маминаБубочка• 08 декабря 2024
Хто вже має невісток, навчіть
Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється
Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляБесбардак
Он предпочитает не ссориться с женой , мой муж тоже едет куда я скажу , ну и сын приезжает сам , Наташа вечно чем то больна , ну мне и ладно , раз женился на такой « больной» пусть лечит ☺️, не особо и хотелось , я ее как женщина даже понимаю
🤣🤣🤣🤣👍👍👍
ЗновЗдоров• 08 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Автор а скажите чьи родители покупают больше для их семьи?
Покупают? А должны покупать взрослым лбам, еще и соревноваться, кто больше? Вы тоже мамина черешня, которой все должны?
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
для советчиц єтот возраст уже = домик на кладбище и спать в гробу, так, на всякий случай
Та яке там ?
Тут вічно молоді 🤣
Снідаю авокадо• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Та що ж пока. Якщо так на початку, то потім взагалі не будемо бачитися.
Дівчата, я серйозно хочу навчитися спілкуванню, вірніше, відношенню до неї. Сподіваюся, будуть діти в них, проживуть разом все життя. Не хочу ображатися.
А вже нічого не змінити. Якщо квартира куплена вами, то їздіть самі в гості. Якщо їй не сподобається, то звичайно вона може сама купити або її батьки й там виставляти свої правила. До речі, ви на кого записали квартиру ? і так, невістка у вас не дуже, буде проблемна все життя - розуму в неї не має.
Суцільна зрада• 08 декабря 2024
Ответ дляжар-птица Нюра
Тем временем к ее маме ездить регулярно,а к его только когда пани соизволит
а может есть причина? тут же нет невестки автора чтобі у нее спросить, кроме того, невестка не препятствует общению супруга с матерью.
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Так это сама автор начинает климактерические игры разума,вместо того чтобы жить свою жизнь
Бува і таке• 08 декабря 2024
Автор, ну по-перше не всі компанійські і люблять спілкування з іншими людьми.
По-друге, деякі люди один одному не підходять і викликають напруження.
По-третє, жінці завжди складніше на території іншої господині.
По-четверте, я навіть до мами не люблю їздити, я люблю бути вдома. І ще може бути багато чому.
Але... спокійніше, не навязуйтеся. Бр мене мама заставляє нервувати, коли рочинає от раніше збиралися, приїздили, рухом святвечір, от те або се. Вітаю зі святом ввечері і чую: ’Дякую, але чому так пізно, вже всі привітали, можна і раніше час знайти’. Уявляю, якби мені таке свекруха говорила.
Суцільна зрада• 08 декабря 2024
Ответ дляПліснявілий сир
Файна дівка• 08 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
А почему к вам обязаны ездить? Куда хотят,туда и ездят
Знак уважения. Что не ясно? Я невестка. Отношения хорошие. Ездим в гости к свекрови с моей мамой, и свекровь приезжает и к моей маме и к нам. По моему это норма
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дурне питання. Чому їздять до батьків взагалі?
Я взагалі до свекрів не їзжу . Нахалеру ви мені такі хороші спочатку нерви робите, а потім родичку нашли ? свекрушин і свекра оскал гієни жодна маска не прикриє. Їздить чоловік з дитиною і цього доста, а я тим часом насолоджуюся тишою, спокоєм і своїми справами. .
ЗновЗдоров• 08 декабря 2024
Автор, я езжу к свекрови раз в год. Она мой номер тоже не знает. Если шо нашей семье уже 6 лет скоро. Меня устраивает, ее наверное тоже. Виделись бы чаще, то наверное начали бы конфликтовать, а так мир, дружба, жвачка. Если что, свекровь у меня хорошая, никаких претензий я к ней не имею. А она, даже если и имеет, то ни разу не мне, ни моему мужу не высказала.
Вимагаю спілкування• 08 декабря 2024
Ответ дляПрагматик флегма
І одна ви ясне сонечко 🤣
Ванна Тазиковна• 08 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Автор, ей хочется увидеть своих родителей и она их любит больше чем вас. Точно также как вы своего сына любите больше чем ее, также и она их. Это нормально. А сын старается что бы ей было хорошо. Вот и все. Ваш сын к вам ездит с удовольствием, а она просто из вежливости. И это нормально. Обижаться не стоит, вспомните себя в молодости: одно дело ехать к матери в гости, а другое к свекрухе.
Мені завжди в родині чоловіка було комфортніше, ніж в своїй. І зараз, ми вже 23 роки одружені, я до свекрів приходжу з радістю, влітку живемо за містом разом, і квартиру ми купили поруч. А от коли мені дзвонить мій тато, то в мене аж настрій псується-значить йому щось потрібно і мені треба буде щось робити.
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Саме сам і їздить протягом року. Але, мені здається, що так не дуже правильно
А не пофігу на ваше ’правильно’. Чого ваше’ здається’ повинно здаватися іншим?
Сижу_и_плачу• 08 декабря 2024
У меня есть пробная версия, пока не жена. Я живу недалеко от сына и его девушки. Раз в неделю они заходят ко мне на ужин вдвоем. В остальное время сын сам забегает на полчасика-часик поболтать. При девушке он мачо, а с мамой проста мальчик, который может маме даже поныть. С девушкой я в ровных отношениях, могу позвонить и что-то спросить по молодежной теме или попросить помочь прочитать статью (они с сыном по 2 языка в совершенстве, а я «Ландон из э кэпитал») , можем вместе пойти купить подарок. Но в десна не целуемся. Девушка мне приятна.
Эта_Шикарна)• 08 декабря 2024
Слушайте, но если у вас нормальные отношения, почему не спросить ее прямо. Не через сына. Отношения с людьми выстраиваются 1на1 без посредников. Если вы в этом заинтересованы, конечно.
Так и скажите, Маша, нам бы очень хотелось чтобы вы приехали на новогодние праздники, но мне кажется, ты не совсем хочешь, и я бы хотела понять почему, чтобы отношения стали лучше.
Тут вы взрослая, и вам выстраивать отношения. А ободки и надувание щек ничему не помогут.
Тундиринда• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
До батьків їздять, якщо хочуть. А от якщо не хочуть, то і не їздять
насправді невістка молодець. Не треба себе пересилювати і їздити, якщо душа не лежить. Не треба створювати зі свекрухою ілюзію добрих відносин, бо потім це вийде боком. Краще, коли все зрозуміло і відкрито.
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
В нас нормальні відносини з нею. Правда, за 2 роки їхнього життя разом в мене немає навіть її телефону. Вона в месенджерах закрила його від мене, а я не прошу. Я не навязуюсь. Передаємо привіти та і все
Хахаха, За 20 лет жизни у моих свекров нет моего телефона.
ЗновЗдоров• 08 декабря 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Остальное время - это сколько раз в неделю?
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ми купили квартиру, в які вони живуть. Все, що є, передаємо, завозимо на машині. Її батьки нічого не дають, я питала, але це більше тому, що вона не хоче везти все в маршрутці, діти все можуть купити самі. Заробляють достатньо
Квартира на ком официально оформлена? Кто собственник по документам?
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ дляСуцільна зрада
Ага,реально таким лучше родить под 40 второго ребенка чтоб быть чем то занятой,а не пить энергию с молодой семьи
Весёлая морковка• 08 декабря 2024
Може невістку бісить безальтернативність проведення Різдва у Вас. Плюс Ви мама для свого сина а в неї є своя. Дивно ж від невістки чекати любові як від доньки Вам не здається? Можливо невістка на щось образилась на щось дрібне що соромно сказати але це вплинуло на бажання спілкування з Вами. Можливо Ви нею маніпулююте або вона в Вас ледь не наймичка - на свята стіл з неї. І взагалі дивні претензії. Може невістка Вам щось і винна. Але в першу чергу про Вас дбати і надавати Вам потрібну увагу і допомогу повинен Ваш син. А невістка тут лише допоміжна роль а не основна. А ви ждете ’ поклоненія ’ ледь не як до рідної матері.
Невістці з Вами з якихось причин емоційно некомфортно тому і не їде. Вам видніше з яких. Зі своєю свекрухою я теж один час не спілкувалась зараз спілкуюсь лише телефоном а їхати(правда далеко 350 км тож є відмазка) всіма правдами-неправдами стараюсь уникнути хоча зовні в нас нормальні стосунки. Але це лише зовні. Мені вистачило одного разу коли я по господарству допомогала усьому місяць літом(хто в селі знають що це таке) а вона мені в останній день сказала що я якась ледарка нічого не робила і взагалі могла більше для неї уваги приділяти (я ще з дитиною в декреті була і все це мала сама робити і за сином паралельно дивилась сама свекруха і пальцем не ворухнула). А я ледь не падала від утоми і молилась на всі православні свята літом бо це була єдина можливість нічого не робити. Були і до того моменти але цей був настільки образливо і несправедливо мені по відчуттях на той момент що перекреслив все хороше що було раніше зроблено свекрухою на початку нашого з чоловіком шлюбу. Я просто викреслила людину з свого життя і все. І навіть коли там більше ніж за мінімум не берусь. А свекруха теж не розуміє чому я не неї досі ображаюсь вона ж на емоціях сказала і взагалі’ вона ж стара людина їй можна ’. Може і у вас щось було? Ну не буде на рівному місці адекватна невістка ображатись. А якщо неадекватна - син помилився з вибором. Найкраща Ваша тактика в цій ситуації - відстати і не вимагати з невістки до Вас ходити. Син хай ходить якщо хоче. А від неї відстаньте взаналі. Не звоніть не пишіть нічого не вимагайте. Насильно милим не будеш. Може невістка відійде з часом і все налагодиться само собою. А може й ні. Вам що до того? Чи Вам треба щоб була хоч ти трісни невістка на святі щоб все як у людей? Ну тоді проблема не в дружині Вашого сина точно а в Вашій голові
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Самое главное что у каждого своя норма
Українська зірочка• 08 декабря 2024
свекровь живёт в 5 минутах ходьбы. Я у нее больше часа не выдерживаю, она как начнет говорить про свою енергетику, как она устала, про свою йогу и тп....Сыну также тяжело с ней. Но она в жизни не признает, что она что то делает не так, не то что не признает, а она искренне не понимает, почему сын с ней так тяжело общается.
Так что, подумайте, почему сын тусит неделями там, а не у вас.
И вообще, может банально ей не уютно у вас или вас стесняется
А родной дом - это родной дом
Руда ліса• 08 декабря 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Як часто син до вас забігає?
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
25летним интересно с пенсионерами проводить выходные?
Тиха-тиха. Пенсионеры после 65, а там моя ровесница и ей около 50. какая же она пенсионерка? Она нытичка, которой нечем заняться.
Руда ліса• 08 декабря 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Вцілому ви описали ситуацію для двох зрілих людей.
Але я уявила себе на місці Маші.
Якби в мене свекруха запитала, я їй можу відверто відповісти, але вона б образилась на все життя 😆
Бо в її світогляді вона - ідеальна людина, її діти теж прекрасні, а всі інші - гівно неблагодарне
Але я уявила себе на місці Маші.
Українська зірочка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Подсознательно, вы ждёте благодарности, а её нет. Вот и корень проблемы
Бува і таке• 08 декабря 2024
Ответ дляРуда ліса
Але я уявила себе на місці Маші.
Я теж не змогла б відверто відповісти. Що вдома я що хочу те і їм зранку, в обід і ввечері, викидаю гіг.засоби без остраху і у туалеті і ванній себе почуваю комфортно.
Прагматик флегма• 08 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
це змінює суть? ні каплі. гавнисте як було таким і залишається. прийшла в сімю і крутить. не подобається-розводься. навіщо ці схеми крутити і всіх між собою сварити не розумію
Взагалі то невістка создала свою сім’ю, а не пришла в чужу. Чи Ви мусульманка, де жінок як кіз приводять до своєї отари і вони мусять коритися старшій баранисі?