Бавовна• Изменено 09 января в 07:45

Яким аптекам ви довіряєте? Щоб не було підробленого

Препарат 2800 грн коштує
Є аптеки де 2400, 2600
Але не так за ціну я переживаю, як за справжність ліків
Дякую Позняки, Осокорки
ТАЗератти• 09 января в 07:46
Никогда не заморачивалась таким, беру где дешевле
Козачка• 09 января в 07:51
Беру в основном в Бажаемо здоровья или Подорожник. Ни разу ничего подозрительного не попадалось.
Козачка• 09 января в 07:52
В любом случае, советую заказывать препарат через таблетки юа, так получается дешевле, чем просто зайти в аптеку и купить.
Иванка Бур• 09 января в 07:52
Да я щось взагалі переживаю за наші українські ліки. Ось захворіли з чоловіком, ні ібупрофен ніяк не подіяв, ні дорогущі сиропи від кашлю , ні таблетки, ні антибіотики. Все зм призначенням лікаря. Більше чай допомагає
БоХатая• 09 января в 07:57
Ответ дляИванка Бур
Якщо антибіотики не спрацювали,то в вас був вірус. А він що лікуй,що ні))))гадаю, ЗАК ви не робили?))
Иванка Бур• 09 января в 07:59
Ответ дляБоХатая
Ну чому ж не робила? Але спочатку був назначений антибіотик. Але ж крім антибіотика інше теж не працює! Чомусь за антибіотик у вас виникло питання, а за ібупрофен ні. Він не подіяв на на температуру, ні на біль. Це так має бути ?
БоХатая• 09 января в 08:04
Ответ дляИванка Бур
Тому що як не працює ібупрофен - п´єте парацетамол. Не працює парацетамол — Німесил тощо. Так має бути.
І ще. Спочатку роблять Зак,а вже потім назначають аб (чи ні). В вас все через дупу якось з лікуванням вийшло.
Иванка Бур• 09 января в 08:07
Ответ дляБоХатая
І чому ж цікаво він не працює ? Може тому що в середині фуфломіцин ? Доречі нурофен- та ж діюча речовина. Але куплений років 2 назад, і він чудово спрацював. Не знаєте, чому так?
БоХатая• 09 января в 08:10
Ответ дляИванка Бур
Значить, обидва спрацювали))разом. Або пройшов пік температури до прийому другого вже. Ви ніяк не доведете , що перший не спрацював
Иванка Бур• 09 января в 08:12
Ответ дляБоХатая
Та я нікому нічого і не збираюся доводити. Просто зробила для себе висновок. В дешеві препарати , хоча не такі вони в нас і дешеві, здебільшого в складі немає нічого, що б допомогло. Нажаль, тому, що у нас весь контроль якості куплений.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 09 января в 08:16
А ви думаєте ,що меньше коштує підробка,?😆
Ні,автор, то просто наглість у власників різна.
Неместная Я• 09 января в 08:18
Щось важливе не ризикую беру тільки у фармації ( мережа держ аптек) особливо літом коли жара і інші аптеки вимиквють кондиціонер, а там тримають температуру
Підмітайло• 09 января в 08:59
Ответ дляКозачка
А через додаток АНЦ виходить зазвичай ще дешевше
Помидорина• 09 января в 09:04
Так дистрибьюторы у всех одни и те же
Доль Чекомбана• 09 января в 10:35
Читала где то что в Аптеке оптовых цен (911) могут быть подделки