Emm11117• 18 ноября 2024

А що це за мода пішла нова?

Дізналась, що зараз стало модно бути онліфанщицею, вебкамщицею і так далі, і всім це розповідати. Виявляється, деякі люди думають, що це ледь не поважна професія. Але далі гірше: є чоловіки, які для своїх жінок менеджерять ці акаунти, роблять фото і відео, а потім вони разом живуть за ці гроші, і це для них привід для гордості.
Що відбувається із світом і що далі?
GirlSuper• 18 ноября 2024
Важкий час хто як може заробляє 🤷‍♀️
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляGirlSuper
Важкий час хто як може заробляє 🤷‍♀️
Але навіщо цим хизуватись?
Елена - 79• 18 ноября 2024
Я вообще без понятия что это такое.
Шматочок хмарки• 18 ноября 2024
Раніше і блогерів не було в такій кількості, а зараз за це ще й гроші дають і чималі) А сутенери завжди були. З ким тільки жінки не живуть.
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляЕлена - 79
Я вообще без понятия что это такое.
Показувати на камеру голе тіло, якщо попросять совати в себе різні предмети, виконувати збочені ідеї
Елена - 79• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Понятно ... Дурдом конечно.
КОШЪ• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Боже, а де ви таке дізнались? Лазили по тому сайту чи шо?
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляКОШЪ
Це зараз дуже відоме явище. Ні, на ті сайти я не заходила на щастя, мені вистачає емоцій від сьогодення)))
КОШЪ• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Так а з чого ви тоді взяли, що це відоме явище.. просто я погуглила, а воно з 2016 року існує
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляКОШЪ
Про це говорять прямо в відео на ютубі, пишуть в соцмережах
HupBaHa• 18 ноября 2024
Ответ дляКОШЪ
мужа застала, наверное
HupBaHa• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
как вам эти видео про вебкам попадаются, если не даете запрос такой? я смотрю исторические ролики в основном, что-то мне какие-то онлифанс там не выпрыгивали никогда
Lis• 18 ноября 2024
Как говорится ... сбылось))
В 90-х все мечтали быть проститутками и моделями. В 2024 - все онлифанщицы))
Авокада• 18 ноября 2024
ну, так и у проституток бывают мужья, живущие на их деньги.
что для вас нового и неизведанного?
сейчас уже ничего не стыдно.
что было белым стало черным и наоборот...
Nil admirari• 18 ноября 2024
Звідки у вас статистика щодо того, що це для більшості ’нормально’?
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляLis
Как говорится ... сбылось))
Можливо третя світова чи ядерна зима не такий страшний варіант) як дітей виховувати в такому світі?
КОШЪ• 18 ноября 2024
Ответ дляNil admirari
От мені теж стало цікаво)
Nil admirari• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Вы рассуждаете как старый дед-пердед на лавке, не выходящий никуда дальше ближайшего АТБ.
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляNil admirari
Ну такими темпами і дітей на трасу віддавати будуть, а шо? Прогресивно, не то що дед пердед
Nil admirari• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Это всего лишь ваша выдуманная реальность и ваша ’статистика’, ни на чем не основывающаяся. Ваше мышление, делающее обобщающие выводы на основе нескольких примеров.
КОШЪ• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Ви якого року народження?)) не стали ж наркоманом, нє?)
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляКОШЪ
Вживання наркотиків і досі засуджують і це відповідальність, онліфанс і вебкам вже засуджувати перестали, це хочуть декриміналізувати щоб отримувати податки в бюджет, різниці не бачите?
КОШЪ• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Тут не те, що не засуджують, а навіть не знають що це) але, дякуючи вам.. тепер знають:)
автор Emm11117 • 18 ноября 2024
Ответ дляКОШЪ
Чому в мене враження, що ви бот
КОШЪ• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Чому в мене враження, що ви бот
Цікаво, чому)
Авокада• 18 ноября 2024
Ответ дляNil admirari
так общество деградирует.вы не заметили?
дожиться до такого,чтобы квадроберы кусали старух на улице,то лучше бы они засохли на трусах у папки.
TAM-rico• 18 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
О Боже, я подумала, що оліфанщиці- то щось із слонами пов´язане. Типу квадроберів
Nil admirari• 19 ноября 2024
Ответ дляАвокада
живу в Киеве.
ни одного ’квадробера’ не видела ни разу
kissulichka• 19 ноября 2024
Туда их всех этих квадроберов онлифанщиц эмо скинхедов нефоров
постою_послушаю• 19 ноября 2024
Ответ дляHupBaHa
Здесь на Советчице регулярно темы от вербовщиков, Супермаму я смотрю, так даже там фигурирует это понятие.