Реанимация• 16 января в 16:55
Поведінка мами
А ну дівчата поясніть дивний характер моєї мами . Вона дуже багато допомагає мені , моїм дітям . Постійно лізе до мене в родину зі своїми порадами , думками, діями . Вона завжди знає як краще для всіх нас . Пропонує свою допомогу , фінансово допомагає , робить подарунки . Наче б то ідеальна мама і бабуся , все добре . Але її «порад» і «втручань» занадто багато, я іноді псіхую прошу не втручатись , не робити ті дії які вона робить , поки я не попрошу її сама . Може прибігти в 8 ранку в суботу з повними сумками з ринку, а ми хотіли просто поспати до 10 всі , бо це вихідний . Чи прийти витягнути всю мою попрану білизну взимку на відкритий балкон , хоча я прошу цього не робити в мене є сушка, але вона хоче як краще . Чи перемити прийти дзеркала в моїй квартирі грязною ганчіркою , хоча я мию сама завжди . А в неї зір поганий , може кухонною тряпкою це зробити і потім мені перемивати той жир вартує багато часу . Прийти поки мене нема перепрати речі в уксусі , замість помякшувача , бо так її мама робила і потім рушники мʼякі , а мені воно потім тхне я все знос перестірую. Любить прийти перемити посуд і кинути в шафу мокрий , хоча сто разі прошу цього не робити , бо а мене є посудомийка і посуд в шафу я кладу виключно сухий . На всі мої зауваження відповідь одна , я хочу як краще , а ти не вдячна . З її чоловіком так само , вона тягне все на собі і побут і фінансову частину, а потім мені каже , що коли вони ходять за продуктами він ніколи нічого не купує , чекає поки вона розрахується . Якось ми були в ресторані , принесли рахунок , вона підскочила зі своє карткою і криками я пригощаю , нас було багато . Потім вона жаліється , що всі її використовують . А я питаю навіщо ти це робиш? Вона каже мені здається що всі прийшли без грошей і людям це дорого , хочеться заплатити .. кажу в нас в компанії було 3 дорослих чоловіка і твій чоловік , ти повинна була промовчати , а вони поділити рахунок на трьох . Вона так не звикла , не вмію . Це комплекси ? Що з людиною ?
Залізна тьотя• 16 января в 17:16
Ответ дляРеанимация
Ні , не хавала . В мене давно своя сімʼя , дорослі діти , я так само допомагаю їм , коли вони мене про це просять . Моя дочка живе окремо , я ніколи не прийду без дзвінка , не почну щось робити , пока вона про це не просить . Я навіть пораду ніколи не дам поки вона не попросить про неї . Дочка мені дзвонить 2-3 рази на день , в свій вільний час , коли йде на роботу , коли іде з роботи , в обідню перерву . Я дзвоню мамі рідко нажаль , бо вся розмова сходиться до того як краще жити , дихати , що мені треба зробити . Ви не розумієте про що я , це дуже важко . Я дуже вдячна , але всі спроби серпруватись закінчуються скандалами і тим що мама кричить краще б я вмерла , я вам всім набридаю , я як та піявка , яка чіпляється , всі від мене тікають ((( це страшно чути
Я це все знаю,чого ж не знаю. Просто моя мама раптово померла, ще й страшною смертю,того я Вам намагаюся показати ситуацію з іншої сторони. А мені вже час не вернути
Плету корзинки• 16 января в 17:16
Ответ дляРеанимация
Та я з 20 років живу окремо ))) дуже вдячна , але хочу зрозуміти , що то за люди такі які все життя жертвують собою , допомагають , стараюся . А потім звинувачують , що всі навкруги не вдячні .. вона жаліється чоловіку на мене , що я не вдячна . Мені на сваху , на чоловіка , на всіх . Тобто людина постійно чекає вдячності , а її нема (
Ми ж не знаємо, яке було дитинство у Вашої мами.
Карамбулкул• 16 января в 17:17
Ответ дляРеанимация
И да, это вы виноваты, что дыли ей зелёный свет. Она не реализовалась в жизни и делает это за Ваш счёт.
И вообще, что муж говорит на это?
Реанимация
• 16 января в 17:17
Ответ дляТворю чудеса
Ні, не викинути, але попередити, що наступного разу вона все забере з собою.
Повірте, моя мама така сама. Це просто бажання бути потрібною, так їх виховували. Знаєте такий вислів «благими намерениями выстлана дорога в ад?». Ось це воно. Мама не дає вам стати самостійною і незалежною.
Та я вже самостійна і доросла давно , мені не 20 далеко , моїй дочці 20 років )) дорослою я стала , на квартиру заробила , все в мене добре я не бідую . Постійно кажу що в мене є , я не потребую , вона ображається дуже сильно , каже що вона нікому не потрібна .
Карамбулкул• 16 января в 17:18
Ответ дляРеанимация
А ещё, можете зеркалить её. Прийти и в её доме сдлеать всё как нужно Вам. Прийти в 6 утра и сказать - я тебе внуков привезла, к примеру, на 2 дня.
Багиня• 16 января в 17:18
Ответ дляРеанимация
Можливо тут є психологи , це якось можно охарактеризувати ? В результаті зараз вона хоче розлучитись з чоловіком , бо він ні риба не мʼясо , нічого не купує , не допомагає їй , свою зп витрачає виключно на себе , ніколи руку в карман не засуне .. але як йому замкнути ту руку в кишеню , якщо вона просто не дає це зробити , біжить платить перша , робить перша , купує перша а потім жаліється на нього мені . На всіх жаліється .. всі нею користаються з її слів . Я би повірила , але ініціатива виключно завжди від неї . Причому навʼязлива
Отказаться от помощи и самой решать свои проблемы не пробовали? Квартира наверное, тоже мамкина?
Вчителька з мікрорайону• 16 января в 17:19
Ответ дляРеанимация
Она так самоутверждается. причин тому ВАЛОМ...
- нарциссизм (его разновидности)
- гордыня
- невротичность ( но тут слабо видно.. )
- высокий уровень агрессии внутренней и внешней
- жажда иметь власть и управлять жизнью других..
ПОка ничего хорошего,, увы...
Не провоцируйте! Лучшее - это дистанция и четкие условия
описала ВЫШЕ! Чем больше она будет помогать - тем хуже вы для нее будете..
ПОМОЩЬ - это не всегда добро, иногда - это жажда сделать другого зависимым и получить власть над его жизнью и доступ к его жизни - убого но похоже это ВАШ случай. Вы это допустили.. и только Вы.
- нарциссизм (его разновидности)
- гордыня
ПОка ничего хорошего,, увы...
Творю чудеса• 16 января в 17:20
Ответ дляРеанимация
Ви самі написала, що мама багато допомагає вам я вашим дітям. То де самостійність? Самостійним не потрібна допомога.
Мамі чітко сказати, що любите і потрібна, але просто так, без нічого. Якщо у неї ж потреба когось облизувати, то нехай знайде когось іншого.
Вчителька з мікрорайону• 16 января в 17:20
Ответ дляРеанимация
І в мене є ключі від квартири доньки , ніколи не дозволю собі прийти не попередивши завчасно , краще за пару днів
Это называется УВАЖЕНИЕ...
Не все умеют уважать других и их границы.. мама ваша не умеет...
Реанимация
• 16 января в 17:20
Ответ дляЗалізна тьотя
Таких жінок легіон,це ціле покоління,любіть і цінуйте. Таку маму не поміняти. Ви розбалувана. В мене така подруга була,познайомилися з роддому, мама там у неї не чуть чергувала, допомагала,купувала,гуляла, цицьку розминала і тд,так були недоречні поради і контроль,але відносно терпимо,тому що допомога була просто колосальна. І ми з чоловіком просто чорні були до півроку,бо малий не спав,і хворів,бабушок нема ніяких. І після чергової скарги подруги на маму,яка все контролює і лізе з порадами,хочеться просто бити по морді ту подругу( від заздрості в тому числі,і на гормонах). Я їй пару раз делікатно сказала,що вона зажралась,то подруга і образилась і наче і прислухалась.
Ви не праві , я подругу розумію , вона теж втомилась від контролю і порад , вона хоче жити своє життя , щоб в нього просто не втручались . В облич а сказати важко , бо такі мами сильно ображаються . Моя плаче , маніпулює , що її не люблять , не цінують . А я просто прошу не втручатись і все , бо в мене своя сімʼя , свої діти , свій чоловік . В неї свій ( був) вона його кинула бо він на її думку амеба , німого не вирішував , не робив , не купував , не платив , не мав своєї думки .. але зробила його таким тільки вона (
Вчителька з мікрорайону• 16 января в 17:22
Ответ дляРеанимация
Нажаль в тому і справа , на себе жаліє .. собі купує одяг в секонді , а чоловіку своєму в фірмовому магазині , це проблема , так не повинно бути . Всі мої розмови , мені нічого не потрібно , моє життя то ви .
ПОнимаете... быть родителем - это отдать и не требовать оплату
А в Вашем случае, она дает, чтобы ей были должны... чтобы потом предьявлять претензии и требовать свои условия.. это не совсем родительская позиция. ЭТо позиция власти и управления чужой жизнью... перекос... серьезный
Реанимация
• 16 января в 17:23
Ответ дляСамохвалова
Вона таким чином ’заслуговує’ увагу. Вважає , що чоловік її кине, якщо буде інакше, вам буде не потрібна без її шкідливої допомоги, але вона вважає, що вам полегшує життя. І так вона робить зі всіма, кого боїться втратити. Коплекс неповноцінності, типу сама по собі вона не потрібна і не цікава, а от як щось робить, то примушує своїми діями звертати на себе увагу. Недолюблена батьками, чоловіком . А взагалі то вона велика егоїстка.
Так, ви тут праві . Вона старша дочка і завжди казала , що в 15 років пішла на свої хліба і батьки любили тільки молодшу доньку ( сестру її ) сестра нічого не досягнула , мама багато і мабуть вона таким чином заслуговую нашу любов , це прикро .. колись я при ній похвалила голубці свекрухи , вона 2 дні не говорила зі мною , потім висказала зі сльозами , я живу заради вас , допомагаю а ти її голубці хвалиш , мені не приємно було .. мене ти ніколи не похвалиш .
Шлях до зірок• 16 января в 17:23
Ответ дляРеанимация
Отстаивайте свои личные границы: прямо скажите, чтобы не приходила без звонка, без вас дома, утром рано в выходные и т.д.
Есть такой тип людей, Вы уже её не переделаете, у меня наоборот, я помогаю маме, а она всем рассказывает, что она всю жизнь всё сама и помощь для неё, как оказалось, это только деньги и ничего другого.
Так что живите свою жизнь!
Реанимация
• 16 января в 17:25
Ответ дляЗалізна тьотя
Дуже співчуваю , сильно . Багато хто подумав що я не люблю її . Це не так , я люблю свою маму і дуже їй вдячна . Я хочу допомогти , я хочу щоб вона жила для себе , щоб вона стала трішки егоїсткою , але мабуть вже не виправиш людину в такому віці нажаль (
КучМала• 16 января в 17:26
Ответ дляРеанимация
Та якось так повелось , що все життя в мене її ключі , в неї мої ключі , тільки я до не ходжу ніколи !
То хто вам лікар, що ви досі замок не змінили?
Вчителька з мікрорайону• 16 января в 17:27
Ответ дляРеанимация
У нее пробел очень серьезный в разделе ’самоЦЕнность, значимость, баланс..’ те она любой ценой пытается самоутвердиться.. ДОказать всем свою значимость и требовать признать ее ценность... Но там бездонная дыра и что бы вы не делали вы ее не заполните.. потому первое - это границы и условия! Делать услуги и требовать признания - ЭТО НЕ поможет ей. ЕЕ проблема с детства и поломка с детства... надо рыть туда! Долго выруливать надо..
Вчителька з мікрорайону• 16 января в 17:29
Ответ дляРеанимация
Автор, Вашему ребенку 20 лет и Вы только проснулись что с матерью не все хорошо? А до этого все устраивало? Странно, та ладно.. Ютуб в помощь там валом лекций изучайте и разбирайтесь с темой. Помочь можно! Но это долго и очень ОЧЕНЬ трудоемко!
Реанимация
• 16 января в 17:29
Ответ дляКарамбулкул
И вообще, что муж говорит на это?
Єдина людина хто її стопорить це мій чоловік , вона дуже його поважає , лишнього слова не скаже , не навʼязується . З ним вона дуже обережна , коли чоловік вдома , мама як шовкова . Але він знає її багато років , її характер і каже єдине : ти її вже не переробиш , сприймай такою яка вона її , зміни своє відношення . Приймай з вдячністю , каже те що вона хоче почути , вона така .
Реанимация
• 16 января в 17:30
Ответ дляПлету корзинки
У мами підвищена тривожність.7
Це теж є , про це я не написала . Постійно переживає , накручує , роздуває щ мухи слона . Так дійсно таке є
Реанимация
• 16 января в 17:31
Ответ дляКарамбулкул
Я так пробувала робити коли діти були малі , навіть не відкрила двері , сказала допобачення я відпочиваю , дітей сама свої розважай , в мене свої плани . Це ми теж проходили .
младокошкина• 16 января в 17:31
Ответ дляРеанимация
Мене цікавить не поведінка мами, а ваша
Чого ви то терпите?
Реанимация
• 16 января в 17:32
Ответ дляБагиня
Ні квартира моя , машина моя , гроші мої )) я заробляю добре , я сама себе забезпечую
Бавовнятко• 16 января в 17:33
Це все треба сказати їй.Сказати, від сьогодні буде так, поки я не прошу, ти не робиш.Поки я тебе не запросила-ти не приходиш.Потрібно визначити кордони і заборонити їх порушувати.
І взагалі раджу купити в інсті курс Альони Польової по сепарації від батьків, дуже корисна штука.
Сама стикалась з такою проблемою, розумію вас
младокошкина• 16 января в 17:33
Ответ дляРеанимация
Нікчемна це ви, а не я . Ви зовсім мене не знаєте , що я досягла , що маю , скільки заробляю . А радості писати ви гарно вмієте . Від сексу в мене нічого не чухатися , в мене є чоловік
Що ви досягли? У власному домі не хозяйка
Карамбулкул• 16 января в 17:34
Ответ дляРеанимация
Не нужно меня своё отношение к ней. Нужно принять тот факт что она не изменится и менять замки для начала. А вообще, переехать подальше.
Если мама может свои границы отстоять, то Вам стоит поступать так же.
Просто закрыть перед носом. А плакать и манипулировать тим будет долго. Главное не вестись на это. Я
Я сама через это проходила, только с бабушкой. Это ппц как сложно. Но Вам же не 15. Делайте как она. Пусть плачет и на коленях стоит. Не думайте о том, что подумают люди. Она же Вам и так хает, хуже Вы уже не будете, а если и будете, то пусть кинут в Вас камнем, если они без греха.
Реанимация
• 16 января в 17:34
Ответ дляТворю чудеса
А що допомога забезпеченим не потрібна ? Ну ви цікава , я кпила собі квартиру , мама каже , а давай я куплю тобі диван , це не допомога ? Або я сказала , що планую купити собі телевізор за 20 тис , вона каже ой давай я докину ще 20 купиш собі побільше , кращій . Ну добре , дякую .
Творю чудеса• 16 января в 17:35
Ответ дляРеанимация
Не потрібна.
Значит вы не обеспеченная, если не можете купить диван или нормальный телек.
Реанимация
• 16 января в 17:37
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Та ні я не тільки проснулась , я багато спілкувалась з психологами , це я тільки стали написала , стало цікаво послухати думку інших , можливо в когось теж така ситуація в родині .
Творю чудеса• 16 января в 17:38
Ответ дляРеанимация
Грубо говоря - вы продали за диван и кусок телека возможность вашей маме залезать в вашу жизнь с ногами. И не говорите, что не хотите обижать. Вы не хотите потерять эту помощь. Потому или терпите и не возмущайтесь, или покупаете диван самостоятельно.