Как все надоело! Как они задолбали! И края не видно этому
Сколько ещё можно так жить?? В темноте, как кроты, в холоде, все ломается, гниёт, портится техника. Вечно все надо заряжать ито не помогает. Продукты дут по @@,де все! Все вокруг только дорожает, портится, врачи уезжают, учителям спать на все. Люди с ума сходят по настоящему. Сейчас псих отделение забито, пограничка. И конца и края этому не видно. Сволочи! Как можно было свой народ так загнать в угол, за что??
Що у вас за панічка? Світло не вимикають вам цілими сутками. Купіть павер і кільцеву лампу і проведіть оптику. В чому проблема? Це недорого Продукти зараз дорожчають всюди Вчителі? Ну типу до війни інші були чи що? Лікарі не виїжджають. Чи вас лікувати нікому?
Шо на вас накатило щось. Бувають дні, що «все пропало» Але ви дякуйте Богу, що ви маєте час і інтернет і телефон це сюди написати. Бо коли вам тяжко - то подумайте про хлопців, які в окопі холодному місять болото. Причому багато хто зараз там вже не з власної волі. Ось де гембель
В мене що дома до в офісі не має світла по 8 год на день. Так от, в офісі через 15 хв. стає холодно. Яку оптику мені провести щоб було тепло? Щоб у мене не відмерзали почки? Багато гарних лікарів виїхало, не дуріть.
Вважаю, що ваш пасаж досить маніпулятивний. Всі прекрасно розуміють, що це все путлєр та Ко. І тільки він винен в тому, що відбувається. Він розвʼязав цю війну і її продовжує.
Про нашу владу окремо. Я сьогодні думала про те, чому за 30 років ЖОДЕН наш Президент України не зміг подолати корупцію на митниці, в судах, МСЕКАХ? Скрізь біля великих державних бюджетів були і є ті люди, які тупо КРАДУТЬ/ПИЛЯТЬ. Будівництва, зоопарки, садочки, школи. Від маленького «начальнічка» до великого. А війна - це хаос. Неконтрольовані гроші, процеси. А люди на потоках, на жаль, не змінюються. 30 років Незалежності це ніяк або майже ніяк не змінили. Хоча б здавалося, війна, яка мала консолідувати всіх? Так, на початку це було серед звичайного населення. Зараз цього немає. Сподіваюся, що війна закінчиться і Україна залишиться, як держава. Але в мене питання, як боротися з цими ласими до державних грошей можновладцями? Як обрати нормальних і чи взагалі вони є?
Ні, риба гниє з середини, з кишківника, і це краще ілюструє всю ситуацію, яка є. У нас в країні клан «начальничків». Кожен/майже кожен краде по своїм можливостям. Так було і залишається. Звинувачувати лише керівництво…Воно змінювалось за 30 років. Корупція скрізь. Від малого до великого.
ой, давайте без демагогии. Вы не одно свое утверждение не можете подтвердить фактами. Крутитесь как уж на сковородке. А на выходе - ноль.
Розмінування Чонгару – хронологія подій.
9 ГРУДНЯ 2019 року. У Єлисейському палаці в Парижі завершилася чотирьохстороння зустріч президента Зеленського з Макроном, Меркель, а також Путіним. Інформація про домовленості та зобов’язання не розголошувалася. 26 ЛЮТОГО 2020 року, через півтора місяці, Зеленський анонсував плани по Чонгару: “Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб – центр надання адміністративних послуг, зона відпочинку та інші дуже важливі об’єкти”. 10 ГРУДНЯ 2020 року, ще через десять місяців Єрмак звітував про виконання плану щодо домовленостей та зобов’язань, які виникли на зустрічі лідерів «нормандської четвірки». “Завдяки зміні президентом Зеленським принципів державної політики, Україна робить набагато більше для допомоги нашим громадянам, які змушені залишатися на тимчасово окупованій території. Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості СМЕРТОНОСНИХ МІН. Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для РОЗМІНУВАННЯ. Потрібно швидко виконувати цей план. Цю роботу може на власні очі побачити кожен, хто відвідає нові контрольні пункти на лінії розмежування, розбудовані за принципом сучасних сервісних хабів” – заявив Єрмак. 23 ЛИСТОПАДА 2021 року віце-прем’єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить шатли на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак”: від пункту пропуску до адмінмежі. 14 ЛЮТОГО 2022 року на КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” розпочали курсувати шатли від пункту пропуску до адмінмежі. На тиждень раніше ніж обіцяли. 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ через КПВВ “Чонгар” та “Каланчак” на територію України увійшли війська РФ, які захватили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.
Но, вам же эти факты конечно неизвестны Или мы не так поняли? Точно, это другое и мы просто продолжаем пристально смотреть в глаза
Жили так, что повторения никто не хотел: часть вообще не пошла на выборы, а часть проголосовала за конец АТО и против Пороха, бо достал всех лицемерный боров.
так и есть. Структуры коррумпированные выстраивались годами. Если всех ото всюду сейчас повыкидывать то не будет никого. Госуправление схлопнется. И где набирать новых? честных и не крадущих и главное таких, чтобы знали что делать?
Жду не дождусь когда вы Сырского начнете прогонять с должности, потому что он русня. Но вряд ли это будет да? Какое двуличие однако, русне при власти можно быть в Украине, а мне за мужа беспокоится нельзя бо видите ли я беларуска.
Я даже не сомневаюсь, что зе не при чём- это всё бояре царя подставляет Верещучка встала не с той ноги и давай верещать, что Чонгар нужно срочно разминировать А когда в Золотом отводили наши войска с позиций, отвоеванных кровью, то кто там нелохом был, сам зе или опять двойника подсунули ?
Ой, а кто это здесь о туалетах на Чонгаре переживает???
Не знаю що там в вашому болоті, у нас в Україні все добре
Добре коли пораненому виплата 600 гривнів.Далі кооперуйся з товаришами і вирішуй свої питання сам. Міни на фронті не годні,але їх і далі закупають.Просто погода погана.Тому в росії нормальні,в нас ні. Добре,що найкращі частини в курській області,а ми продовжуємо відступати. Що саме добре?
Це якийсь треш. Життя в телефонах. Зараз все в телефонах. Без телефона ти ніщо. Загубив, поламався, все. Ти вибитий з колії. Я в Німеччині, Дойчланд тікет, який глючить у людей. Все ти нікуди не доїхав, нікуди не добрався.Потім. Спочатку корона, війна , вже новий метавірус, що далі?Телефон зашиють в руку, щоб зручніше було. Мене напрягаж це все!!! Хочу на безлюдний острів!!!Ми колись зможемо нормально жити?
Чи це нормально? Тільки відбій був, а вчителька вимагає вже дитині бути на уроці. Я кажу, що не встигає, ще й світла нема, спускатися високо, буде через урок, а вона почала казати, що у неї ще гірше і вона вже в школі, і у родичів її старих ще гірше і вищий поверх, а вони скачуть швидко по сходах. Це адекватна людина? Всі як роботи? Яка у вас ситуація?
Дитина підліток навчається,підхопила коросту-ходили до дерматологаПару днів поки не приїхала до дом ,не мали змоги обробитись поміняти попрати поутюжити речіВже тиждень лікуємось мажемось (комбінуємо перметрин і бензилбензоат) під наглядом лікаря..А роздирає все сильніше.. здається ще гірше стало чим було(не розкидається,але там де є то сильніші вавки ,дуже чешеться)Антиністамінні пємоПостіль речі міняємо…Може хтось щось підскаже ..🙏🙏🙏як довго вона лікується.. так мало інформації в інеті
Вже як два місяці я як в ямі, з якої не можу вилізти. Є проблеми зі здоров´ям і не можу їх вирішити. Якщо що,то по лікарям ходжу, аналізи здаю, в лікарні лежала. Діагнозу не має, не питайте.Але тема не про це. Хочу просто почути,що може в когось було такий період зі здоров´ям і потім все налагодилось. І головне-цей жахливий період більше не повертався!Дякую за позитивні приклади!🙏