ДА да да• 10 декабря 2024

Как все надоело! Как они задолбали! И края не видно этому

Сколько ещё можно так жить?? В темноте, как кроты, в холоде, все ломается, гниёт, портится техника. Вечно все надо заряжать ито не помогает. Продукты дут по @@,де все! Все вокруг только дорожает, портится, врачи уезжают, учителям спать на все. Люди с ума сходят по настоящему. Сейчас псих отделение забито, пограничка. И конца и края этому не видно.
Сволочи! Как можно было свой народ так загнать в угол, за что??
Krasotka-d9fd• 10 декабря 2024
Ответ дляfotolampa2011
Що у вас за панічка?
Світло не вимикають вам цілими сутками. Купіть павер і кільцеву лампу і проведіть оптику. В чому проблема? Це недорого
Продукти зараз дорожчають всюди
Вчителі? Ну типу до війни інші були чи що? Лікарі не виїжджають. Чи вас лікувати нікому?

Шо на вас накатило щось. Бувають дні, що «все пропало»
Але ви дякуйте Богу, що ви маєте час і інтернет і телефон це сюди написати.
Бо коли вам тяжко - то подумайте про хлопців, які в окопі холодному місять болото. Причому багато хто зараз там вже не з власної волі. Ось де гембель
В мене що дома до в офісі не має світла по 8 год на день.
Так от, в офісі через 15 хв. стає холодно. Яку оптику мені провести щоб було тепло? Щоб у мене не відмерзали почки?
Багато гарних лікарів виїхало, не дуріть.
Olenka_bum• 10 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Вважаю, що ваш пасаж досить маніпулятивний. Всі прекрасно розуміють, що це все путлєр та Ко. І тільки він винен в тому, що відбувається. Він розвʼязав цю війну і її продовжує.

Про нашу владу окремо. Я сьогодні думала про те, чому за 30 років ЖОДЕН наш Президент України не зміг подолати корупцію на митниці, в судах, МСЕКАХ? Скрізь біля великих державних бюджетів були і є ті люди, які тупо КРАДУТЬ/ПИЛЯТЬ. Будівництва, зоопарки, садочки, школи. Від маленького «начальнічка» до великого.
А війна - це хаос. Неконтрольовані гроші, процеси. А люди на потоках, на жаль, не змінюються. 30 років Незалежності це ніяк або майже ніяк не змінили. Хоча б здавалося, війна, яка мала консолідувати всіх? Так, на початку це було серед звичайного населення. Зараз цього немає.
Сподіваюся, що війна закінчиться і Україна залишиться, як держава. Але в мене питання, як боротися з цими ласими до державних грошей можновладцями? Як обрати нормальних і чи взагалі вони є?
Риба гниє з голови
Стрекоза любви• 10 декабря 2024
Ответ дляOlenka_bum
Риба гниє з голови
Ні, риба гниє з середини, з кишківника, і це краще ілюструє всю ситуацію, яка є.
У нас в країні клан «начальничків». Кожен/майже кожен краде по своїм можливостям. Так було і залишається. Звинувачувати лише керівництво…Воно змінювалось за 30 років. Корупція скрізь. Від малого до великого.
tanysha777• 10 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
ой, давайте без демагогии. Вы не одно свое утверждение не можете подтвердить фактами. Крутитесь как уж на сковородке. А на выходе - ноль.
Розмінування Чонгару – хронологія подій.

9 ГРУДНЯ 2019 року. У Єлисейському палаці в Парижі завершилася чотирьохстороння зустріч президента Зеленського з Макроном, Меркель, а також Путіним. Інформація про домовленості та зобов’язання не розголошувалася.
26 ЛЮТОГО 2020 року, через півтора місяці, Зеленський анонсував плани по Чонгару: “Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб – центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об’єкти”.
10 ГРУДНЯ 2020 року, ще через десять місяців Єрмак звітував про виконання плану щодо домовленостей та зобов’язань, які виникли на зустрічі лідерів «нормандської четвірки».
“Завдяки зміні президентом Зеленським принципів державної політики, Україна робить набагато більше для допомоги нашим громадянам, які змушені залишатися на тимчасово окупованій території. Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості СМЕРТОНОСНИХ МІН. Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для РОЗМІНУВАННЯ. Потрібно швидко виконувати цей план. Цю роботу може на власні очі побачити кожен, хто відвідає нові контрольні пункти на лінії розмежування, розбудовані за принципом сучасних сервісних хабів” – заявив Єрмак.
23 ЛИСТОПАДА 2021 року віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить шатли на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”: від пункту пропуску до адмінмежі.
14 ЛЮТОГО 2022 року на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” розпочали курсувати шатли від пункту пропуску до адмінмежі. На тиждень раніше ніж обіцяли.
24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ через КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” на територію України увійшли війська РФ, які захватили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.

Но, вам же эти факты конечно неизвестны
Или мы не так поняли?
Точно, это другое и мы просто продолжаем пристально смотреть в глаза
bdgoli• 10 декабря 2024
Такая беда только в нескольких областях. В целом всех все устраивает, пэрэмога скоро, донатымо!
Э-велин@• 10 декабря 2024
написали уже, за кого надо голосовать? а то я все пропустила
JannyMoney• 10 декабря 2024
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...
это опять не ответ. Как по вашему должна обороняться страна на которую напал враг?
Алекса43• 10 декабря 2024
Ответ дляМалявка ще та
Жили так, что повторения никто не хотел: часть вообще не пошла на выборы, а часть проголосовала за конец АТО и против Пороха, бо достал всех лицемерный боров.
В чому його ліцемірство?
Марочка18• 10 декабря 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Направление нужно брать, а я в селе живу , врачи как бабки подзаборные. Всем обо всем растрепают.
К психиатру не нужно направление ,как и к гинекологу
JannyMoney• 10 декабря 2024
Ответ дляtanysha777

https://youtu.be/zHmkjWBoQ48?si=OPMSDdDNHJG7tW1X

Но, вам же эти факты конечно неизвестны
Или мы не так поняли?
расследование не закончено. Зеленский там вообще никак не фигурирует.
Вот вам пока статья bbc.
https://www.google.com/amp/s/www.bbc.com/russian/a...
А откуда взят ваш текст? из какого официального источника?
Ирина-bbd0• 10 декабря 2024
Ответ дляСонная Сова
Удалено администрацией...
JannyMoney• 10 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви

так и есть. Структуры коррумпированные выстраивались годами. Если всех ото всюду сейчас повыкидывать то не будет никого. Госуправление схлопнется. И где набирать новых? честных и не крадущих и главное таких, чтобы знали что делать?
Сонная Сова• 10 декабря 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Сонная Сова• 10 декабря 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Жду не дождусь когда вы Сырского начнете прогонять с должности, потому что он русня.
Но вряд ли это будет да?
Какое двуличие однако, русне при власти можно быть в Украине, а мне за мужа беспокоится нельзя бо видите ли я беларуска.
tanysha777• 10 декабря 2024
Ответ дляJannyMoney
Вот вам пока статья bbc.
Я даже не сомневаюсь, что зе не при чём- это всё бояре царя подставляет
Верещучка встала не с той ноги и давай верещать, что Чонгар нужно срочно разминировать
А когда в Золотом отводили наши войска с позиций, отвоеванных кровью, то кто там нелохом был, сам зе или опять двойника подсунули ?

Ой, а кто это здесь о туалетах на Чонгаре переживает???

Реверанс• 10 декабря 2024
Ответ дляRocka Rolla
Не знаю що там в вашому болоті, у нас в Україні все добре
Добре коли пораненому виплата 600 гривнів.Далі кооперуйся з товаришами і вирішуй свої питання сам.
Міни на фронті не годні,але їх і далі закупають.Просто погода погана.Тому в росії нормальні,в нас ні.
Добре,що найкращі частини в курській області,а ми продовжуємо відступати.
Що саме добре?
Реверанс• 10 декабря 2024
Ответ дляtanysha777

Но, вам же эти факты конечно неизвестны
Или мы не так поняли?
Подоляки Вам вже пальчиків наставили.
Правди знати не хочуть.
Як з такими в країні далі жити не зрозуміло.
JannyMoney• 10 декабря 2024
Ответ дляtanysha777

https://youtu.be/TstklMTtUtY?si=QU-lyiZ-E7zlyFYH
конкретное доказательство, что Зеленский дал приказ разминировать будет? Лучше без лишнего текста. Просто ссылку на первоисточник.
Спасибо.
KriskaA• 10 декабря 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Вы сейчас серьезно ? Ну вспомните как мы жили 2014-2019 и сравните как сейчас. Слова тут лишние
Хужє нє будєт (с) ))))
KriskaA• 11 декабря 2024
Ответ дляbdgoli
Звісно, що донатимо. А ти, маськвароте, не підтримуєш ЗСУ ??
Innag• 11 декабря 2024
Ответ дляtanysha777
Зачем мне чмуты всякие
Я вижу результат
Как и всё адекватное мировое сообщество
Понятно. Вопросов больше не имею. ФБ