Я неудачница
Мне 15, так в жизни сложились обстоятельства, что все пошло по одному месту. С родителями у меня ужасные отношения, отец буквально ненавидит. Лучшая подруга от меня отвернулась, парней тоже нет. Сижу целыми днями дома, уже даже общаться ни с кем не хочу. Все вокруг напоминает о моих неудачах( то парочку увижу, то дом подруги, которая очень рядом и тд). У меня уже нет сил бороться, ни во что не верю. Что делать? Как жить в таком положении?
У тебе зараз такий вік, коли часто все йде наперекосяк. Більшість з вже дорослих людей це проходили. Проблеми здаються більшими ніж вони є.
Тобі здається, що ніхто не розуміє, що всі проти тебе. Але повір, завжди є хтось, хто тебе любить-мама, тато, бабуся, дідусь, подруга чи просто однокласниця, з якою ти спілкуєшся на перерві.
Якщо тобі дуже важко, підійди до шкільного психолога чи зателефонуй за номерами які тобі тут дали-тебе вислухають.
Якщо проблема з друзями, просто дай собі якийсь час побути одною. Це важко, особливо у досить юному віці, але це краще ніж тягнутися до тих, хто не цінить тебе. Знай , що ти достойна всього найкращого, що проблеми приходять і йдуть, друзі також приходять і йдуть. Якщо тобі важко комусь відкритись, пиши про свої почуття в зошиті, пиши і перечитуй. З часом ти помітиш, як ці проблеми стають меншими.
Я це проходила у твоєму віці, зараз я обертаюсь назад і розумію, що те все не мало жодного значення.
Ответ дляKsusci
Спасибо, от этого легче
Я-ваш шанс• 15 декабря 2024
Ответ дляAlyaa1236
Многие вещи уже я не исправлю, просто потому что прошлое не вернуть
’В какой-то момент я забила на любые запреты и начала гулять с кем хочу, купить и пить. Об этом он узнал пару месяцев назад, вот теперь запер дома’
Ну чому не можна виправити? Можна...
Палити і пити можна припинити в будь-якому віці.
Особливо у вашому дитячому віці...
Особливо якщо ви це робите за гроші батьків...
Особливо якщо цим ви псуєте своє здоров´я...
Особливо якщо ви робите це лише для показухи, типу ’я така доросла’..
Можливо тоді батько змінить своє ставлення до вас.
Коли побачить, що його дочка вміє логічно думати, робити висновки, приймати важливі рішення.
**********************
*С родителями у меня ужасные отношения, отец буквально ненавидит. Лучшая подруга от меня отвернулась, парней тоже нет. Сижу целыми днями дома, уже даже общаться ни с кем не хочу.*
Ви не вмієте донести свою думку до батьків, знайти підхід.
У вас проблеми у спілкуванні з подругою і хлопцями.
І ще варто дізнатися чому подруга відвернулася, можливо в неї були причини так зробити?
То як ви збираєтеся працювати репетитором?
Навіть якщо ви ідеально будете знати англійську то ще треба вміти її пояснити, щоб людина зрозуміла, вміти контактувати з людьми.
*************************
Ви типовий підліток ’всі погані і ніхто мене не розуміє’...
А що ви зробили, щоб вас розуміли?
Ви намагалися говорити з батьком без притензії і істерик?
Ви намагалися донести йому необхідність вивчення іноземної мови як можливий спосіб заробітку в майбутньому?
Ви намагалися вибачитися перед батьками за свої вчинки?
Ви допомагаєте батькам, наприклад, мамі в домашніх справах?
Ви намагалися поговорити з подругою і вияснити чому розладилися стосунки. Бо зазвичай в ситуації винні обоє.
Ви намагалися подумати чому у вас немає хлопця? Якщо ви це вказали в пості то мабуть це вас бентежить. Як ви ставитеся до хлопців і дівчат які вас оточують? Так само з агресією як до батьків?
Почніть із себе....
Потрібно вже вчитися приймати дорослі рішення.
Навчіться говорити з батьками.
Доносити їм не свої забаганки, а обгрунтовані прохання.
Не так ’я хочу на курси і ви зобов´язані мені їх оплатити’
А так ’я хочу на курси бо....
...мені це цікаво
...я планую цим займатися в подальшому як спосіб підробітку, а можливо і як справа на все життя
...на курсах я знайду нових знайомих, друзів
...займаючись на курсах я буду зайнята справами, а не буду лазити де попало чи лежати вдома без діла і т.д.
Спробуйте спочатку наладити стосунки з батьками, потім з друзями, а потім може і хлопці підтягнуться...
О і нік у мене філософський😁
Може прислухайтеся до моїх порад🤔?
Ну чому не можна виправити? Можна...
Особливо у вашому дитячому віці...
**********************
*************************
А що ви зробили, щоб вас розуміли?
Почніть із себе....
Навчіться говорити з батьками.
А так ’я хочу на курси бо....
...мені це цікаво
О і нік у мене філософський😁
Може прислухайтеся до моїх порад🤔?
Любовь Калистратовна• 15 декабря 2024
Молись, автор. Сейчас самое время молиться и просить святых угодников управить.
Ira_v_telege
Пиши если захочешь
Ira_v_telege
Пиши если захочешь
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ну чому не можна виправити? Можна...
Особливо у вашому дитячому віці...
**********************
*************************
А що ви зробили, щоб вас розуміли?
Почніть із себе....
Навчіться говорити з батьками.
А так ’я хочу на курси бо....
...мені це цікаво
О і нік у мене філософський😁
Може прислухайтеся до моїх порад🤔?
Ну чому не можна виправити? Можна...
Особливо у вашому дитячому віці...
**********************
*************************
А що ви зробили, щоб вас розуміли?
Почніть із себе....
Навчіться говорити з батьками.
А так ’я хочу на курси бо....
...мені це цікаво
О і нік у мене філософський😁
Може прислухайтеся до моїх порад🤔?
Я уже давно не пью и не курю, это бросила. С родителями отношения налаживать довольно проблематично, но я пыталась. Возможно у подруги были свои причины не общаться со мной, но по факту в трудный момент она меня не поддержала и отвернулась, жотя я писала, звонила и пыталась наладить контакт до последнего. По поводу репетиторства я понимаю, что это не только знания языка и вполне умею объяснять материал. К окружающим не отношусь с агрессией. Частично согласна с вами, но все же, я не так отношусь к миру, как вы описали
Малена Зорина• 15 декабря 2024
Я неудачница -это мысль. Вы можете наблюдать мысли и выбирать , приходи негативная, говорите нет я так не думаю , хочу о радости и любви .Есть мысль я неудачница - а есть я могу многое. Все наше мышление .Можно мысли записывать в блокнот дата время делать месяц и понаблюдать потом какие именно шаблонно вас тригерят .Записывая мысль сразу легче потом будет , вы увидете что это не вы , а мысли. У тебя есть выбор.