Кто крайний?• 21 ноября 2024
Шлюб 10+ років, це про кохання, чи про терпіння?
Ms. Iphone• 21 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Таке кохання, що коханки роками і позашлюбні діти?
Таке, що вони коханки і так ними й залишаються, а дружина залишається дружиною.
Кто крайний?
• 21 ноября 2024
От і я задумалась, що в нас, метеликів в животі немає, але я знаю, будь що зі мною станеться він і серед ночі, приїде, забере, привезе, приготує, буде поряд, не зі словами кохання, а реальними діями.🤔
Шотуткоїться?• 21 ноября 2024
Ответ дляMs. Iphone
Шотуткоїться?• 21 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Це на рівні друзів може бути.
Грамотний хвіст• 21 ноября 2024
Скажу чесно, 10 років шлюбу були важчі, ніж 20, от коли діти виросли, розумієш, що таки кохання тримає так довго )
Кто крайний?
• 21 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Це на рівні друзів може бути.
Ні, друзів я ніколи не буду просити, в них своє життя, їм чужі проблеми непотрібні, своїх вистачає.
Шотуткоїться?• 21 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Друзів не треба просити, але ж це не про кохання.
Кто крайний?
• 21 ноября 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Вам пощастило з друзями.
Що тоді кохання 10-20 років в шлюбі?
Шотуткоїться?• 21 ноября 2024
Ответ дляКто крайний?
Вам пощастило з друзями.
Що тоді кохання 10-20 років в шлюбі?
Не знаю. Кожна історія шлюбу 20-40 років має свої темні плями. Мабуть це про “счастливое неведенье».
Анонимушка• 21 ноября 2024
16 років у шлюбі, незабаром буде 17. Знайомі 22 роки. Кохання для мене в кожний наступний період життя має свій зміст. Початок- романтичне кохання; одруження, народження дітей, то таке щось лагідне і сімейне стає..... Зараз донька доросленька, ми вільні, можемо по місту, обнявшись, гуляти. Увечері приготувати смачну вечерю, пити вино. Теплі і розуміючі стосунки в такому віці, то теж кохання. Тобто воно різне. Не знаю, як можна терпіти стільки років, коли не має протягом всього цього часу хоч якогось вогника між парою.
Акуна_Матата• 21 ноября 2024
21 год. Любовь уважение терпение пофигизм и самое главное общие цели и одинаковое чувство юмора - нам никогда не было скучно за 27 лет вместе
Огірок та Помідорчик• 21 ноября 2024
23 года вместе.
У нас про любовь. Хотя изредка хочется, чтобы про привычку)))
Кто крайний?
• 21 ноября 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
23 года вместе.
Вітаю, ви виняток.
Ждушечка• 22 ноября 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Погоджуся. Діти вже дорослі, розумієш, що ви не тільки батьки й партнери
ПробілНеПрацює• 22 ноября 2024
Я замужем 24 года.Кайфую от своего мужа, люблю с ним время проводить, люблю лечь на плечо и просто смотреть тик- ток, люблю смотреть,как он готовит, люблю ,когда он смеётся, люблю его запах,голова кругом уже не идёт, но бабочки ещё кружат.
Кто крайний?
• 22 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Вам по 50?😳