Бюст Березуцкого• 20 декабря 2024
наезд на толпу людей на рождественской ярмарке в Магдебурге, Германия.
20 погибших 60 раненных
давайте угадаем
Результат:
вже голосів:
71 (84.52%)
самая мирная в мире религия
13 (15.48%)
да как ты смеешь
Ответ дляМеня не звали
Ну вам відніше..авжеж..
Але ж німці дають таку оф.інфо
Wie viele Verletzte und möglicherweise Tote es gibt, ist aktuell noch unklar. Es kursieren Berichte über 60 bis 80 Verletzte, eine Person dürfte gestorben sein.
Але ж німці дають таку оф.інфо
Німці завжди применшують кількість жертв. У них велика проблема з поліцією, тому все намагаються применшити і замʼяти.
Рік тому у моєму місті за два дні знайшли 5 трупів. Потім поліція сказала, зо то не злочини а нещасні випадки. А якщо стосується муслімів, то у них руки розвʼязані.