Аленький носочек• 18 января 2025
Допоможіть обрати вітальню. Покажіть свою
Не можу обрати та оформити зону для ТВ. Сподіваюсь на ваші поради і смак)
Результат:
вже голосів:
22 (37.93%)
2) сіра зі стіновими панелями
19 (32.76%)
1) з робочим місцем
12 (20.69%)
4) біла з шкафами
5 (8.62%)
3) біла глянець
Экспертиза• 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
А яка у вас, яку рекомендуєте?)
Просто телек висит на стене.зачем те шкафи
Кава з адреналіном• 18 января 2025
Повешу телек вплотную к стене и все, что б эту падлу пыль не вытирать все время со стенки-мебели))
Сливочная пенка• 18 января 2025
Мне все одинаковое на ваших фото. Можно пронумеровать и выбрать на бумажках
Стрибну в гречку• 18 января 2025
1-2 выглядят современно, 3-4 устаревшими.
У меня просто одна тумба под телеком и пустая стена, не хотела городить ничего
Аленький носочек
• 18 января 2025
Ответ дляЭкспертиза
Ну у мене він зараз так висить просто. Тому що було коштів після ремонту. Зараз мені потрібна оформлена зона
Экспертиза• 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Це вже й є оформлена.
Сижуревувшоке• 18 января 2025
Автор, Ви ремонти місцевих ’модниць’ бачили ?
Як ні, то зайдіть в будь яку тему, де показують тварин.
В кращому випадку ремонти середини 90- х.
Ламелі ті не беріть, вони вже всюди і приїлись.
Инста_Богиня• 18 января 2025
Не знаю, чому коментарі проти шкафів. У мене шкафи в вітальні виручають. Там і фотоальбоми. І бокали різної форми...
Аленький носочек
• 18 января 2025
Ответ дляЗвездолётчица
Полички на фото 2 закрити скляною дверкою
Так те,.що на 1 фото думала вниз під пенал помістити, щоб було як шафа. Модулі можна міняти місцями
Аленький носочек
• 18 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую
Сижуревувшоке• 18 января 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Зараз Вам напишуть, що бокали в стінку лише калгоспниці ставлять.
Будьте так ласкаві• 18 января 2025
Подобається перша, але без відкритих полиць зліва) подобається друга - але без скляних дверцят) Я просто пилюку витирати не люблю)
Аленький носочек
• 18 января 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Так місце для зберігання потрібне
Чорнобаївка• 18 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
А що, ні?
Протру пилюку• 18 января 2025
Ніяка. Телевізор не дивлюсь років 10 і не планую. Камін у вітальні і старе крісло. Планую диван великий і крісла сучасні, столик і комод. Я мінімаліст.
Чорнобаївка• 18 января 2025
Ответ дляИнста_Богиня
Навіщо бокали в гостинній?
Звездолётчица• 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Я б від тої верхньої тумби взагалі відмовилась. Мені більше подобається, коли внизу рівно і на підлозі нічого немає
Протру пилюку• 18 января 2025
Ответ дляАленький носочек
Так місце для зберігання потрібне
Для зберігання чого?
Дайте подумать• 18 января 2025
Ответ дляСижуревувшоке
що таке Ламелі
Аленький носочек
• 18 января 2025
Ответ дляПротру пилюку
Для зберігання чого?
Багато чого. Є сувеніри, книги, фотоальбоми, папки з документами, купа гаджетів, павербанки, планшет, 2 ноути, навушники, якась косметика, баночки
Смурфик• 18 января 2025
Я теж спочатку хотіла щось схоже на те, як у вас на фото. Потім вирішила не займати всю стіну шкафчиками. Зараз так, але тут ще святковий декор є, зазвичай майже нічого зайвого.
Аленький носочек
• 18 января 2025
Ответ дляСмурфик
У мене гола стіна 3 метри. А яка діагональ вашого тв? У вас прикольно і вас видно)
Швидка Настя• 18 января 2025
Телевізор всередині шкафу - привіт, 2000ні.
Мілкі дерев´яні панелі - це лише якщо дуже любите прибирати.
І чому воно все виглядає як бетон? Чи вам таке подобається?