Ждун с Нибиру• 19 ноября 2024
Військовим не хочуть здавати квартири
Прочитала новину, що Військовим не хочуть здавати квартири , як ви думаєте , яка причина ?
Василиса1985• 19 ноября 2024
И надо уточнять цены высокие как для такого региона как Краматорск,Славянск и т.д. не только для военных,а для всех цены одинаковые,для всех категорий людей.Цена зависит от состояния.Ну и да люди за квартиру с хорошей техникой и мебелью хотят соответствующую цену,что вполне понятно.Ну и многие хотят ,чтоб за жилье берегли и ухаживали,в надежде что города уцелеют.Вроде как требования обычные у тех кто сдает.Ну и повторюсь-те кто сдает в Славянске,Краматосрске скорее всего тоже снимает где-то и недешево,и не безоплатно.
woman Warrior• 19 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Може вони скоріше займаються благодійністю вас захищаючи?
Удалено администрацией...
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Удалено администрацией...
Ви маніпулятор
Невдячний ,військові гинуть ,а вам жаба душить житло здати , жесть коротше...
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляAnnalise
Удалено администрацией...
Це звідки у вас такі познання про військових наших?
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляСижуревувшоке
Вот правда читаю и диву даюсь как жена военного, который пошел сам в марте 2022 года защищать нас, Вас милые дамы, а может и не дамы, которые тут отписывают подобные фразы. Ради таких фраз я три года почти не вижу своего мужа, чтобы потом военных, ребят, которые в свое время сделали свой выбор говном поливали. Милые дамы, сегодня 1000 день как мы еще не под рашкой, а не ’Киев за три дня’. Блин, ну хотя бы имейте совесть, страна в войне, уважайте тех, кто ее защищает, в большинстве случаев, они обычные ребята. Прям испанский стыд...
Саме так ,а в інших темах волають ,що воювати повинні якраз контрактники ,а не їх чоловіки чи вони
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Они шлюх тягают. И бухают. Вон вчера в Одессе пьяный военный ребенку голову отрубил.
Никому такое не понравится. Если квартира не гавно.
Ви із ріа сюди прийшли?!
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляKsusci
Так завжди було. Моя знайома колись сміялась з мене що мій чоловік військовий, типу ніщеброд. Хотя іі був приблизно з такою ж зп на той час. Іі бісило, що дитина отримала місце в садочку, безкоштовно обіди в школі, бо тато мав УБД, тільки вона не враховувала якою ціною. А зараз іі чоловік пішов швиденько контракт підписав при якійсь частині в нашому місті, бо йому дали гарантію, що на передок не відправлять. І тепер вона всім розказує який він молодець.
Дура
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляГаля із Дарниці
Удалено администрацией...
Ви що смішна чи що?
Зараз у купи є зброя нелегально!
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Я думаю, что это п...жь).
Краматорск сейчас живёт за счёт сдачи квартир военным. С радостью
А потім щось ще розказують за західну Україну...
Ответ дляСижуревувшоке
+плюсуюсь
Мали б хоч трішки поваги до загиблих і скалічених, раз на ще живих військових насрати.
Чоловіку б показала, та без зв´язку зараз. Напевно шлюх тягає😅
Він говорить, які наші люди добрі і треба захистити, а я тут прозріваю. Дівчата переговорів не буде!!!! Рано військовим бажання воювати відбили.
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Бачу,але інформації ,що це військовий саме не бачу
Це просто неадекватна людина, навіть якщо це військовий цей злочин міг і статися ,якби ця людина не була на службі
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
А так ви рашинські новини читаєте тільки ,ну тоді все із вами ясно
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Военные разные. Если он в логистике, то годами на одном месте.
Но если кто-то разведает где живёт тот, кто переводит боеприпасы, как думаете прилетит в этот дом или нет?
Наши же мочат летчиков тушек.
Они тоже на наших полюють.
Так что так себе вероятность такого соседства.
Наши же мочат летчиков тушек.
Они тоже на наших полюють.
Ви хочете робити наших військових ізгоями???
woman Warrior• 19 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Ви маніпулятор
Гибнут люди и в тылу.
Що у вас там коротше,не знаю,но знаю,что своим
Имуществом каждый может распорядиться как он считает нужным.
И манипулятор тут как раз совсем не я.
Наталка -русалка• 19 ноября 2024
Ответ дляwoman Warrior
Гибнут люди и в тылу.
И манипулятор тут как раз совсем не я.
Чому тоді спеціальноно створюються тут теми пачками про західну Україну, кожен же вправі розпоряджатися своїм житлом , як вважає за потрібне,чи це тільки розповсюджується на східну Україну?
VasilisaLisa• 19 ноября 2024
ну а як у 2014 році людям с Донецька то Луганьска не хотіли сдавати, напевне та же сама причина. А це були люди, які вибрали жити у Україні.
Kidstaff Bot• 19 ноября 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf