Заместитель Анонима• 18 января в 10:42

Чи повинні батьки мати "право голосу" у виборі професії дитини?

Моторошні троянди• 18 января в 10:51
Мы после 8 класса сели в дочкой и мужем и начали обсуждать, загибать пальцы т.е. вычёркивать из списка, куда она не идёт. И потихоньку нарисовалась картина. Потом поездили по дням открытых дверей, записались на курсы.
Love_Love_Love_• 18 января в 10:51
Ответ дляКсерокопия ночи
И все односельчане
Ну а шо люди скажуть?
Пустощі-веселощі• 18 января в 10:52
Я дуже добре і довго придивлялася,різні по складу розуму,роками говорила з ними і радилася.Потім прийняла рішення більше я,діти були згідні і все добре,підійшло.Вивчилися,працюють.Для мене освіта і робота дуже важлива.Десь з 6-го класу вже направляла,що закордон і такі то вузи.
Весела моль• 18 января в 10:53
Ответ дляMs. Dolly
Якщо йде на бюджет, то ні, якщо не вистачило кебети і йде на платний, то мають.
Що таке кебети?
Кобьєта?
Чи що?
Моторошні троянди• 18 января в 10:54
Ответ дляВесела моль
Що таке кебети?
Кобьєта?
Чи що?
Ум
дожену і ощасливлю• 18 января в 10:54
Ответ дляПустощі-веселощі
Это хорошо, когда видно направление

А когда невидно, куда идти(
У меня у одного сына так и есть - я понятия не имею, на кого ему пойти учиться и он тоже не знает(
Кроме спорта и то не проф, интересов у него нет
Метровий сантиметр• 18 января в 10:54
Ответ дляБесбардак
Да, имеют. Помню, как я хотела поступить в Поплавского, потому что, моя лучшая подружка, поступила туда на вокал, а я решила танцевать 😂 было до истерик, уходила из дома! как хорошо, что родители не разрешили и категорически против были, прикрутили гайки
В итоге, подруга сейчас кладовщик на заводе, я финансовый аналитик с моим отделом в 38 человек.
А если бы подруга была Тина Кароль, вы бы утопились от зависти?
дожену і ощасливлю• 18 января в 10:54
Ответ дляМоторошні троянди
Ум
А это на каком языке?)
Весела моль• 18 января в 10:55
Ответ дляБесбардак
Супер
Молодці батьки

Я так само для своєї доньки - настояла надавила

Зараз живе в Європі
Подорожує світом
А якби маму не послухала
Де би була
Ms. Dolly• 18 января в 10:55
Ответ длядожену і ощасливлю
А это на каком языке?)
Це українською, у псячій такого різноманіття слів нема.
Хитрушка-чекушка• 18 января в 10:55
Ні. Можуть лише порадити. Людині потрібен досвід і наслідки власних рішень, щоб зрозуміти себе
ХуАнита• 18 января в 10:56
Дорадчий голос - так, звісно. Підказати щось, допомогти.
Але рішення має приймати виключно дитина. Це ж їй потім працювати в тому напрямку, а не батькам.
дожену і ощасливлю• 18 января в 10:56
Ответ дляMs. Dolly
Это явно не украинский, а какой-то сельский диалект
Весела моль• 18 января в 10:56
Ответ дляМоторошні троянди
Ум
Це на якій мові?
Молдавська ?
Метровий сантиметр• 18 января в 10:56
Ответ дляВесела моль
Супер
Молодці батьки

Зараз живе в Європі
Подорожує світом
А якби маму не послухала
Де би була
Сейчас пол Украины живёт в Европе и путешествует.
Моторошні троянди• 18 января в 10:56
Ответ длядожену і ощасливлю
А это на каком языке?)
На украинском.
С детства знаю.

Кеба. Здібність, уміння. Нема кеби зробить
дожену і ощасливлю• 18 января в 10:57
Ответ дляМоторошні троянди
На украинском.
С детства знаю.

Вы из какого региона?

Уже нашла - лемковское и гуцульское наречие, а не украинский язык это
Весела моль• 18 января в 10:57
Ответ дляМетровий сантиметр
А пів України живе під бомбами і не виіздні за кордон пожиттєво
Моторошні троянди• 18 января в 10:57
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы из какого региона?

Александрия, Кировоградская область.
ХуАнита• 18 января в 10:57
Ответ длядожену і ощасливлю
Братья и сестры
Жучка, кішка, мишка.
Бегущаяпо• 18 января в 10:58
У нас було так:
Син обрав напрямок. Були заняття з профорієнтації, які підтвердили його вибір.
Далі на основі результатів та його думки - зрозуміли що саме в цьому напрямку йому подобається, бо багато напрямків різних. Ми з чоловіком допомогли розібратись які є спеціальності, чим відрізняються, в яких ВНЗ існують. Далі син заходив в чати студентів тих ВНЗ і читав відгуки, питав думку. І вже сам обирав ВНЗ.
Метровий сантиметр• 18 января в 10:58
Ответ дляВесела моль
И при чем тут мама ?
Ms. Dolly• 18 января в 10:59
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы из какого региона?

Яка різниця з якого регіону?
Ви точно не українську літературу в школі читали.
Моторошні троянди• 18 января в 10:59
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы из какого региона?

Ну не знаю. У нас так всегда говорил дед, все знали что такое кеба.
А я с Рио-де-Житомира!• 18 января в 10:59
Наблюдая за детьми, их способности, характер, особенности.
В итоге что второй будет какой-то инженер - решилось года в 3 (тогда он просто пазлы собирал:)) но выяснилось, что он и рисует хорошо (но только на уроках. Заниматься дополнительно не хочет). Но я сказала сейчас, что он может еще рассмотреть архитектуру. Пока он думает (7 класс).

Старший в 9, надо выбирать программу и поступать. (Мы за границей).
Опять же я понаблюдала, и ему хорошо подойдет работа учителем. Пол года где-то мягких разговоров, с плюсами и минусами. И от ответа: «не знаю кем хочу быть» он четко отвечает: «учителем».
Предметы выберет чуть позже.
(Уточню, что в Украине мы бы не стали выбирать учиться на учителя. Хотя мой дядя и тетя учителя. Я себе такое не выбрала (хотя люблю эту сферу). Но из-за украинских зарплат никогда не хотела быть учителем. По этому и ребенку бы не советовала (тем более мальчику). За границей все немного по-другому.

Младшие еще не известно чему захотят :) еще наблюдаем :)
Рогнеда Карповна• 18 января в 10:59
З пережитого досвіду вважаю, що так мають право голосу і вибору. Молодь не завжди знає, що вона хоче.
svetolino• 18 января в 10:59
Починати треба поки дитина мала. Давати їй право вибору в придбанні іграшок ,канцтоварів, одежі і т д.щоб дитина розуміла що таке вибір!!!! Розуміти до чого схильна дитина.І ким можна працювати коли отримає диплом(якщо отримує ,а не покине ) 80% людей працюють не за отриманим дипломом.😥
ХуАнита• 18 января в 11:00
Ответ длядожену і ощасливлю
А это на каком языке?)
https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D0%BA%D0%B5%D0%...

Стидобисько, така доросла, а державної мови не знаєте, ще й хизуєтеся своїм невіглаством.
Метровий сантиметр• 18 января в 11:00
Ответ дляРогнеда Карповна
То ли дело родители, реализовать свои несбывшиеся мечты руками детей- прекрасный план!
Заздрість то погано• 18 января в 11:01
В мене є багато знайомих,які досить високо залетіли,тому що послухали батьків свого часу,і пішли працювати туди,де у них була протекція
Де можна добре заробляти,де можна жити не на одну лише зарплату,а всіляких додаткові проекти.
Я трохи жалію,що не пішла туди,куди бабуся пропонувала.Але я така людина що всюди досягаю успіху.
Свою дитину я не обмежую,але кажу прямо,які професії безперспективні в майбутньому.А там нехай вирішує сама.