Файна_зупка• 12 декабря 2024
В когось були довгі ановуляторні цикли?
Як боролися з цим? Як вагітніли? Тільки стимуляція чи і самим вдавалося?
Анонимушка• 12 декабря 2024
з чим пов´язані ваші ановуляції? за овуляцію відповідає гіпофіз. ви щось з´ясовували? у вас СПКЯ?
Файна_зупка
• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонимушка
Спкя
Анонимушка• 12 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Спкя
гінекологи різні варіанти пропонують, КОК, на відміні вагітніти, стимуляцію овуляцій. знайома двох народила, одну дитину на відміні кок, другу - трави пила
Файна_зупка
• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонимушка
Та попила в доовуляторний період шавлію, але нічого. Може не те попила. Груди болять як перед місячними, вже 90 днів, і нічого
Анонимушка• 12 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
моя зведена сестра з СПКЯ. посадили її на гормони. але десь вона взнала, що потрібно змінити спосіб життя, певне харчування. так ось. зайнялась вона ’потрібним’ харчуванням, спортом, схудла дуже і зник у неї цей синдром
. КД регулярні. на рахунок овуляцій не знаю( дітей вона не планує
Анонимушка• 12 декабря 2024
почнеться новий цикл, можете спробувати Достінекс. 1/4 таблетки суворо в один день. наприклад, в суботу, і так кожну суботу. цей препарат для зниження рівня пролактину (високий пролактин пригнічує овуляцію). у мене на ньому в минулому році було по 2 овуляції кожного циклу. препарат гормональний. побічних дій у мене не було
Файна_зупка
• 12 декабря 2024
Ответ дляАнонимушка
В мене пролактин в нормі
Анонимушка• 12 декабря 2024
Ответ дляФайна_зупка
Прогестерон дуже низький, цикли нерегулярні, набрала 10 кг🥺
спробуйте записатись до неї онлайн або оффлайн якщо живете у Києві. там стала ціна за консультацію. 1550 грн, здається. розбирає усі проблеми, в т.ч. СПКЯ , лишнього не призначає