Дама_с_караваем• 05 января в 01:13
Хто памʼятає ці цукерки в коробці. 2000х
Пам’ятаєте в 2000х були цукерки в довгій та тонкій білій коробці і на ній намальована була червона роза. Як вони називалися? Гугл допомогти не зміг. Пам’ятаю раніше ці цукерки дуже подобались.
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:14
Ответ дляСладко-соленая
Сегодня вечер конфет)
Так я тему прочитала і тих цукерок захотілось)) хоча б назву згадати. Я була дитиною та це такі спогади))
Карамелька• 05 января в 01:15
Я пам´ятаю маю фото з цією коробкою йшла до подруги на ДН, ой як давно це було
Гола з конопель• 05 января в 01:18
Ответ дляСоображалочка
Я досі згадую тростинку і білочку, південну ніч😢
Південна ніч то любов...і торт пташине молоко....
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:21
Ответ дляКарамелька
Хоч не я одна це памʼятаю)) бо в Гугл як вже тільки не вбивала. Не має
Усміхайлик• 05 января в 01:21
Вы об этих?
Было 2 вида в длинной упаковке с картинкой розы на всю длину - Рафаэлло и Любимофф.
Мне больше зашли Любимофф в большой прямоугольной картонной коробке - хотя конфет туда положено очень мало было. Вкус один - но прямоугольную коробку без ’зацепок’ было легче открывать.
Возможно ещё, была ограниченная партия конфет в похожей (длинной) коробке Рошен - но я точно не помню.
Ласковая_львица• 05 января в 01:23
Ответ дляДама_с_караваем
По-моєму це цукерки хмельницької кондитерської фабрики
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:23
Ответ дляУсміхайлик
Вы об этих?
100% не Рафаело. Там були саме шоколадні цукерки. Друга теж ні, бо коробка інша
Советничаю тут• 05 января в 01:25
Ответ дляДама_с_караваем
это
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:27
Ответ дляСоветничаю тут
это
Теж ні( там крім рози більше нічого не було намальовано. Та ця стандартна коробка. Це прям в ранніх 2000 було. Десь до 2007 пам’ятаю
Советничаю тут• 05 января в 01:27
Ответ дляДама_с_караваем
та я вот тоже ее помню - перед глазами стоит а найти не могу
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:28
Ответ дляЛасковая_львица
Тут вашої немає?
Поки ні. Дівчата деяки відписались, що коробку пам’ятають, а назву теж ніхто.
Пасти Ла• 05 января в 01:36
Помню только Кузю в длинной тонкой коробке 😂суфле в шоколаде мммм..
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:46
Ответ дляАльдебаран
Вот они ?)
Ні) це вже 1980) коробка схожа на ту що була з вишнею, але більш плоска, хоча теж така довга. Ну і на смак без вишні.
Альдебаран• 05 января в 01:48
Ответ дляДама_с_караваем
Они и в 2000 были такие с розами.
Дама_с_караваем
• 05 января в 01:50
Ответ дляАльдебаран
Они и в 2000 были такие с розами.
Не плутаю. І деякі теж відписали що пам’ятають ці цукерки, але назву теж ні. А такі з розами я взагалі навіть не бачила і ще щоб російською було написано.
Твердая валюта• 05 января в 01:51
Я хорошо помню эти конфеты в самом начале нулевых, но название и вкус не помню. Они везде были (я из Донецка)