Мой завтрак• 08 января в 11:26
Акне, дівчинка підліток 13 років.
Лікування юнідокс салютаб ( поки на місяць), а там лікар скаже на скільки чи продовжити чи відмінити.
Еффезел через день, але казала що то надовго
Фізіогель двічі вдень як зволоження
+ Спф як на вулицю йде.
За три тижні чуть покращало, але нові висипання ще є трохи , лише не червоне як на початку, не сушиться шкіра, гарно виглядає.
Анке не сильне, є трохи прищі, і є червоне ( рубці вроді казала лікар), казала легка ступінь і на спині трохи є, але вже наче менше.
На скільки по часу приблизно виписують той еффезел , чи реально буде ефект що вже не буде сипати зовсім доньку. ?
Фізіогель двічі вдень як зволоження
+ Спф як на вулицю йде.
Вельшановна• 08 января в 12:42
Ответ дляМой завтрак
А я писала що я ніде не була. Я спитала конкретно про акне. Призначення лікування і консультацію я не просила. Я прошу лише досвід тих хто лікував акне, а не глисти і ШКТ
Нормально вам все назначили, це лікування за протоколом. От якби закваски пити чи глисти шукати, то тоді тікати треба. Єдине, я б дивилася на результати за пів року. Якщо б покращень суттєвих не сталося, я б просила лікаря розглянути системні ретиноїди. Це невірно, що їх призначають тільки при тяжкому ступені. Донька розпочала лікування в кінці січня 2024, на зараз вже вийшла на етап мінімальної дози і завершення. Аналізи контролюють кожні 2 міс, в принципі у всіх, кого знаю, все в межах норми за показниками трималося весь час лікування.
Мой завтрак
• 08 января в 12:47
Ответ дляВельшановна
Дякую. Лікар сказала перше пробуємо так, якщо ні то системні ретиноїди то другий крок .
Вельшановна• 08 января в 12:50
Ответ дляМой завтрак
Ну так і є. Ми просто прийшли до лікаря відразу за ретиноїдами, бо до цього півтора роки адапалена нічого не дало. Акне хоч і не було важкої форми, але тип шкіри такий, що кожний прищик у вузол намагався перейти. Чекати вже не хотілося, бо потім довелося б ще шліфування робити
Мой завтрак
• 08 января в 12:56
Ответ дляпалка-копалка
А який саме фізіогель використовуєте?
Фізіогель а і, рожевий такий тюбик
Мой завтрак
• 08 января в 12:56
Ответ дляВельшановна
Дяккю. А скажіть чи дитина також приймала антибіотик так довго?
Рожайтретьего• 08 января в 13:02
Ответ дляМой завтрак
Ну якщо б ви пішли до лікаря дерматолога то б знали таке, не до косметолога який курси має лише , п саме до лікаря то б знали. Була і не в одного . Спорити з вами не буду
Сыну без антибиотиков лечили, мыло,пенка для мытья спины/лица плюс гели на область тела и лица, азелоджи гель и крем ,все одной серии. Правда,он помазал дня 3 и бросил... Но реально было сразу видно улучшение