Залетна Я тут• 09 января в 22:28
Купання
Малюк 4 місяці не поміщається у ванночку , що можна придумати може матраси у велику ванну чи ще щось ? Просто у велику ванну на пелюшку не варіант у дитинки гіпертонус , лікар не дозволив
Що придумати взагалі не знаю
Зі старшою такої проблеми не було 🥲
Що придумати взагалі не знаю
Зі старшою такої проблеми не було 🥲
Рожайтретьего• 09 января в 22:44
Ответ дляКудесница_с_пургеном
З 1 місяця плавав сам в тому колі, ніхто його не вчив. Ближче до 3х просто сидів. Десь місяців до 7 одягала коло, поки не навчився впевнено сидіти.
Ребенок в месяц голову не может удержать мне жалко
Кудесница_с_пургеном• 09 января в 22:48
Ответ дляРожайтретьего
Так там же коло. Воно мʼяке, нічого не давило. Він плавав на животику. Це якісь інстинкти. Не плакав. Йому подобалось. Потім гарно спав.
Ніхто б дитину не мучив і насильно на голову нічого б не одягали, аби плакав.
Залетна Я тут
• 09 января в 22:48
Ответ дляБджолина королева
Знаю з того, що ви боїтеся дитину просто покласти. Не кажучи вже про все інше. Я не засуджую вас, але все простіше ніж здається. Треба у ванні м´яке- підкладіть простирадло чи пухкий рушник. Сядьте поруч,а руку покладіть дитині поміж ніжок, тоді вона точно не ковзне у воду. Або з іншого рушника зробіть кубельце, яке не дасть попі сповзати
Дитину вожу на малючкове плавання з тренером
а вдома я просто хочу його помити особливо після масажу де використовують масло
З приводу рушника щось не подумала , дякую
Ответ дляЗалетна Я тут
Ще й перепитала чи можна у велику ванну
А вона каже що будьте поки у маленькій бо у ванні твердо
І через цю ж причину не можна викладати дитину на підлогу на термоковрик
Лише диван чи дитяче ліжко
Що має бути напівтрерда поверхня
Бо він закидає голову назад
Не знаю чи правильно пояснила
Лише диван чи дитяче ліжко
Що має бути напівтрерда поверхня
Бо він закидає голову назад
Не знаю чи правильно пояснила
Вам нужно срочно к другому неврологу, что-то не так
Залетна Я тут
• 09 января в 22:50
Ответ дляSo_so
Та я теж думала про це
Думаю поїхали в Боярку чи Київ
Радили декілька спеціалістів
Думаю поїхали в Боярку чи Київ
Радили декілька спеціалістів
Кудесница_с_пургеном• 09 января в 22:53
Ответ дляРожайтретьего
Ось знайшла наше фото, де сину 3-4 місяці. Дитина задоволена.
Зараз вже парубку 13 років.
Тётушка Лошадь• 09 января в 22:58
Ответ дляЗалетна Я тут
Я і не кажу що ванна допоможе
Питання не в тому
Я питаю що можна придумати щоб покупати дитину у великій ванній що підкласти
А масажі ясно що робимо
Питання не в тому
А масажі ясно що робимо
Гірка для купання
Папина дочка• 09 января в 23:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Зараз вже парубку 13 років.
І мій в такому плавав, подобалося йому, хлопцю вже 10. Нічого поганого сказати не можу. Спортсмен) круг точно не зашкодив
Кудесница_с_пургеном• 09 января в 23:11
Ответ дляПапина дочка
І у нас спортсмен—футболіст )