Кидстаффовка• 12 декабря 2024

Безкоштовні аналізи сінево

Які аналізи можна здати безкоштовно в сінево?
Вітамін Д
ТТГ, Т3, Т4, ОТПО чи отпі, не пам´ятаю
Залізо
Феритин
Глюкоза
75В• 12 декабря 2024
А як здавали безкоштовно в сінево? Розкажіть
Швидка Настя• 12 декабря 2024
Всі, які по програмі держгарантій. В НСЗУ дізнаватись
автор Кидстаффовка • 12 декабря 2024
Ответ для75В
Дає сімейний лікар направлення і ви на сайті записуєтеся і вводите номер направлення. Але там умови є, здається не більше 3 аналізів і раз в місяць
Асталависта бэйби• 12 декабря 2024
Та всі можна. Але зараз в них обмеження не більше 2 за місяць. Гормони щитоподібної - є пакетом, зараз знайду код. Пройде як одне дослідження.

Доповнюю:
А34012 - мульти-біохімічний
Т34015 - функція щитовидної залози

Такі два комплекси робила, там багато показників
Вкаблучках• 12 декабря 2024
Ответ для75В
Не во всех регионах есть
https://acmc.ua/u-sinevo-mozhna-bezplatno-zdavaty-...
75В• 12 декабря 2024
Ответ дляКидстаффовка
Направлення потрібно конкретно в сінево? Чи просто електронне направлення на здачу аналізів
Асталависта бэйби• 12 декабря 2024
Ответ для75В
Направлення стандартне від сімейного. По програмі нсзу. Дійсне в усіх лабораторіях, які працюють по цій програмі (в т.ч. сінево)
12 галюцинаций• 12 декабря 2024
Перші 4 дійсно здавала безкоштовно, направлення було від ендокринолога.
автор Кидстаффовка • 12 декабря 2024
Ответ для75В
Чесно, не знаю на рахунок інших лабораторій. Знаю що в сінево можна і в відділенні біля мене діє ця програма. Але не у всіх відділеннях є
автор Кидстаффовка • 12 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Дякую
Chaterbox• 12 декабря 2024
Автор, спасибо такую полезную тему ві открыли. Искренние благодарности от меня. Как раз надо щитовидку проверять, собиралась с духом сколько денег придется потратить. А если бесплатно удастся сдать отлично, УЗИ останется.
Заюшка_хозяюшка• 12 декабря 2024
А як отримати направлення від сімейного? Через хелсі можна чи треба йти до нього на прийом?
автор Кидстаффовка • 12 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
Будьте здорові! Рада, що стала корисною ця тема
автор Кидстаффовка • 12 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Потрібно йти на прийом, якщо є номер телефону, то деякі лікарі направлення і рецепти дають без прийому в кабінеті
Асталависта бэйби• 13 декабря 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Якщо в хороших стосунках з сімейним і є його телефон, можете попросити, щоб прислав. Зазвичай треба йти на прийом.
Асталависта бэйби• 13 декабря 2024
Ответ дляChaterbox
Просіть, щоб направлення дала не на кожний показник окремо, а на комплекс, я вище писала його код (не всі лікарі знають ці коди, мені ендркринолог виписувала, сімейна не в курсі була).
Узд теж можна безкоштовно за направленням. Але чи сімейний це випише - не знаю. Якщо ні, просіть направлення до ендокринолога, той точно дасть.