодня сержусь• 26 декабря 2025
Ответ дляэнциклопУдия
В святковий день
Какой сегодня праздник? Никакого, сегодня до 21 часов можно делать ремонт
Фуліганка• 26 декабря 2025
Ответ дляГорня капучіно
Нет,вы что!Это вы эту историю про поляков наркоманов столько раз рассказывали,что не запомнить было невозможно
Полонянка SexShop-а!• 26 декабря 2025
Тю. Ми ремонт за 30 років робили 2 рази. 1 раз прибігли, коли вже двері на кухні ставили, було вже пізно. І 2 рази, коли робили ванну і туалет. 2 дні сантехніки були і прибігли, і раз коли плитку робили мабуть. Це в Україні. Так не в законні години і дні, але все вже було на завершальному етапі. Ну типу вишенька на торті. Вгадайте скільки разів за все життя бігали жалітись ми? Ні одного. Хоча навкруги робили ремонти і в свята, і дрелили з 7-ї ранку, і плитку майже не кожен рік нову робили сусіди. І п´яні розбірки з гупанням, криками частенько з ночі до ранку так годин до 5. А і так бігли жалітись через 2-3 поверхи вверх саме, а не ті що поряд. Хоча поліцію таки не викликали, а викликало п´яне падло, яке йшло мимо будинку і навіть в ньому не проживало. Ми були праві, але не хватило розуму о 1-й годині ночі телефонувати в довідкову і було ’’ весело’’.
Горня капучіно• 26 декабря 2025
Ответ дляФуліганка
Ну і ?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Приблизно о 15 годині
А, точно не ви.
Ті придурки раніше почали.
Фуліганка• 26 декабря 2025
Ответ дляГорня капучіно
Ну і ?
Поздоровалась с вами))
Ну вот,а вы не в настроении
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 декабря 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Так а вы сказали что вы с Украины и ихние свята вам до лампочки? Я всегда паспорт показываю и сразу все вопросы снимаются.
Ага, треба було полякам 7 святкувати.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Но я уверена 99%что вызвали на нас, мы были в шоке и больше не шумим
Не в шоці ви були, а в ср..і.
Полонянка SexShop-а!• 26 декабря 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Реально, ну блин, раз дрель включили прямо конец света настал. Это просто предвзятый нацик. Он заранее ненавидит нас, вот и все. Из всего дома ему одному мешала дрель на две минуты включеная. Сами орут ночами под окнами и никто ни слова не скажет.
У нас такие же) За собой не видят. Я даже задумалась, что зря не записала кто там бегал жаловаться, чтобы как только ремонт начали бегать с жалобами)
ЛюбимаЯНЬ• 26 декабря 2025
Ответ дляСегодня сержусь
автор в Польщі, а не України.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Ну то ж в Києві а не в Польщі
Пьяная вишня• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Тюи сегодня можно, где это закон что нельзя, вы не Варшаве
Хлопаю ресницами• 26 декабря 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У нас бар напротив. В 11 закрывается, так они все под баром стоят и орут. И все поляки вокруг молчат в тряпочку. Если б это были украинцы и хотя бы один раз, а не каждый день как они, то вызвали б полицию аж бегом. И тут предлагают вот это вот уважать.
Пьяная вишня• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Автор успокойтесь, нет тут такого, шуметь можно до 22, по выходным можно ремонты делать
автор Моська-слон • 26 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Не буду з вами сперечатися. Я про своє коло друзів з Києва , що 25 грудня і в цьому році ніхто не святкував але Київ великий і у всіх людей може бути по різному. З Луцька мене привітала знайома ну і у Варшаві всі святкують
ЛюбимаЯНЬ• 26 декабря 2025
Ответ дляПьяная вишня
ви точно в Польщі були?
Пьяная вишня• 26 декабря 2025
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
ви точно в Польщі були?
Я тут живу...законы знаю
фан L.O.S.T.• 26 декабря 2025
Ответ дляМоська-слон
Я ж кажу, люди голосують грошима.
Тільки 25 грудня відмічають 60%, тільки 7 січня 15%. Інші два рази, чим більше, тим краще.
А Миколайчика практично 80% святкували 6 грудня, і тільки 5% 19 грудня. 18 грудня і кондитирка і іграшки відмітили що каси як в звичайний день, на відміну від 5 грудня.