Veselka8• 01 января в 15:40

Вы читали про Порошенко? Ужас.

Оказывается порошенко продавал вооружения Украины весь 2014-2019 год!!!!!!
Это жесть почему он ещё не в тюрьме?!
автор Veselka8 • 01 января в 15:40
агрессия рф началась в 2014 и оккупация а он распродавал оружие?! как так???
Talishka• 01 января в 15:42
А кто же его посадит, он же памятник ?)))
автор Veselka8 • 01 января в 15:43
Ответ дляTalishka
Такие ’памятники’ Украине и даром не нужны, это преступление.
Alena.i• 01 января в 15:44
З 91 року ніхто не сидить, чому ви думаєте що зараз щось зміниться, самі ж себе не посадять
svitochkaa• 01 января в 15:44
Авторе!Мне тіпає.Господи мій милий!Як так взагалі можна?Бен Ходжес аж кричить-куди ви діли гори зброї,українці?Наївний..Лондонська недвига сама не купиться..Офіційно
Nature is a miracle• 01 января в 15:45
А кто из них сидит? Хоть одного назовите. А, вспомнила, Коломойский.
ok1904• 01 января в 15:46
Так а де докази? Вже наче розібрали питання на днях. Покажіть ще раз
svitochkaa• 01 января в 15:47
Кругом у відкритому доступі.На сайті ВерховноЇ Ради вони продавали ніби як металобрухт наші ракети,кораблі,літаки,танки за копійки,а в реалі -на чорний ринок різним країнам.Подивіться скільтки всього!Вигребли навіть патрони і каски В 19 РОЦІ.А у нас кровь л´ється з чотирнадцятого!
ok1904• 01 января в 15:47
Ответ дляsvitochkaa
Щось на яникове правління страшне багато зброї в продажі було.

А хто продавав УОП чи МО? Що за контракти?
svitochkaa• 01 января в 15:48
У 2014 році основну частину експорту зброї України знову становили гвинтівки та карабіни – 28 тис. 667 штук: Канада купила 10,4 тис. штук, США – 10 тис. 166, Чехія – 5 тис., Уганда – 3 тис., Грузія – 100, ДРК – одну.

Також Україна продала в Білорусь переносні протитанкові керовані снаряди і ракетні комплекси, ще один військовий корабель в Китай, 23 танки в Нігерію та Ефіопію, 6 артсистем великого калібру в Нігерію, 5 бойових вертольотів в Хорватію і один в Чад, 62 важких кулемети в Південний Судан.
У 2015 році США купили в України 10 тис. гвинтівок і карабінів, ще 2 тис. 544 – Замбія. Крім того, Замбії Україна продала 104 штурмові гвинтівки, 17 легких кулеметів.
Нігерії Україна поставила 12 артсистем великого калібру, в Південний Судан – 5 бойових вертольотів, до Індонезії – 2 ракети і ракетні установки, в Таїланд – 20 бойових броньованих машин, до Нігерії, Таїланд і Ефіопію – загалом 20 танків.
За 2016 рік Україна поставила 10 тис. 10 гвинтівок і карабінів: в США – 10 тис. штук, в Монголію – 10. Також США придбали 85 переносних протитанкових керованих снарядів і ракетних комплексів.
88 важких кулеметів пішли в Південний Судан, 35 танків – в ДРК і Таїланд, 147 броньованих машин – в ОАЕ, Таїланд і Індонезію, 4 револьвери і пістолети – в Туреччину, 43 ракети і пускові установки – в Польщу і Індонезію.
У 2017 році США купили в України 15 тис. 40 автоматів і пістолетів-кулеметів, ще 2 тис. – Узбекистан. Також США купили 790 переносних протитанкових рушниць і гранатометів.
В Таїланд Україна поставила 16 танків, в Монголію – 10 гвинтівок і карабінів, в Йорданію – 2 гранатомети, в Туреччину – 3 пускових механізми.
Протягом 2018 року Україна поставила 5 тис. 88 гвинтівок і карабінів: в США – 5 тис. 68, в Монголію – 20. США ще купили 177 важких кулеметів.
У Таїланд було продано 13 танків і 2 бойові броньовані машини, в Саудівську Аравію – 950 переносних протитанкових керованих снарядів і ракетних комплексів. Револьвери і пістолети Україна продавала до Туреччини, Малайзії і США.
У 2019 році Україна поставила в США 6 танкових механізмів, в Саудівську Аравію – 2 тис. 60 переносних протитанкових керованих снарядів і ракетних комплексів, в Індонезію – 21 автомат і пістолет-кулемет, в М´янму – 14 бойових броньованих машин.
Також Україна продала 9 тис. 502 штуки гвинтівок й кулеметів: в Канаду – 5,8 тис., в Польщу – 3 тис. 502, в Монголію – 180, в Катар – 20
ok1904• 01 января в 15:48
Ответ дляsvitochkaa
Танки ще при Юльці. Переганяли в рашку, але це до 2014
Natalisa7613• 01 января в 15:48
Ответ дляsvitochkaa
Зараз прихильники сивочолого підтягнуться і розкажуть вам,що ви матрьохи.
svitochkaa• 01 января в 15:49
А Зеля з протягнутою рукою по світі просить по патрону.
ok1904• 01 января в 15:49
Ответ дляsvitochkaa
Земля просить нову зброю, а не металобрухт.
timyrkina• 01 января в 15:50
Ответ дляVeselka8
ви тільки прокинулись?....про це говорять вже років 5 як мінімум, і про його незакритий бізнес з рашею і днр-лнр після 2014р, на якому кучу грошей заробив
ok1904• 01 января в 15:50
Ответ дляNatalisa7613
Продавав УОП чи МО?
Манюнайтед• 01 января в 15:51
Шоколад ни в чем не виноват
svitochkaa• 01 января в 15:51
Хлопці в АТО з одним автоматом тоді йшли на ворога.З тим ,що продали,можна було і Іловайськ,і Дебальцево і той Донецьк відбити.Щурі попередники все спродали,а потім ще і склади повзривали,видно запалили їх з тими аферами .
svitochkaa• 01 января в 15:52
Ответ дляok1904
Ага такий металобрухт,що за мільярди дол світ скуповува.Ага
WomAnn• 01 января в 15:52
Диванные эксперты 😂
Но не будем отклоняться от темы, зачем Зеле оружие? Он же обещал просто посмотреть в глаза и войны не будет 🤷‍♀️
Шашлыки и все такое
svitochkaa• 01 января в 15:52
Ответ дляtimyrkina
На вуглі з днр скандал був тоді
svitochkaa• 01 января в 15:53
Ответ дляWomAnn
Диванные эксперты 😂
Шашлыки и все такое
Щоб ваших орків перебити і українців захистити пво
WomAnn• 01 января в 15:55
Ответ дляsvitochkaa
А почему вы хамите и переходите на личности? Наш президент сейчас клоун и все вопросы только к нему.
lus_so• 01 января в 15:58
І чого це зеля провтикав таку можливість закатати пороха в тюрму? 5.5 років прокурори зеленського роблять прекрасне ніфіга, так виходить? А тому і не садять, що нема там жодного криміналу, от чому. Бо буде такий же сором з зеленським, як з вбивцями шеремета. Зеленський верешав, що всіх спіймали, а вийшло, що невинних людей мордували в тюрмі просто так, щоб зеленський красиво повийожувався перед пресою і власним лохторатом.
На Краю• 01 января в 15:58
Ну а зелёную плесень чего не сажают? Оно на 10 пожизненных уже натворил
tarveldy• 01 января в 16:04
Не може цього бути! Ще скажіть що склади зі боєприпасами вибухали
tarveldy• 01 января в 16:07
Ответ дляok1904
Мені здається що останній рік вже тупо все що є
ElenaMari• 01 января в 16:07
Ответ дляVeselka8
А вы думаете сейчас оружие по черному рынку с Украины не продают??? Вы забыли про нашу коррупционную страну
viter33• 01 января в 16:10
Ответ дляNature is a miracle
І то, ’сидить’ в Україні - щоб американцям не видавати)))
Mila228• 01 января в 16:11
Порошенко це якесь розчарування, я за нього голосувала в 2019, бо чомусь подумала, що Зеленський не потягне міжнародних відносин. Вийшло навпаки, Зеленський як риба в воді на тих міжнародних саммітах. Йому б ще з корупцією в Україні навести лад.