Дитині 8міс. Їсть прикорм. І почала погано ходити в туалет. 3 дні не ходить. На наступний ставлю гліцеринову свічку. А що ви робили в такому випадку? Даю послаблюючі продукти. Водичку пʼє , але поки мало. Зранку годую овочі, каша, мʼясо. Ввечері даю йогурт чи творог з фруктом.
Lizlzonchik• 10 января в 21:31
Према кидс пробиотик, доктор выписал на неделю если уж совсем никак, чернослив Гербер
Ответ дляLizlzonchik
Я в Іспанії. Тут такого не знайшла. Гербер тільки фруктові пару видів пюре і все((