Заместитель Анонима• 18 января в 10:42
Чи повинні батьки мати "право голосу" у виборі професії дитини?
Рогнеда Карповна• 18 января в 11:24
Ответ дляМетровий сантиметр
Справа ж не тільки годування, а і втому, що примушувати себе робити те, що не хочеш, а ще й десятиріччями- це ад, а не життя
А в чому? Особисто для мене не норм буде дивитися, як моя дитина буде займатися ніби улюбленою справою, яка не приносить дохід, а жити в злиднях.
ХуАнита• 18 января в 11:25
Ответ дляРогнеда Карповна
Я таке теж бачила, що дорослих дітей і навіть вже внуків утримували.
Тому це не бажання зла дитині.
Ну то це вже вибір батьків, утримувати.
Їх до того ніхто не зобов´язує.
И_В_офигительных_штанах• 18 января в 11:25
Ответ дляMs. Dolly
Якщо йде на бюджет, то ні, якщо не вистачило кебети і йде на платний, то мають.
Так хай потім і їдуть самі працювати за тим дипломом. Ну або не ниють, що дитина не може знайти своє місце.
Забрызжу ядом• 18 января в 11:27
Ответ дляРогнеда Карповна
Потім ту дорослу дитину утримують до кінця життя. Так як давали те право вибору.
Я знаю історію, де абсолютно навпаки вийшло - запхали дитину вивчати громадянське право, ледь-ледь протягнули до диплома, вони там самі за нього вчилися практично. Хлопець погодився вступати на юрфак, через те що типу сімейна справа, круто бути продовжувачем, наслухався розповідей батьків, про їхню роботу - історій з минулих років та фактично іншої крахни. А сам він терпіти не міг довгих абстрактних текстів, проте дуже любив тваринок та мріяв стати ветеринаром. Але батьки демотивували - хімію погано знаєшь, біологію не здаси, то погана робота, не поважна, ти не заможешь,ти грошей на заробишь, і все таке.
І що - за роки навчання в нього мабуть сформувалася повна відраза до юриспруденціїї, працювати за фахом він не здатний, вже не перший рік як гівно у ополонці - ’шукає себе’, по якихось бомжатських роботах, а коли й того немає, то за рахунок батьків живе (здебільшого)
ХуАнита• 18 января в 11:27
Ответ дляРогнеда Карповна
А норм буде дивитися, як ваша дитина працює на ненависній роботі? І ще геть не гарантія, що там, куди ви її впхнете, буде гарантовано хороший дохід.
Меня не звали• 18 января в 11:28
Більшість пише ні, але напевно потрібно виходити з адекватності тієї професії, яку обирає сама дитина. Моя в 9 класі, мріє поступати на режисера. Ну от який режисер...
Професія з нульовими перспективами для простої людини. Я буду перевмовляти на щось адекватніше.
Рогнеда Карповна• 18 января в 11:33
Ответ дляХуАнита
Не думаю що буде ненависна робота чи своя справа, так мої діти звикнуть до хорошого життя щ маленького і зроблять правильні пріоритети. У нас з чоловіком є можливість дати дітям то, де буде все.
ХуАнита• 18 января в 11:33
Ответ дляМеня не звали
А ви можете гарантувати, що ваше сприйняття перспектив коректне?
По-перше, навіть зараз, вивчивши режисуру, людина може, наприклад, самостійно вести свій канал, маючи професійну основу для цього.
І по-друге, ви поняття зеленого не маєте, що буде в світі через 5, 10, 20 років.
ХуАнита• 18 января в 11:34
Ответ дляРогнеда Карповна
Ні, не буде все. Як мінімум, ви вже зараз не даєте дітям свободи та права вибору. Ви обмежуєте їх своїм куценьким баченням світу, звужуючи вже виключно до нього.
Указка• 18 января в 11:36
Ответ дляМоторошні троянди
Мы после 8 класса сели в дочкой и мужем и начали обсуждать, загибать пальцы т.е. вычёркивать из списка, куда она не идёт. И потихоньку нарисовалась картина. Потом поездили по дням открытых дверей, записались на курсы.
Класний підхід!
Рогнеда Карповна• 18 января в 11:42
Ответ дляХуАнита
Тому ще не рожевий світ, а жорстокий. Ой, буду філософом чи як я вченим біологом, що потім отримувала іншу освіту. Тому що отримувати копійки мене не влаштовувало. Тільки я це, на жаль, зрозуміла майже перед випуском.
Указка• 18 января в 11:44
Ответ дляРогнеда Карповна
Улюблена справа приноситеме дохід. Хай це не будуть міліони, але на проживання вистачатиме. У мене є приклади такого, власне, я - теж такий приклад. На життя і двох дітей вистачає.
Указка• 18 января в 11:46
Ответ дляРогнеда Карповна
Я вчена, геохімік. І що? Це мені завадило працювати в улюбленій сфері? Отримую не копійки.
Рогнеда Карповна• 18 января в 11:51
Ответ дляУказка
Вам ні, можливо ви хотіли розвиватися, мали терпимість чекати результати. Я хотіла все і одразу, так як народилася в забезпеченій сім´ї і звикла до певного рівня. Батьки теж дали право вибору, не втручалися майже.
ХуАнита• 18 января в 11:52
Ответ дляРогнеда Карповна
І тому ви вирішили для своєї дитини зробити світ ще більш жорстоким.
Метровий сантиметр• 18 января в 12:03
Ответ дляРогнеда Карповна
А вам і не треба дивитися,це вибір дитини. І обрати те, що подобається,завжди здоровіше, ніж гвалтувати себе
Метровий сантиметр• 18 января в 12:05
Ответ дляХуАнита
Бо мама краще знає, як треба житти
Катастрофа• 18 января в 12:12
Посоветовать- да, но выбор за ребенком. Мой одноклассник пошел по настоянию родителей в мед , как и родители и там вообще династия- в честь деда- кафедра в меде названа была. К слову, парнишка умный…. Прочился год и поступил в мореходку. Сейчас помошник капитана и счастлив…. Что послушал себя
Заздрість то погано• 18 января в 12:23
Ответ дляМальовнича даль
шановна, не у всіх людей є мохната рука. Наше суспільство стало -якийсь совок в чистому виді.(тоді також без звязків ти ніхто)
(А народ -і сидять і плачуться,бо ’куми’ і ’корупція’.)
--
мова йде про те,що дитина сама буде пробиватися в житті.
--
До чого тут мохната рука чи корупція?
Протекція,це не привести людину в кабінет і посадити за стіл,а просто вести в якийсь сфері чи професії.Підказати всі нюанси,які знаєш тільки ти,або обмежене коло.Передати свій досвід і секрети.Вберегти дитину від необдуманого кроку,направити в потрібному напрямку.Я свою професію знаю як 5 пальців.А от наприклад лікаря,чи там архітектора,я ні бум бум.
І не треба сюди приплітати совок.Так працюють у всьому світі,коли часто діти приходять працювати до батьків.Це підтримується і дуже добре працює.
Наведу приклад.Я працюю в міжнародній корпорації.До нас часто приїздять спеціалісти,спілкуємося.Звичайні робітники-налагоджувальники,електронщики,технологи,та ін.В них теж прийнято,і навіть заохочується приводити дитину на підприємство,або в корпорацію.Єдине що якщо це керівна ланка,то вони не можуть бути один у одного в підпорядкуванні.Ніхто не може передати так професію як мати чи батько.В мене на дільниці працюють декілька сімей,де одразу дід,син та онук на одній лінії.Це дві бригади,і вони найкращі!
Я б залюбки привела дитину в свою професію,але їй то не цікаво.
Цвірінь• 18 января в 12:38
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Так пусть ребенок учится так, что б пройти на бюджет . Или работает по вечерам А не родители почку должны продать, что б оплатить контракт
Цвірінь• 18 января в 12:41
Ответ дляМеня не звали
У меня у подруги сын работает помощником режиссёра на сто. Ему 24. Связей нет. Они впо
Мама фіфті цента• 18 января в 13:13
Ответ дляМетровий сантиметр
Нет, это выбор ребенка и только
Ага). От ваш рєбйонок захотів вчитися в Масачусетському технологічному). Ваші дії?))) А, забула про нюанс: він буде вчитися або там, де хоче, або ніде)
ПолБатона• 18 января в 13:33
Та ну нах, щоб потім все життя вислуховувати))
Право на свою думку - так, але вибір всеодно має бути за дитиною.
Автопортрет нурофена• 18 января в 13:37
Советовала сыну при поступлении. Первый приоритет был его. Дальше мои советы, с учётом его желаний) поступил по первому,
Майская киска• 18 января в 13:57
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я в 19 лет не послушала бабушку, которая хотела чтобы я пошла учиться в вечерний техникум на бухгалтера. В результате сама пришла к этой профессии только в 35 лет и учиться пришлось за границей.
Ой, послушали бы бабушку, отучились бы, потом что-то пошло не так в карьере бухгалтера и точно так бы жалели, зачем ее послушались
Замріяна• 18 января в 14:12
Ответ дляРогнеда Карповна
В якій сфері людина одразу після диплому отримує високий дохід?
Я працювала з другого курсу, як і багато інших моїх однокурсників. Хтось пішов у сферу комплайнсу та овд, хтось в науку, але після випуску ми всі вже мали досвід і хороше сіві. Ті, хто роздуплився тільки після отримання пластику, тим було важко, звісно.
Бриджит_Фрикандо• 18 января в 14:19
Ответ длядожену і ощасливлю
Вы из какого региона?
Уже нашла - лемковское и гуцульское наречие, а не украинский язык это
Ох би вас захейтили в Англії, у них навіть фільми із субтитрами, бо одна частина Британії не розуміє англ мову іншої частини. Діалект -це норма, не норма бути неуком
Коко Шанель• 18 января в 14:34
Ответ дляЛялькодзьоб
Ні, тільки в якості поради. І те, тільки в разі мега успішного життя самих батьків.
Чудова порада. Можна прийняти до уваги поради людей, які чогось досягли в житті.
Бісить, коли батьки самі нічого не досягли, а скрізь лізуть зі своєю експерДною думкою на повчають життю.
Коко Шанель• 18 января в 14:41
Ответ длядожену і ощасливлю
Это хорошо, когда видно направление
А когда невидно, куда идти(
У меня у одного сына так и есть - я понятия не имею, на кого ему пойти учиться и он тоже не знает(
Кроме спорта и то не проф, интересов у него нет
А когда невидно, куда идти(
У нас так само. Хоче бути тренером по футболу. Які там досягнення та заробітки. Тим паче зараз. Треба обрати таку професію, щоб на війну не забрали. За кордоном зможе бути лише робочою силою. Оплачувати навчання закордоном — у нас не вистачить коштів(
Але поки 7 клас. Побачимо.