Всміхайлик• 18 декабря 2024

Акне, підліток

Хто лікував акне такими засобами, недешеві, тому хочу уточнити
+
Антибіотик юнідокс салютаб ( доксициклін ) 1 місяць?
І ще питання чи треба до цього антибіотика пробіотики?
Приму в дар• 18 декабря 2024
Ви реально скинувши призначення обговорюєте з анонімами схему лікування ?
Дитину ( висипи ) бачив лікар а обговорити мають аноніми

Все з переліку використовують для лікування акне , щоправда антибіотики все рідше але не ясна ситуація
#Пойду_кгадалке• 18 декабря 2024
Фізіогель - хороший зволожуючий крем. Чоловік їм користується на постійній основі. Теж лікує акне. Системні ретиноіди приймає
Безпринципова• 18 декабря 2024
Антибіотики акне не лікують, вивчайте питання далі.
Приму в дар• 18 декабря 2024
Ответ дляБезпринципова
Лікують ! Пустульозні форми
Хлопаю ресницами• 18 декабря 2024
Отвечу как врач: я бы такое своему ребенку не давала, отвела к косметологу на чистки , маски, все ушло. По теме- пока будете пить аб, будет лучше, но это не избавит от акне навсегда, пробиотики не нужны с аб, нужны антимикотики, напр, флюконазол
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляПриму в дар
Лікують ! Пустульозні форми
Виписала дерматолог в лікарні. Сказала місяць пити. Так реально п´ють антибіотик так довго при акне?
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Ясно.
Мамин тріль• 18 декабря 2024
Ми починали з цього лікування, юнідокс не допоміг і після цього нас дерматолог направила до гінеколога-ендокринолога. Донька здала купу аналізів і виявили перевищення деяких гормонів, їх відкоригували і висипи майже пройшли. Під час місячних тільки небагато підсипає.
УраганнаЯ• 18 декабря 2024
Месяц антибиотики То, что пробиотик нужен это 100%.
И почему тогда не местный зеркалин, а доксициклин прерорально?

Но меня больше интересует какие анализы вы сдавали и что в них такого страшного, что аж на месяц антибиотики?
Иванка Бур• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Низкодозные вообще и на 3 мес могут назначить. Это по протоколу как раз. В принципе вам нормально все назначили, именно на врачебное назначение тянет, а не чистки всякие, как вон выше пишут. Еще могут и системные ретиноиды подключить позже
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Ясно, і також так довго приймати антибіотик? З пробіотики чи без?
месяцкие• 18 декабря 2024
Дивує призначення Ефезелу, щоб його наносити після крему
Дерматолог, якому я довіряю казав наносити суворо на суху шкіру після вмивання
Ну схема там має спочатку 2 рази на тиждень, потім 3, а потім щоденно (це те, що я памʼятаю)
Підьтримую тих, хто каже, що на форумі такі питання не задають
Гарачий Чокалад• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Комерція). Я в дитинстві лікувала все саліциловим спиртом та маслом жожоба. Все! І сліду не залишилось. А від тижня аб і загнутись можна.
Дай подивлюся• 18 декабря 2024
знаю по своій дитині та знаймим , пили акнетін
місяців 8-9 виходить , дорого але воно того варте
чим раніше почне меньш буде плям на обличчі
тільки лікар толковий потрібен
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Так і сказала , що ретиноїди можуть бути другим кроком. Поки це на місяць і далі на прийом. Це лікар з лікарні, не косметичний кабінет
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ длямесяцкие
Так і нам сказав на суху шкіру ефезел. Але якщо буде пекти , тоді після крему наносити
Иванка Бур• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Я бы этого врача придерживалась, а то вам тут местные лекари насоветуют.
Дай подивлюся• 18 декабря 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
я теж так мазала і 5років вилізало все одно
зараз як би не той часа, тоді нічим було
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Я просто хотіла почути чи хтось так лікував, я не буду самостійно нічого змінювати звичайно
Мамин тріль• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Так, навіть здається 2 місяці. Я теж питала лікаря щодо такого довгого періоду прийому антибіотика. Вона відповіла, що там дуже низьке дозування. Приймали без пробіотиків, але ми обговорювали з лікарем, що донька кожен день їсть домашній йогурт. Вона сказала, цього більш ніж достатньо.
Забобонний фрукт• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
У моїй було страшне обличчя, просто вже наче в неї якась віспа була, акне і підкожні прищі. Пила антибіотики, мазала різними умивалками і бовтушками, здавала на підшкіряного кліща- все мимо. Поки нарешті ми не знайшли сучасного дерматолога і вона нам прописала схему лікування з акнетіном. Але тільки лікар може сказати вам дозування. Рік пішов, щоб вивести її із того, що було. Але зараз чистюсенька шкіра, є невеликі рубчики, практично непомітні
Трохи злякана• 18 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Как корректировали гормоны?
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляМамин тріль
Їй виписали дозування 50 мг вдень. На 4 тижні
Иванка Бур• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Да, это входит в один из протоколов лечения.
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляИванка Бур
Дякую.
Забобонний фрукт• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Дочка по такій схемі лікувалася-ефект був, але слабкий і не довгий.
Иванка Бур• 18 декабря 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Акнетин тоже могут вместе с аб назначить, там от типа высыпаний еще зависит.
Виннипуховна• 18 декабря 2024
Поспостерігайте перед тим ще за дитиною, часто достатньо забрати руки від обличчя плюс умивачки, наприклад, цераве, бо самі ж собі то розносять
Мамин тріль• 18 декабря 2024
Ответ дляВсміхайлик
Я вже не памʼятаю дозування, це було більш ніж рік тому. Скоріш за все теж 50 мг.
автор Всміхайлик • 18 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Вже рік спостерігаю і займаюсь підбором вимивплок. Вона підліток прищіі на обличчі і спині. Вона починає тим комплектувати