Аленький носочек• 18 января в 18:25
Допоможіть обрати вітальню. Покажіть свою
Не можу обрати та оформити зону для ТВ. Сподіваюсь на ваші поради і смак)
Результат:
вже голосів:
22 (37.93%)
2) сіра зі стіновими панелями
19 (32.76%)
1) з робочим місцем
12 (20.69%)
4) біла з шкафами
5 (8.62%)
3) біла глянець
Аленький носочек
• 18 января в 18:26
Ответ дляЭкспертиза
Ніяка
А яка у вас, яку рекомендуєте?)
Экспертиза• 18 января в 18:27
Ответ дляАленький носочек
А яка у вас, яку рекомендуєте?)
Просто телек висит на стене.зачем те шкафи
Кава з адреналіном• 18 января в 18:27
Повешу телек вплотную к стене и все, что б эту падлу пыль не вытирать все время со стенки-мебели))
Сливочная пенка• 18 января в 18:28
Мне все одинаковое на ваших фото. Можно пронумеровать и выбрать на бумажках
Стрибну в гречку• 18 января в 18:29
1-2 выглядят современно, 3-4 устаревшими.
У меня просто одна тумба под телеком и пустая стена, не хотела городить ничего
Аленький носочек
• 18 января в 18:29
Ответ дляЭкспертиза
Ну у мене він зараз так висить просто. Тому що було коштів після ремонту. Зараз мені потрібна оформлена зона
Экспертиза• 18 января в 18:31
Ответ дляАленький носочек
Це вже й є оформлена.
Сижуревувшоке• 18 января в 18:32
Автор, Ви ремонти місцевих ’модниць’ бачили ?
Як ні, то зайдіть в будь яку тему, де показують тварин.
В кращому випадку ремонти середини 90- х.
Ламелі ті не беріть, вони вже всюди і приїлись.
Инста_Богиня• 18 января в 18:32
Не знаю, чому коментарі проти шкафів. У мене шкафи в вітальні виручають. Там і фотоальбоми. І бокали різної форми...
Аленький носочек
• 18 января в 18:32
Ответ дляЗвездолётчица
Полички на фото 2 закрити скляною дверкою
Так те,.що на 1 фото думала вниз під пенал помістити, щоб було як шафа. Модулі можна міняти місцями
Аленький носочек
• 18 января в 18:34
Ответ дляСижуревувшоке
Дякую
Сижуревувшоке• 18 января в 18:34
Ответ дляИнста_Богиня
Зараз Вам напишуть, що бокали в стінку лише калгоспниці ставлять.
Будьте так ласкаві• 18 января в 18:34
Подобається перша, але без відкритих полиць зліва) подобається друга - але без скляних дверцят) Я просто пилюку витирати не люблю)
Аленький носочек
• 18 января в 18:34
Ответ дляИнста_Богиня
Так місце для зберігання потрібне
Чорнобаївка• 18 января в 18:35
Ответ дляСижуревувшоке
А що, ні?
Протру пилюку• 18 января в 18:35
Ніяка. Телевізор не дивлюсь років 10 і не планую. Камін у вітальні і старе крісло. Планую диван великий і крісла сучасні, столик і комод. Я мінімаліст.
Чорнобаївка• 18 января в 18:36
Ответ дляИнста_Богиня
Навіщо бокали в гостинній?
Звездолётчица• 18 января в 18:37
Ответ дляАленький носочек
Я б від тої верхньої тумби взагалі відмовилась. Мені більше подобається, коли внизу рівно і на підлозі нічого немає
Протру пилюку• 18 января в 18:39
Ответ дляАленький носочек
Так місце для зберігання потрібне
Для зберігання чого?
Дайте подумать• 18 января в 18:42
Ответ дляСижуревувшоке
що таке Ламелі
Аленький носочек
• 18 января в 18:43
Ответ дляПротру пилюку
Для зберігання чого?
Багато чого. Є сувеніри, книги, фотоальбоми, папки з документами, купа гаджетів, павербанки, планшет, 2 ноути, навушники, якась косметика, баночки
Смурфик• 18 января в 18:47
Я теж спочатку хотіла щось схоже на те, як у вас на фото. Потім вирішила не займати всю стіну шкафчиками. Зараз так, але тут ще святковий декор є, зазвичай майже нічого зайвого.
Аленький носочек
• 18 января в 18:49
Ответ дляСмурфик
У мене гола стіна 3 метри. А яка діагональ вашого тв? У вас прикольно і вас видно)
Швидка Настя• 18 января в 18:52
Телевізор всередині шкафу - привіт, 2000ні.
Мілкі дерев´яні панелі - це лише якщо дуже любите прибирати.
І чому воно все виглядає як бетон? Чи вам таке подобається?