Мая твая не панимать• 24 ноября 2024

Що це було зі мною? Щось не те зʼїла?

Вранці зʼїла омлет . Яйця, молоко, балик, кукурудза, твердий сир, оливки..
Через годину як мене прорвало …
І цілий день у мене сра…ка.
Нічого не боліло, так пронесло, що я мабуть кілограма два три скинула …
Бутерброд з ікрою• 24 ноября 2024
Так вы похвастаться зашли?
автор Мая твая не панимать • 24 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так вы похвастаться зашли?
Господи я на очі не бачила день … я блін як після якоїсь операції
Чим хвастатися
Астоновитесь!• 24 ноября 2024
О це ви просралися 😂 прикиньте скільки носили г..на
Ответ дляАстоновитесь!
Я також не поняла, де воно взялося??
ЧупакабраЗеБест• 24 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чим хвастатися
у вас желчный. садитесь на диету по желчному.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чого жовчний?
Я якраз есенсіалє місяць як приймаю
Подтяжка• 24 ноября 2024
Мабуть, або несвіже щось, або якась інфекція, якщо була температура.
На майбутнє даю пораду. Коли їсте гранат, то не викидайте шкірки. Вимийте, очистіть, а шкірки посушіть. Супер засіб при розладах травлення. Залили шкірки 1 граната 0.5 кип´ятка, настояли і випийте в 3 прийоми . Дуже діжвий народний засіб, який має буде припасений завжди. Особливо в кого діти
Ответ дляПодтяжка
Дякую. Ого не знала навіть таке
Дяку. Ще раз
Алина-1240• 24 ноября 2024
Много намешанно возможно всего и пронесло,или масла подсолнечного много,или жира
Ответ дляАлина-1240
Так там нічого такого і багато не їла (
ГЛЮкоза• 24 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чого жовчний?
Я якраз есенсіалє місяць як приймаю
Може твердий сир або яйця, або балик не свіжі були...
Або скільки ви яєць поклали? Може вже забагато було
Алина-1240• 24 ноября 2024
Ответ дляПодтяжка
Вам помогают эти шкурки?много раз пробовала,не берут
Ответ дляГЛЮкоза
Два яйця і то на двох все робила
Але добре що донька спала і не встигла поїсти, я потім заборонила їй
Алина-1240• 24 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Так там нічого такого і багато не їла (
Ну отравиться вы не могли,термообработка ведь.значит не пошло просто
Ответ дляАлина-1240
Так, вперше таке ((
ГЛЮкоза• 24 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
В смислі термообработка? Якщо щось несвіже було то термообработка нічого не виправить!
Якщо болів живіт при цьому, то щось несвіже було
А якщо майже одразу пішло росстройство і абсолютно без ніякого дискомфорту в животі, тоді неперетравлення сталося. Важке для вашої підшлункової, тоді автоматично воно ’скинулися’.
У мене таке буває ще коли я наприклад з´їла борщ чи суп тобто рідке, і запила стаканом рідини... То зразу все виходить, вибачте...зробила висновки і рідкі страви взагалі не запиваю, видно ферменти сильно розбавляються і нема як перетравити їжу.
мимАпроходила• 24 ноября 2024
Може, підшлункову навантажили
Ответ длямимАпроходила
Може, підшлункову навантажили
Ніколи б не могла подумати що такий сніданок важкий може бути … я в шоці
Почекуха• 24 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так вы похвастаться зашли?
Ответ дляГЛЮкоза
Я в шоці …. Просто в шоці зараз
Подтяжка• 24 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Так, помагають. Сама не пробувала, але чоловіку давала і на дітях ефект бачила.
Це відомий старий метод з жарких країн, де поширені часто отруєння і інфекції кишкові
Бачу_майбутнє• 24 ноября 2024
Я ще знаю метод - взяти пакетик чаю і жувати його, потроху додаючи меду (бо без меду не вжуєте). Мене колись після еклеру три дні ковбасило, я вже була майже готова здатися в інфекціонку. Коли скінчилися медицинські варіанти типу вугілля, ніфураксозиду, ентеролу, лопераміду, левоміцитіну - перейшла на народні)) Горілку з сіллю пила, перець горошок ковтала, кору дуба завоювала, шкіру граната також, яйця, варені 20 хвилин, їла. Але ось пакетик чаю допоміг в підсумку. Чи то все дало накопичувальний ефект, хз. Але після нього мені реально стало краще ну прямо за годину.
Я не в теме• 24 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чим хвастатися
Вирус,я вчера проблевалась,почки болели,живот крутило
Тундиринда• 24 ноября 2024
Ответ дляМая твая не панимать
Чим хвастатися
може бути не повʼязано з конкретною їжею а з вірусом.
я у вересні на ковід захворіла. блювала разів 10. вже блювати не було чим. а срачка дві доби була, хоча теж вже не було чим, тупо жовч