Сонечко• 26 ноября 2024

Когда квасите капусту добавляете капсулу или жидкую закваску?

У меня свекровь медик, говорит, что нужно обязательно добавлять, сама готовит, нам с мужем приносит, и таки у нее великолепная на закваске. А вот на рынке у нее нечто другой вкус, но они же не на закваске молочных бактерий ее готовят. А как вы готовите? Добавляете или нет закваску лактобактерий?
Результат:
вже голосів: 111
100 (90.09%) не добавляю
10 (9.01%) смотреть результат
1 (0.9%) добавляю
рукиЖимолости• 26 ноября 2024
Делаем очень вкусную просто с солью, без всяких заквасок. Покупная по вкусу и рядом не стоит
Уходя дверю не хлопать• 26 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Згадала про той хліб з вагінальних бактерій, що феміністка спекла
омайгот
Мамина квіточка• 26 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Что оооо??? Пи.дец...
автор Сонечко • 26 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Свекровь намахивает далекую невестку на раз два Красава
Недалекие - это аудитория, отвечающих тут. Она хороший врач и такие, как вы в реальности в очереди на запись к ней, а только здесь решили оттянуться. Ну посмейтесь. Дурень думкою радіє)))
автор Сонечко • 26 ноября 2024
Ответ дляА шо сталося?
Вони взагалі то ті бактерії в достатній кількості є на капусті. Штучне внесення запобігає розвитку гнилосних процесів, коли бродіння моде розвинутися ’не в той бік’. Там на капусті, насправді багатенько різних ’пожильців’. Нічого ексклюзивного ваша свекруха не вигадала.
На капусте разные бактерии, можно сказать целый букет. Не все полезны, она высевает лактобактерии, чтоб они превалировали и капуста была по-настоящему полезной. Однако сказано ’Не мечите бисер перед свиньями’, доказывать невеждам смысла нет. Разумный возьмет на заметку.
А шо сталося?• 26 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Так, я так роблю домашнє вино - на культурних винних дріжджах, щоб не було лотереї з дикими.
Жертва интернета• 26 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Да да, вы хотя бы одного человека нашли, из тех кто отписался, кто считает это нормальным?)))
Две страницы всего, осилить перечитать трудно)) Верно, их нет))) Выводы сделаете, или тоже тяжело?
Марфа Українівна• 26 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Так молочнокислі бактерії бувають різні.

Які саме вона додає в капусту?
Марфа Українівна• 26 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Це по совковому госту,якщо не помиляюся ацидофільні треба, але грамулічки на бочку, а не 3л.банку
Счастье_же_вот_оно• 26 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Сирники з творогу, який заквасили тими бактеріями. І не феміністка, а якийсь чоловік. Бактерії з п..ди порнозірки.
Молода і нерозважлива• 26 ноября 2024
Ответ дляФайна_зупка
Капронова але така, що на кип´яток
Дякую.
автор Сонечко • 26 ноября 2024
Ответ дляМарфа Українівна

Які саме вона додає в капусту?
Канадский йогурт к примеру. Погуглите название на упаковке, если интересно.
автор Сонечко • 26 ноября 2024
Ответ дляЖертва интернета
Меня ваше мнение не интересует, можете не тужиться. Кому надо, поймет.
Emm11117• 27 ноября 2024
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Феміністка хліб випікала раніше) це видно багато є таких пекарів
Счастье_же_вот_оно• 27 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Обожечки, ще й хліб, значить...
Жертва интернета• 27 ноября 2024
Ответ дляСонечко
А мнение других? У них такое же, заметили?))))
Курочка• 21 декабря 2024
Ответ дляСонечко
Мені за 50, завжди квасила тільки сіллю, але раз на раз не приходилось,
бувала тягуча, сіра зіпсована капуста, може два три рази за життя.
А цього року я подумала, чому немає закваски, як для хліба, який я печу на заквасці. І от ви пишете.
Скажіть, а де можна взяти цю закваску?
Чи тільки в лаб. умовах для себе?

Я цього року звквасила одну партію капусти, вийшло не погано.
Потім квасила через три тижні другу партію, то сік з першої додала як закваску для другої. Теж чудово.
Курочка• 21 декабря 2024
а ще сік з капусти квашеної (як закваску) можна сушити, напевно.
щоб на другий рік була.
чи це утопія.
JenyaFlower• 14 января 2025
Нет. Она нам нафиг не нужна, в процессе брожения свои бактерии вырабатываються