Твоя подружайка• 02 января в 12:19
Кератин
Привет , вопрос тем кто работает с кератином . Нет ли у вас проблем с кожей лица ? Имею в виду прыщи .
Ірпінь місто герой• 04 января в 15:38
Якщо не знайшли відповідь на питання, можете проконсультуватись в
Твоя подружайка
• 04 января в 16:18
Ответ дляІрпінь місто герой
Дякую тут більше питання для тих , хто с цим працює чи були у людей алергії .
Хачапууури• 05 января в 01:36
Ответ дляТвоя подружайка
Привіт. Я працюю, проблем таких не було. Алергічні реакції це індивідуально, можливо на складник, якщо потрапить на вухо чи прядка торкнеться лиця, але це все рідко буває. Вуха захищаю накладками. Про прищі на лиці, це вн скоріше всього проблема. Ви майстер чи клієнт?
Хачапууури• 05 января в 01:37
Ответ дляТвоя подружайка
Якщо думаєте, що алергічна реакція, випийте антигістамінні, буде ясно
Твоя подружайка
• 05 января в 02:32
Ответ дляХачапууури
Я про подругу запитую, вона майстер . Просто завжди лице було чисте а після того як почала волоссям займатись такі проблеми . Дякую за рекомендацію про препарат , запитаю чи пила вона їх.