Говорю-балакаю• 28 ноября 2024

РАС у дочери?

Ребенку 10 лет, 5 класс. Перед школой была задержка речевого развития, обследовались у нескольких неврологов, медикаментов не назначали, только больше заниматься. Сейчас учиться неплохо, на 8-10 балов, с другими детьми контактирует мало, любит проводить время одна. Но меня очень беспокоит стимминг, она очень часто либо кружится вокруг себя, либо танцует, даже в школе. Некоторые учителя как бы намекают на инклюзию. У кого были похожие проблемы? К кому обращаться чтобы скорректировать такое поведение?
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Возможно какая то лёгкая форма аутизма.
Хотя такого диагноза врачи не ставили.
Так ви не були в психіатра
Невропатологи ці діагнози не ставлять
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
Программу тянет, учиться в обычной школе. Просто намекают на странное поведение.
Чому ви вирішили, що аутисти не можуть бути високо функціональними?
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляГалябалована
Яке ще медикаментозне лікування, у мене в сина рас, медикаментами не лікується, психіатри сказали заняття коригуючі тільки.
Є такий рас, що коригується.
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Ой как красиво звучит, а что по факту может предложить психиатр при лёгком спектре? Написать- рекомендованы занятия? Я тоже могу,где расписаться?
Ви б хотіли знати свій діагноз?
Я так.
Галябалована• 28 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Є такий рас, що коригується.
Ну так заняттями, АВА терапією.
Король дивана• 28 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Ви б хотіли знати свій діагноз?
Я так.
Ні, їхні діагнози пальцем в небо в таких випадках як у автора. Коли клінічна картина чітка, тоді так,але тоді і лікування назначають. Коли я чую що Марцинковський бере 2500 за консультацію, хочеться матюкатися
А я нівроку• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Это такое понимание проблемы у учителей в обычной школе..лепят эту инклюзию лишь бы куда, ну и может доплата капнет
Ні, як раз вчителі більш в темі, аніж автор.
Король дивана• 28 ноября 2024
Ответ дляА я нівроку
Не смішіть, якщо дитині і справді потрібна інклюзія- потрібно вказати рівень підтримки, але питання який може бути рівень якщо дитина повністю самостійна, питання2- дитина потребує модифікованого чи адаптованого плану навчання,якщо вона вже скільки років вчиться по звичайній програмі і тягне її? Будете свою красиву теорію розказувати людям,які не в темі цієї проблеми, вони може повірять
А я нівроку• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Навчіться спочатку читати.
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Нічого подібного
Дитина росте і з нею будуть відбуватися речі, яких вона не зможе зрозуміти, якщо не буде знати діагноз.
Рас потрібно вивчати, якщо він є. Рас корегується, якщо він високофункціоналтний. Ви поняття не маєте, як терапія(не медикаментозна) впливає на дітей з рас
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Тобто інклбзія це тоді, коли дитина не є самостійною?
Ви зараз серйозно?
Король дивана• 28 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Нічого подібного
А де я написала що я проти терапії?
Король дивана• 28 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Ви зараз серйозно?
Слово підтримка для вас щось означає?
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
А де я написала що я проти терапії?
Ну для терапії потрібен діагноз.
А ви пишете, що не хотіли б його знати
Король дивана• 28 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
Ну для терапії потрібен діагноз.
А ви пишете, що не хотіли б його знати
Часто терапія однакова при схожих порушеннях, але з різними психіатричними шифрами. Звичайно я ходила взнати діагноз і кожен ліпить своє, немає нормального чіткого діагнозу
Шпондєр• 28 ноября 2024
Ответ дляКороль дивана
Ну бо в нас діагностика на низькому рівні.
Садова гойдалка• 28 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
У мене дитина близька за віком і схожі з автором проблеми (ну тільки натяк не зі школи а від лікаря). То те, що мені рекомендують для діагностики, це ados-2
Король дивана• 29 ноября 2024
Ответ дляШпондєр
От саме про це я і писала спочатку