СпайдерВумен• 30 ноября 2024
Хочу закохати у себе хлопця
Така ситуація: я живу та працюю в місті, а спілкуюсь з хлопцем з мого рідного селища (він мені дуже подобається, каже, що я йому теж). На наступні вихідні я приїду до батьків і ми домовились з ним зустрітись. Але мені 25, а йому 22 - переживаю чи зможу я йому дійсно сподобатись. Хочу максимально привабливо виглядати, вдягнути сукню, що підкреслює фігуру. Що б Ви ще мені порадили?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 ноября 2024
не должно быть разницы видно,если вы нормально выглядите. оденьтесь хорошо и не пользуйтесь дешевыми духами
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Я добре виглядаю, не користуюсь дешевими парфумами))
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляШалена красуня
Меньше стараться и не липнуть
Липнути точно не буду))
Алина-1240• 30 ноября 2024
Перестать бегать за мужиками;дамы собачечного типа никому не интересны
OlenkaPekaryeva• 30 ноября 2024
Так якщо ви одне одному сказали, що подобаєтеся, має бути побачення, правильно?
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Я не бігаю, він сам перший написав та запросив мене
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляOlenkaPekaryeva
Так))
Гарантую неперелевки• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Так))
Просто насолоджуйтеся побаченням і будьте собою ❤️
Алина-1240• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Сходите,и думайте как провести хорошо время,а не старайтесь кому то понравиться
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Дякую))
kissulichka• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Як?))
Если ему 22 года, то он шарит в поп культуре. Узнайте какие персонажи/личности ему нравятся и сделайте фулл косплей
Дама-мадама• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ну ви приїдете з міста, а він в селищі, нехай він переживає, тим більш він молодший.
Вам має бути обом комфортно в першу чергу, чи ви хочете секс на першому побаченні.
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляДама-мадама
На першому не дуже хочу, ми ж навіть в реалі не бачились) точніше бачились, але дуже давно
Лукава_Кiшка• 30 ноября 2024
Я бы Вас поняла, если бы Вы жили дома. Ну зачем Вам отношения на расстоянии ?
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не знаю, просто він мені дуже сподобався
Сусідка знизу• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Як?))
Автор вам 25 лет . У вас не было секса , отношений , мужчин, что вы задаёте такие вопросы ?
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Були звичайно, я просто не хочу переборщити
Сусідка знизу• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Так не перебарщивайте. Общайтесь с этим парнем также как вы общались с другими мужчинами, с кем у вас были отношения . Что тут сложного? Вам же не 15 лет.
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляСусідка знизу
В мене були лише два хлопці, з якими я зустрічалась 5 та 3 роки
Сусідка знизу• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ну вот . Вы же как - то находили с ними общий язык, общались с ними , нравились им. Этот ничем не отличается от ваших предыдущих .
СпайдерВумен
• 30 ноября 2024
Ответ дляСусідка знизу
Вони мені не подобались так сильно
Хи хи, ну ну• 30 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Ну тогда встречаетесь, гуляйте, как поймёте что он ваш - нужно снять один предмет одежды с него)
Марс атакует• 30 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Таким дурам ,як ви може і не цікаві ,а ось чоловікам дуже цікаві
Алина-1240• 30 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Кому вы интересны,собачке разве,остальным и поговорить не о чем с вами
Алина-1240• 30 ноября 2024
Ответ дляМарс атакует
Вангую еще и внешне неказисты,бог шельму метит)