А вот недавно• 19 января в 15:31

Декретна посада, виходить дівчина з декрету

В червні місяці.
Моя посада з якої я переходила на декретну вільна, так як фактично я працювала на 2.
Але я не хочу на неї повертатись,це відкат по грошах,плюс мені буде скучно,я вже прокачала свої скіли.
Питаю в керівництва,яка моя судьба після виходу з декрету дівчини, мені кажуть що поки не знають,час покаже.
І от я задумалась, що мені робити.
Тема просто поговорити,можливо хтось щось цікаве скаже,або був в такій ситуації.
Посада-начальник цеху на виробництві.
Таких вакансій по профілю в інтернеті не має жодної,щоб кудись перейти,бо вузька сфера
Айболитная• 19 января в 15:34
Вона може вийти, звільнитись і все)
Аленький носочек• 19 января в 15:35
Сначала надо узнать планы той декретчицы.
Попихтю та й годі• 19 января в 15:36
Ну хз, для подстраховки вернуться на свою должность и искать другую работу. Вы же понимаете, то она имеет право вернуться на свою должность
ЗаведУющая• 19 января в 15:37
Вас переводили на период декретного отпуска и с Выходом сотрудника Вас в принципе могут уволить. Позиция Вашего руководства уже понятна- им надо чтобы Вы доработали до выхода из декрета сотрудника, потом Вам в лучшем случае предложат вернуться на прошлую должность
Жинси на дитину• 19 января в 15:39
Вона вагітна за другим і декрет буде знову на три роки
Так що живіть спокійно
Байрактара• 19 января в 15:39
Ви повертаєтеся на свою.Я працювала на 0.5 ст декретного місця.Людина вийшла,в мене забрали,залишилася на своій ставці.
ДинамоКит• 19 января в 15:40
Та подождите паниковать. Она может до 6 лет оформить.
ДинамоКит• 19 января в 15:40
Ответ дляБайрактара
По закону так.
Но жизнь вносит иногда коррективы
Я такая - жду трамвая• 19 января в 15:42
Ну ви ж знали, що людина вийде на свої місце? То що тепер хочете?
МатьЧасть• 19 января в 15:44
Коли у мене була така ситуація, мені заздалегідь знайшли іншу вищу посаду.
Але в мені було зацікавлене керівництво.
Ще була пропозиція поміняти нас місцями. Мене лишити на місці, а дівчину перевести на моє минуле. Але думаю, що там потрібна була б її згода, або потрібно було доколупались до неї і знайти причину перевести на нижчеомлачувальну посаду.
Вирішилось тим, що мені знайшли іншу посаду.
Джага-джага• 19 января в 15:45
Можете шукати нову роботу зараз, або почекати, поки вийде нова співробітниця, щоб стало зрозуміло її плани і наміри керівництва.
Можливо вам запропонують іншу посаду, або їй. А якщо ні, то ви повернетесь на стару і потім будете шукати нову роботу.
автор А вот недавно • 19 января в 15:48
Ответ дляАйболитная
Вона може вийти, звільнитись і все)
Ні,планує працювати.
автор А вот недавно • 19 января в 15:49
Ответ дляАленький носочек
Вона планує працювати
автор А вот недавно • 19 января в 15:49
Ответ дляПопихтю та й годі
Я розумію.
Але в неї 3 діток і я ще розумію,що буду підміняти її постійно,а доплачувати за підміну,переробки і т д не прийнято
автор А вот недавно • 19 января в 15:50
Ответ дляЗаведУющая
От за це я і переживаю,щоб не залишитись без роботи
Невидимка• 19 января в 15:50
Во во, тоже сейчас решается или на месте или на место уходящей, только неофициально оформление и я хз как будет если она вернётся а на моё место возьмут уже
Не знаю что делать.. Та и я так понимаю подсказывать некому будет.. Передаст мне инфу щас и уходит в декрет.. И заманчиво и стремно
Дружная семейка• 19 января в 15:50
Ответ дляА вот недавно
Ні,планує працювати.
Якщо планує працювати, то, наскільки знаю, закон, умовно кажучи, на її боці. Ви знали, що йдете на декретну посаду, тому тут по суті у Вас буде головний біль. З іншого боку - дійсно, поки невідомо, чи вона таки буде працювати, чи тільки планує, бо я мала серед знайомих і такі варіанти, що після декрету виходили і працювали, і таке, що далі йшли в другий декрет, і такі, що виходили і звільнялись за місяць.
автор А вот недавно • 19 января в 15:50
Ответ дляЖинси на дитину
Так що живіть спокійно
Вже)
В неї 3 діток.
І на роботі не було 6 років
автор А вот недавно • 19 января в 15:51
Ответ дляДинамоКит
Я з нею розмовляла,вона хоче виходити працювати
Невидимка• 19 января в 15:52
Ответ дляЗаведУющая
А если это неофициально-тоже так?
автор А вот недавно • 19 января в 15:53
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Знала.
Але тоді вона була в.о цієї посади, бо не мала вищої посади,її посада інша була.І я думала вона повернеться на свою.
А зараз її перевели з в.о на керівника.
Я вже за 6 років звикла до роботи і т д
Хочу розуміння,зо мені робити,а поки його не маю(
автор А вот недавно • 19 января в 15:53
Ответ дляМатьЧасть
Заздалегіть,це за скільки?
автор А вот недавно • 19 января в 15:54
Ответ дляДжага-джага
Просто не зрозумілі наміри керівництва,а мені ніхто про це не каже.
Можливо їй іншу керівну посаду дадуть,або мені,або якщо звільнять, то я б зараз шукала роботу.
А так бути в підвішеному стані,я не люблю
ЗаведУющая• 19 января в 15:55
Ответ дляА вот недавно
Ищите новую работу. Судя по ответу руководства с Вами в принципе не знают что делать. Если человека после 6 лет отсутствия перевели из статуса В.О. то Вам там места нет. Странное конечно решение, но подозреваю что мадам не с улицы пришла работать.
автор А вот недавно • 19 января в 15:55
Ответ дляДружная семейка
Вона планує ррацювати,в неї 3 діток.
МатьЧасть• 19 января в 15:56
Ответ дляА вот недавно
Заздалегіть,це за скільки?
Майже за пів року, десь місяців за 4-5.
Це була бюджетна організація, потрібно було знайти, або звільнити місце.
Я сказала, що на стару посаду не повернусь, буду шукати щось в іншому місці. Пообіцяли щось придумати. Придумали.

Додам: шукати почали за пів року, перевели перед самим виходом декретчиці. Як раз нове місце було ’готове’.
автор А вот недавно • 19 января в 15:57
Ответ дляЗаведУющая
Так, вона дочка когось з керівництва.
Але я теж добре працюю,до мене нарікань не було за роки моєї роботи
Innusik_K• 19 января в 15:57
Уходите вы в декрет.
автор А вот недавно • 19 января в 15:57
Ответ дляInnusik_K
Уходите вы в декрет.
Я б з задоволенням,але є деякі але))
Xвостокрутелка• 19 января в 15:59
Ответ дляА вот недавно
Так, вона дочка когось з керівництва.
Але то її посада. І то її справа, що троє дітей. І ваше право просити оплату заміни.