маминаБубочка• 08 декабря 2024
Хто вже має невісток, навчіть
Невістка не хоче приїздити в гості. Мене це ображає авжеж. На Різдво завжди він приїжджав до нас , була сімейна вечеря. Вчора питаю, чи приїдуть, ні, поїдуть до її батьків. Чому ображаюся. Бо до її батьків за осінь їздили двічі , жили там по тижню. До нас невістка приїздить в рік на 1 день, ще й так, що приїжджають в неділю о 16й десь, щоб в понеділок раніше встати і на роботу. Відносини з нею гарні, але оце небажання їхати, придумування різних причин мене засмучує. До речі, я вже й не запрошую протягом року їх. Син сам виявляє ініціативу і сам їздить.
Просто читаю тут багато тем, що свекрухи такі сякі, не хочуть онуків няньчити чи ще щось. Але ось така поведінка і віддаляє нас від неї.
Розумію, що ми їй не рідня, що треба забити, жити своїми проблемами і не звертати уваги. Але другий день думаю, здається, син скоро для галочки буде навідуватися і повністю дистанцюється
Як себе поводите, хто вже свекруха, навчіть не накручувати себе
Марфа Українівна• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А як треба було зробити. Сказати, нащо ти мене заблокувала?
Так.
Україна понад усе!• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Ми купили квартиру, в які вони живуть. Все, що є, передаємо, завозимо на машині. Її батьки нічого не дають, я питала, але це більше тому, що вона не хоче везти все в маршрутці, діти все можуть купити самі. Заробляють достатньо
Вот и не помогайте больше,
Живите для себя, отдыхайте, и через время появятся
Шкідлива молекула• 08 декабря 2024
Я б замислилася, чому невістка до вас не хоче їздити. От не буває так, що все ок, а людина не хоче. З власного досвіду: в першому шлюбі їздила через не хочу, бо чоловік був дуже мамин, точніше, мама ним дуже маніпулювала, ми 7 років прожили, і жодного разу не провели відпустку разом, все до його батьків, 80% вихідних і свят також в них. Хоча в мене є ще й мої, а ще друзі є, але так. Тому сварилися через це часто, бо свекруха реально катала істерики, якщо ми свій час не в неї проводили. В другому шлюбі ходимо до свекрів на якісь свята в все, мені в них не комфортно, бо вони постійно між собою сваряться і постійно втрачають межу, коли то вже не треба робити і казати при третіх особах. Мені такі перформанси не подобаються, тому обмежую свої візити, чоловік без мене до них теж не дуже ходить.
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Дурне питання. Чому їздять до батьків взагалі?
И родители к детям тоже ездят
Лукава_Кiшка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
А как вы узнали))? Что в блоке?
Проня_Прокоповна• 08 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я ездила сначала , т к была позитивно ко всему настроена. А потом перестала совсем ,но у меня со свекровью всё ок было ,а свекр постоянно ,,обижал,, изподтишка , я сначала огрызалась - потом мне надоело.
Кстати, может автор и не такая хорошая, как описывает. Поучает невестку, как та приезжает, советует, как жить. Всё может быть
Руда ліса• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Саме сам і їздить протягом року. Але, мені здається, що так не дуже правильно
Скільки вам років?
І перечитайте «здається не правильно». Із серії «що люди скажуть».
Ви навіть не знаєте напевно як має бути.
13чудоСВЕТА• 08 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Я невестка.
А вы не думали, что ваш сын это отдельная от вас частица с уже созданной своей семьёй и они хотят отмечать дома или с друзьями. Они не обязаны ехать к вам.
Живите своей жизнью и дайтежить им
ви добре прочитали пост, чи через ряд? Їздядь до її батьків
маминаБубочка
• 08 декабря 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Тю, та отдыхайте пока!
Та що ж пока. Якщо так на початку, то потім взагалі не будемо бачитися.
Дівчата, я серйозно хочу навчитися спілкуванню, вірніше, відношенню до неї. Сподіваюся, будуть діти в них, проживуть разом все життя. Не хочу ображатися.
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
За чьи деньги купили им квартиру?
Руда ліса• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
З сином поговоріть.
Дівчата вам тут не скажуть. Ми не знаємо як проходять ваші зустрічі.
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Немає, їм до 25 років
А надо было уже троих
Руда ліса• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
На кого оформлена квартира?
Форточка• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
В нас нормальні відносини з нею. Правда, за 2 роки їхнього життя разом в мене немає навіть її телефону. Вона в месенджерах закрила його від мене, а я не прошу. Я не навязуюсь. Передаємо привіти та і все
Я правильно поняла, что у Вас нет номера телефона невестки для связи ?
Не вмію заміряти• 08 декабря 2024
Ответ длямадам Везувий
Я невестка.
Живите своей жизнью и дайтежить им
Вас наверное от слова свекровь телепает, страшный вы человек
Покорительная• 08 декабря 2024
Слухайте, ну от що за навʼязаний обовʼязок - «їздити»? В молодих своє життя, вони працюють, вихід ні та вільний час обмежені, і його хочеться провести або вдвох, або з друзями, або за хоббі. Батьки - це чудово, але їх тепер вже 2 пари до того всього, і оте «їздяння» як обовʼязок - ну от що їм, розірватись? Щоб Ваші обідки потішити? Списались пару раз на тиждень у месенджерах, зідзвонились, колись побачились. Живіть своїм життям нарешті, часи кайдашевих сімей поколіннями минули.
А я с Рио-де-Житомира!• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
автор, читаю вас і страшно. в мене теж син, хто зна як буде. проблема у вас у синові-сказав би, що до її батьків не поїде, хоча хай їде саме, то попустило би вашу красавіцу. заблокував би її батьків і вона би включила голову, якби хотіла з ним жити. тут питання у ньому. це все важко
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Немає, їм до 25 років
Какой интерес молодежи в 25 лет ездить к родителям и проводить с ними выходные? Лучше в клубе потусить или в ресторан сходить
мадам Везувий• 08 декабря 2024
Ответ дляНе вмію заміряти
Нет, люблю свои границы и не терплю чужой пысок в моих делах.
А вот вы злая, не зная человека писать ему гадости
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
К вам сын ездит,вы ж не ее мама
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
25летним интересно с пенсионерами проводить выходные?
Котомафия• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
У вас є онуки, яких ви не можете побачити? Чи ви так сильно за невісткою сумуєте? Син же їздить. А невістка до своїх їздить.
Пліснявілий сир• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Квартира на кого оформлена?
Проня_Прокоповна• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Чем плохо то, что она, например, раз в год приезжает? Не вижу проблемы. Зачем заставлять. Сын же ездит к вам, вот и отлично
Дружная семейка• 08 декабря 2024
Зачем эти поездки с ночевками? Такие неудобства и для них, и для вас...
Котомафия• 08 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
То навіщо ви їм постійно щось купуєте/передаєте?
13чудоСВЕТА• 08 декабря 2024
Ответ дляКрошка Енот
ну з її батьками якось проводять
Проня_Прокоповна• 08 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Так, если я правильно поняла, она автора не заблокировала, а просто её номер в мессенджере скрыт. То есть, никто номер не знает, если она не даёт. Общение только через мессенджер
Крошка Енот• 08 декабря 2024
Ответ дляКотомафия
Лучше скопить и деньгами на Новый Год)
Ответ длямадам Везувий
Я невестка.
Живите своей жизнью и дайтежить им
Ви вже невістка, а читати досі не навчилися. Де було про дома или с друзьями?