маминаБубочка• 08 декабря 2024
Хто вже має невісток, навчіть
Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється
Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
А почему к вам обязаны ездить? Куда хотят,туда и ездят
Дурне питання. Чому їздять до батьків взагалі?
Миловидна леді• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Они ездят туда, куда им удобнее. Почему ваш сын предпочитает тестей? Подумайте
Вишневий цвіт• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Зачем она вам нужна ?
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляКофр для ноги
А син сам не їздить?
Саме сам і їздить протягом року. Але, мені здається, що так не дуже правильно
Миловидна леді• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Вам кажется
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Автор, а вы сами не были невесткой)?
Була,жили разом декілька років, потім регулярно їздили. Бо це батьки. Часто я сама була ініціатором
Марфа Українівна• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
То що ще треба?
мадам Везувий• 08 декабря 2024
Я невестка.
А вы не думали, что ваш сын это отдельная от вас частица с уже созданной своей семьёй и они хотят отмечать дома или с друзьями. Они не обязаны ехать к вам.
Живите своей жизнью и дайтежить им
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Я ездила сначала , т к была позитивно ко всему настроена. А потом перестала совсем ,но у меня со свекровью всё ок было ,а свекр постоянно ,,обижал,, изподтишка , я сначала огрызалась - потом мне надоело.
Україна понад усе!• 08 декабря 2024
Автор а скажите чьи родители покупают больше для их семьи?
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ездит сын и хорошо. Пусть так и будет.вы ничего не измените,пока она сама не захочет. Вы ж её не заставите.
Пожарник• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Правильно- це примусити невістку? Чи вам погано,коли ваш хлопчик із вами, саме тому, що хоче в без неприємної вам жінки?
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
В нас нормальні відносини з нею. Правда, за 2 роки їхнього життя разом в мене немає навіть її телефону. Вона в месенджерах закрила його від мене, а я не прошу. Я не навязуюсь. Передаємо привіти та і все
Пожарник• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Не сваритеся і добре. Не всі хочуть та можуть мати теплі стосунки.
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А с внуками общаетесь? Или их нет ещё?
ніколи такого не було• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Чому саме до вас?
В мене так свекруха завжди вважала, що тільки у них,бо так було завжди, її мало цікавило ,що у нас теж так було.Тому в один рік поїхали до моїх батьків після чого свекруха образилась. Тоді я сказала, що святкування тепер буде лише вдома, в сім´ї, і ніхто не буде ображатися.
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ми купили квартиру, в які вони живуть. Все, що є, передаємо, завозимо на машині. Її батьки нічого не дають, я питала, але це більше тому, що вона не хоче везти все в маршрутці, діти все можуть купити самі. Заробляють достатньо
Форточка• 08 декабря 2024
Не стоит себя накручивать. Конечно, ей удобнее и комфортнее у родителей.
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Ответ дляПожарник
Согласна, надо искать позитив. Бывает и хуже. Не хочет сближаться, ну и ладно. Главное с сыном контакт.
Марфа Українівна• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Це ви називаєте нормальними відносинами? 🤣
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
А с внуками общаетесь? Или их нет ещё?
Немає, їм до 25 років
Червона рута• 08 декабря 2024
Автор, ей хочется увидеть своих родителей и она их любит больше чем вас. Точно также как вы своего сына любите больше чем ее, также и она их. Это нормально. А сын старается что бы ей было хорошо. Вот и все. Ваш сын к вам ездит с удовольствием, а она просто из вежливости. И это нормально. Обижаться не стоит, вспомните себя в молодости: одно дело ехать к матери в гости, а другое к свекрухе.
Проня_Прокоповна• 08 декабря 2024
Как я рада, что с пониманием отнеслись ко мне. Автор, вашей ситуации не знаю, но я тоже редко ездила, и для меня был это очень сильный напряг. Отношения были отличные, никаких проблем, просто вот я такой человек. Можно сказать, что не особо общительная с семьёй. По телефону мы вообще не общались. Иногда ездила на праздники, чаще муж сам ездил. И к сестре его тоже. Спрашивал, хочу нет, если нет то ехал сам. Никаких обид не было и нет, все мы разные.
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляМарфа Українівна
А як треба було зробити. Сказати, нащо ти мене заблокувала?
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Немає, їм до 25 років
Тю, та отдыхайте пока!