Додаю напруги• 27 ноября 2024
Пол дома без отопления. Что делать?
Всем добрый вечер.
Моя квартира не отапливается, хотя дом подключен с 15 ноября.
Обращения оставлены в ЖЕКе, в аварийной, в теплосетях, на линии мера и на правительственной линии.
Но моя квартира среди тех, куда тепло не доходит.
При этом квартира трёхсторонняя угловая. Если не обогревать электричеством , то температура 15-16 градусов в квартире.
Для меня ситуация патовая. ЖЕК говорит, что плохие параметры, поэтому до угловых квартир тепло не доходит, а теплосети говорят, что дом подключен и этот вопрос к жеку.
Десять дней я добивалась чтобы жек развоздушил систему и после этого тепло появилось на несколько часов и опять стояки остыли. Больше мои обращения ни одна инстанция не принимает. В итоге я должна платить за отсутствующее отопление.
Счета за отопление у меня до 3000 грн. И теперь будет огромный счёт за электричество, потому что постоянно работают обогреватели и кондиционер.
Меня интересует,что в данном случае можно предпринять и как достучаться до двух коммунальных предприятий города,чтобы мне все таки дали отопления. Ночью морозы и могут полопаться трубы. Ну и впереди зима....
Додаю напруги
• 28 ноября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
То Вам акт на руки дали?
І на підставі якого документу Вам зроблять перерахунок? За який період буде перерахунок? Від сьогодні - з дати складання акту?
Ви ж маєте написати відповідну заяву, додавши на підтвердження копію акту.
В нас представник ТГО один примірник акту передає в абонвідділ. Мені перерахують за листопад. Якщо в грудні не буде опалення, треба знов викликати і складати акт... Краще би дали опалення.
Бабка-байкерша• 28 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
Тобто примірника акта у Вас на руках немає?
Заяву на перерахунок плати за опалення Ви не писали?
Жодного письмового документа Вам ’комісія’ не залишила?
Ну-ну, чекайте тепер грудня...
Додаю напруги
• 28 ноября 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Ну-ну, чекайте тепер грудня...
В мене залишилася копія акту.
Оригінал буде переданий в абонвідділ для перерахунку .
Не розумію,чому вам смішно.
Бабка-байкерша• 28 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
В мене залишилася копія акту.
Не розумію,чому вам смішно.
Тому що без Вашої заяви ніхто автоматично перерахунок не зробить. Принаймні у нас це так працює.
Пенсіонерки із сусіднього будинку дуже довго ходили і добивались, щоб їм зробили перерахунок за гарячу воду неналежної температури. І таки добились.
Бабка-байкерша• 28 ноября 2024
Якщо у Вас на руках є копія акта, то чому Ви продовжуєте писати про ’брак циркуляції’ і ’про низькі параметри’?
В акті мають бути зазначені конкретні показники тиску і температури, які зафіксувала комісія.
Ці параметри вимірюють прилади, які мають стояти в підвалі на вході та виході теплоносія з будинку: лічильник тепла і термометр.
І комісія в акті констатує, відповідають ці цифри нормі чи ні.
Це так у нас працює.
Можливо, в Одесі все інакше.
Це так у нас працює.
Можливо, в Одесі все інакше.
Додаю напруги
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Це так у нас працює.
Можливо, в Одесі все інакше.
Це так у нас працює.
Можливо, в Одесі все інакше.
В одесі в акті моєму параметри не вказані. Для цього навіть графи не має. Про параметри жкс з тго склали окремий акт. Ось так в Одесі відбувається.
На моє звернення на лінію міського голови вже надіслали відповідь про низькі параметри.
Вже складені колективні скарги і зареєстровані в жкс, тго та мерії. На ці паперові звернення теж 30 днів. Вже зима, опалення досі немає.
Навіть залишила звернення, щоб повідомили параметри, чекатиму 30 днів на відповідь.
В п´ятницю просиділа у прийомній депутата , він не прийшов.
Бабка-байкерша• 01 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
А звернення в приймальні депутата залишили?
Я так розумію, що він туди взагалі може не приходити - в приймальні працюють люди, які приймають громадян та їх звернення.
Навряд чи депутат приймає всіх громадян особисто.
Бабка-байкерша• 01 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Добре, що написали колективні звернення і звернулись до різних установ - так збільшуються шанси, що займуться вирішенням проблеми.
Додаю напруги
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Офіційно депутат двічі на місяць приймає громадян.
Звернення не реєструвала, бо хотіла поспілкуватися наживо. Наступний прийом в нього через два тижні. Я не впевнена, що витрачатиму час на такого депутата.
По нашому району їх декілька, спробую звернутися до іншого.
Додаю напруги
• 01 декабря 2024
Ответ дляБабка-байкерша
Мене дивує, что на офіційну відповідь ’низькі параметри’ тому немає опалення напередодні зими ніхто з відповідальних організацій за постачання опалення не звертає уваги і не вживає дієвих заходів, а міська влада ( якій підпорядковуються ці комунальної підприємства) лише фіксує звернення та відповіді . Це зрозуміло , що при низьких параметрах, тепла можна не чекати...але ніхто нічого не робить....
Бабка-байкерша• 01 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Спробуйте.
А може надішліть йому письмове звернення чи напишіть у соцмережах.
Може бути таке, що особисто депутат і наступного разу не з´явиться на прийом.
Бабка-байкерша• 01 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
У комунальників дуже дивна структура.
Всякі Теплоенерго та інші постачальники тепла можуть бути не комунальними і не підпорядковуватись міській/районній владі.
А для них 1 підїзд без тепла - це не велика проблема, у них же абонентів сотні тисяч.
Бабка-байкерша• 01 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Взагалі ці ’низькі параметри’ без конкретних показників дивні.
Якщо вони нижчі за норму на вході в будинок - тоді винен постачальник тепла (умовне Теплоенерго).
А ось якщо тиск десь втрачається в будинку - тоді винен утримувач будинкових мереж (умовний ЖЕК).
Тому питання норм і конкретних цифр тут принципове.
Додаю напруги
• 02 декабря 2024
Ну что, в Одессе реальный коммунальный коллапс.
Есть акт про отсутствие отопление. Есть обращения во всевозможные инстанции. Есть ответ на горячей линию городского головы про низкие параметры...... А отопления все нет.... Причина?... Тот отдел ТГО, который отвечает за параметры на дом, до сих пор не получил письменное уведомление про низкие параметры. От бытовых потребителей они заявки не принимают, составленный на прошлой неделе акт до них не дошел... А мы сидим в холоде , за окном снег ...
Зарегистрировала очередное обращение на 15-45, так как на линии городского головы сказали, что уже все службы Одессы уведомлены, мое обращение на контроле у ТГО.... Только до исполнителя инфа никак не дойдет .....
С таким же успехом можно биться головой о стенку, но тепло от этого не появится .(
Додаю напруги
• 03 декабря 2024
Сегодня инженер ТГО приехал чтобы лично убедиться в низких параметрах. Убедился и отправился думать над вопросом ’ почему такие низкие параметры’...
Интересно сколько ТГО будет думать....