Как мы знаем Сирия пала, США не собираются там что либо разруливать Трамп сказал, это не наше дело. Не думаете ли вы что так же будет и с Украиной, Трамп скажет сами там разбирайтесь мы тут не при чем?
Читали Трампа для американського каналу? Як все змінюється і як складно все навколо
❗️Трамп заявил, что попытается прекратить войну, “если сможет“, — NBC News
Трамп 7 сентября: Закончу войну за 24 часа после победы.
Трамп 8 декабря: Закончу, если смогу.’’
Світ складний
Вы странные люди...Шо зельке верили в 2019, шо трампону сейчас....КТО ЖЕ ВЕРИТЬ В ПРЕДВЫБОРНЫЕ БРЕДНИ ??? Когда вы уже перестанете вестить на популистов ???
Да нет, конечно. Но это начало долгого пути к покаянию. У немцев на это ушли десятки лет. Так что и кацапы пройдут тем же путем...Или не пройдут - и тогда они бречены вечно быть изгоями цивилизации.
Кацапы географию в школе не учат просто. Немцев после войны гражданское население долго возили по концлагерям, чтоб понимали какую они власть поддерживали. Кацапов никто возить не будет, их ждет расплата другая
Так Мексика також під підвищення мита попадає))) Шо ж такоє. Переніс виробництво тесли в Китай- Трамп Китай не полюбляє. В Мексику перенесе, ще гірше буде. Бо мексів в принципі в штатах не люблять От невдача.. тікі мільйони зазря роздавав. Ще й суд вдруге відмовив в виплати мільярдних дивідентів 🤣
Та і хєр на цього козла :)) Єслі шо - у нас є тесла :) Наступний електрокар буде точно не тесла - пішов він в жопу, козел...
Вы слишком хорошо думаете о кацапах.Вспомните хотя-бы как они злорадствовали по поводу убитых украинских детей. И сколько эти посты набирали лайков.
оце прочитала-Новообраний президент США Дональд Трамп припустив скорочення допомоги Україні за свого президентства.
Про це політик заявив в інтерв’ю NBC News, інформує Цензор.НЕТ.
Трамп сказав, що він активно намагається покласти край війні РФ проти України.
Однак Україна може, ’можливо’, очікувати, що не отримає стільки військової допомоги від США, коли він повернеться в Білий дім. Джерело: https://censor.net/ua/n3524022
Трамп ще не обраний. 11-17.12 ключове голосування виборців. А демократи шось дуже принишкли. Повна тиша від усіх, окрім пари-трійки осіб.
Я не думаю о них хорошо, кацапы для меня хуже диких зверей, я имела ввиду, что кацапов принудят к покаянию. Как немцев - там же сразу тоже было: а шотакое ?? А шо такова мы сделали ?? И глазами - луп-луп.
Сі ще влітку зробив вояж по Європі. Купа контрактів укладено. Електрокари в пріоритеті. Так шо не теслою єдиною. А з урахуванням майбутніх проблем з електробатареями, то скоро спочине в спокої.
Шо за проблеми ? не чула. Ні, кєтайське я принципово купляти не буду - нормальні електрички роблять рено. Дешеве і сердито. Але у тесли, звісно, добіса класний автопілот....
Вы думаете кацапов испугает голод? Им уже разрешили в лесу собирать валежник, грибы, ягоды, а картоху сами вырастят
А шо кацапські пропагандони ? шо озвучують в ефірі - хуйло всіх переграв ?:)) Треба послухати Рому Цимбалюка.
Скажут отошли на выгодные рубежи, а Башарика с собой забрали … он же ж почти русский, брат сват. Деньги взял то на передержку! Ну хуйло ну стратег - решил под Новый год всех собрать собратьев. Осталось Иванишвили и Ким Чен ына подождать, а и пюрешника, а то вдруг пюрешки на праздничном столе не будет. Срамота
Ви це мені? Я як раз проти віри в персоналій, завжди. І писала не раз І що все багато складніше ніж лінійне мислення
Ого ! А я вже розслабилась :) Стривайте, так по виборщикам там розгром !
Нє. 80% штатів приписують виборників вигравшому кандидату за замовчуванням. Тільки 5 чи 6 штатів роблять це на пропорційній основі. Так шо не факт, що проголосують за Трампа. А в щатающся штатах перевага Трампа взагалі мізерна. Від 50 до 150 тис всього. Так шо, не факт. Тим більше тут вже транслюють «»розстрільні» списки. В яких судді, прокурори, присяжні, журналісти. Всі ті, хто приймав участь в судах проти Трампа чи освітлював їх.