Пупуговка• Изменено 02 декабря 2024
Сину 13 років. Ви б підстригли попри його бажання?
Вчитися не хоче. Став всим грубити. Він класний крутий пацан і все. Відрощує волосся, яке лізе в очі, зір вже не 100%. Ходить як ’неряха’, от головне волосся для нього, очі вже не видно, і він спеціально ще начесує його наперед. Бо він типу ’нефр’ як він говорить. Дзвонять зі школи, що в нього неохайний вигляд, немає контакту з очима бо вони під волоссям. Вчителі як подружки для нього, грубо перемовляється. Просили прийняти міри, і зробити щось із зачіскою.
Я з ним кожного дня говорю за волосся, але це в нього такий стиль говорить. Але зі сторони це негарно взагалі. Навіть офтальмолог сказав зрізати волосся. А він сказав не буду.
Ви б підстригли попри його бажання? І що робити з цим всим?. Він навіть говорити не хоче за його вигляд. Дівчата порадьте будь ласка як поводитися з такою дитиною. Можливо хтось пройшов через це.
Результат:
вже голосів:
326 (48.58%)
Його волосся, його діло
250 (37.26%)
Старатися спокійно вмовити
49 (7.3%)
Підстригти, не питаючи
46 (6.86%)
Інший варіант
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Насильно стричь как будете? Зажмете между ягодиц и топором челку рубанете?
Пупуговка
• 02 декабря 2024
Завжди був слухняним, все розумів. А тут стукнуло 13, і взагалі змінився. Типу я дорослий,все сам вирішую. Не чіпайте мене. І взагалі вийдіть з кімнати.
КонФФетОшка• 02 декабря 2024
Спокойно объяснила бы, что стрижка неизбежна, потому как влияет на его здоровье. Коротко не стригла бы, пусть частично его ’стиль’ остаётся, раз так переживает
Дую на вітер• 02 декабря 2024
Я бы его повела к психологу и себя заодно.
Видно же что это какой-то протест, а как помочь и исправить вы не видите
сЛАдКОежКА• 02 декабря 2024
Заставити - ні .
Мали б якось прийти разом до такого висновку , йому ж не 5 років .
Але з другої сторони можливо той чуб для нього щось значить , хто знає
Пускаю бісики• 02 декабря 2024
Те, кто ответили, ’его волосы- его дело’,потом будут писать маме, а где вы были, что ребёнок потерял зрение.
Я за уговорить, настоять подстричься.
КонФФетОшка• 02 декабря 2024
Ответ дляДую на вітер
И это тоже надо
Малая еще та• 02 декабря 2024
Не можна такого робити, тим більш ви жінка, а він намагається стати чоловіком. Ви то його ще зможете зламати, але потім не нарікайте
Пупуговка
• 02 декабря 2024
Ответ дляИщу-брожу
А как физически вы это сделаете?
Машинка є. Чоловік сказав йому, скрутимо і підстрижемо.
всегдаДаДа• 02 декабря 2024
Потрібно якось домовлятись. В 13 років не зможете його примотати скотчем до крісла.
Моєму 11 ,теж не любить стригтись. Але доводиться іти на хитрість - або стрижка в салоні,або я стрижу сама ,але він отримує гроші.
Мавка• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я за уговорить, настоять подстричься.
Зрение у него падает скорее по другой причине.
Маю рацію• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
І правильно ж каже...
Малая еще та• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
А ви типу з місяця впали і про сепарацію в підлітковому віці вперше чуєте?
То терміново вивчайте це питання, щоб не наробити біди
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Що ви, що чоловік - так би мовити тю тю....
дожену і ощасливлю• 02 декабря 2024
Я своего не трогала, были и длинные волосы, и каре, и хвост на макушке а всё остальное выбрето, и крашенные пряди и вся голова... Сейчас уже взрослый, обычная мужская стрижка... Всё пройдёт, просто такой возраст, период экспериментов...
Пупуговка
• 02 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Оце ж і боюся. Що потім я буду ворог на все життя.
Кили и Манджаро• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я за уговорить, настоять подстричься.
Интересно, а кто лысый и в очках, от чего зрение потерял?
Маю рацію• 02 декабря 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Чого це стрижка неминуча?
оце батьки
Малая еще та• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Капєц, бідний син, вас там двоє таких пальнутих.
А розмовляти, пояснювати і шукати компроміс ніяк?
Підмітайло• 02 декабря 2024
Ответ дляКонФФетОшка
Яка ви розумна! Спокійно пояснила... - от не здогадалиася б автор пояснити. Він не сприймає пояснення, є такий період у багатьох підлітків, особливо у тих, у кого дуже швидке дорослішання.
Пускаю бісики• 02 декабря 2024
Ответ дляМавка
Вот именно ’скорее’, а возможно все- таки и по причине длинной челки.В любом случае, это не норма.
Маю рацію• 02 декабря 2024
Ответ дляПускаю бісики
Я за уговорить, настоять подстричься.
З зором нічого не буде через волосся. Воно природою створене.
КонФФетОшка• 02 декабря 2024
Ответ дляПідмітайло
Есть такой период. Потому объяснять спокойно это раз, пообещать какие-то плюшки это два. Работает)
Напланетянка• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
А не боитесь, что шмакодявка малолетний берега попутал и на шею вылез?
Леди_в_ночи• 02 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Вибачте, але це писець, хоча в мене теж таке чудо жіночого роду…