маминаБубочка• 08 декабря 2024
Хто вже має невісток, навчіть
Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється
Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Нет, люблю свои границы и не терплю чужой пысок в моих делах.
А вот вы злая, не зная человека писать ему гадости
Теж пристосувались в дармову квартиру іножки звісили?
мадам Везувий• 09 декабря 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Я живу в своей квартире, так что яд ваш мимо пролетел
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Просто непонятно,реально им подарили или купили на себя и дали пожить и назвали дарением
Тююю...та ж не відсунулись,а щасливенько поживають.
Не подобається-то в квартиру дружини переберуться 😀
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
Автор,ви розбалували їх своєю опікою.
Невістка порахувала,що навіть дипломатичні візити ввічливості до вас робити не варто.
Те,що ви настарались і несете їм в клювику,вона вам відкаже: а я просила?
То ви не для мене,а сину своєму стараєтесь!
Запам*ятайте це на майбутнє.
Не цінить вас і не хоче цінити.
Ось і весь висновок .
Живіть для себе ,відступіться.
Зи: свекруха з 15 річним стажем
Запам*ятайте це на майбутнє.
Не цінить вас і не хоче цінити.
Ось і весь висновок .
Живіть для себе ,відступіться.
Зи: свекруха з 15 річним стажем
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
Ответ дляАпофиозная
Она не пришла в семью. Она вышла замуж и создала свою. И не обязана любить и в гости кататься к людям, которые не нравятся. Автор такую белую и пушистую тут создала. Угу. Очень верю в непорочный образ
Создала?
Конкретніше,будь ласка.
Недалекоглядна ця дівчина.
Бо созанієм там і не пахне.
Вона живе сьогоднішнім днем.
В перспективі допомоги на внуків може не отримати.
Бо в житті все буває.
Соломки не хоче підстелити.
Або не рахує за потрібне.
Можливо,цей шлюб для неї лише якась розвага
Конкретніше,будь ласка.
Недалекоглядна ця дівчина.
Бо созанієм там і не пахне.
Вона живе сьогоднішнім днем.
Бо в житті все буває.
Соломки не хоче підстелити.
Або не рахує за потрібне.
Пліснявілий сир• 09 декабря 2024
Ответ дляЛукава Кішка
Создала?
Конкретніше,будь ласка.
Недалекоглядна ця дівчина.
Бо созанієм там і не пахне.
Вона живе сьогоднішнім днем.
Бо в житті все буває.
Соломки не хоче підстелити.
Або не рахує за потрібне.
Конкретніше,будь ласка.
Недалекоглядна ця дівчина.
Бо созанієм там і не пахне.
Вона живе сьогоднішнім днем.
Бо в житті все буває.
Соломки не хоче підстелити.
Або не рахує за потрібне.
А какая допомога на внуков?у ребенка родной отец есть
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Швидше всього,у вас дітей несає.
Бо допомона бабусь -дідусів навіть погуляти ’ посидіти’ дуже доречна.
Не всі діти ходять в садочок,а батьки не можуть постійно брати лікарняні
Лукава Кішка• 09 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Так..так...і з кішкою ))