Шкідлива молекула• 19 января 2025

Чи сумнівались Ви у виборі чоловіка? І чи згадуєте давно минулі стосунки?

Навіть соромно писати таке, але все ж....як позбавитись цих думок я не знаю. Було перше кохання протяжністю в 5 років....розійшлись....далі була 6 років одна, потім вийшла заміж по любові, звісно. Сімейне життя ок, але як перестати думати про те, що було б краще якби зберегти перші стосунки....поділіться своїми історіями і переживаннями
Мать драконов• 19 января 2025
Не представляю, чтоб я 6 лет была одна. Мужиков как грязи.
Смурфик• 19 января 2025
Я ніколи ні в чому не сумніваюсь. Який вибір зробила - це найкращий для мене варіант. З іншим могло би бути гірше. Але не краще
Зупка_цем• 19 января 2025
Взагалі не згадую ні перше кохання, ні друге. Може, колись 1 чоловіка офіційного і то, тому що 7 років то немало. Але дуже рідко. Щоб прям думати, страждати...чоловіків дуже багато.
Не сумніваюся ні в чому. Мої помилки - частина мене. Значить так мало бути.
Треба любити себе, гроші і діаманти. Повірте, тому кого ви згадуєте пофіг на вас. У нього все склалося і без вас, якщо ви не помітили
Банка з медом• 19 января 2025
В выборе сомневалась в силу своей молодости. Я ещё себя не знала))) не то что жизнь) Нам было по 16 и это были первые наши отношения. Но как время показало, мы были правы. За нашу любовь стоило стоять. Мы вместе 35 лет и вспоминать кроме нашей счастливой любви нечего.
КохайтесьЧорнобровi• 19 января 2025
Зустрівши чоловіка, зроду ні разу не думала, що могла б бути з іншими, які були до нього. Вони мені казались класними, поки не зустріла свого теперішнього чоловіка)
Зі всіма дружу багато років ( корисні люди ).
автор Шкідлива молекула • 19 января 2025
Ответ дляЗупка_цем
Помітила, в тому й проблема....бісить мене, не знаю як описати. Не подумайте, я не зла людина, але в мене якесь відчуття постійно, що я гірша, що не виправдала свої амбіції, і в нього краще склалось як в мене....якось соромно за себе чи що
Ответ дляСмурфик
І як? От як мені себе в цьому переконати?
Смурфик• 19 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Зрозуміти, що з іншим чоловіком було би гірше. Непорозуміння, проблеми, скандали, зради і тд
Ответ дляБанка з медом
Як добре коли так як у вас. А в мене завжди все заплановано, розкладено по поличках, а стається зовсім не так як хотіла і думала собі....одночасно втратила 1 кохання і роботу, тепер, через роки розумію, що з роботою вийшло на краще, а от з ним....?
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Це супер, коли так
Банка з медом• 19 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Сосредоточитесь на том, что уже создано. Зачем пилить своими мыслями ветвь, которую растили и в которую вкладывались?
Почему Вы себя не желаете признать? Чувство собственного достоинства не приходит извне, оно рождается внутри. Почему поступаете по отношению к себе как саботёр? Зачем сравниваете?
Смурфик• 19 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Наприклад, зі сторони, до мого чоловіка є питання :)) і в мене до нього був інший хлопець. Який можливо і перспективніший. Але якось з ним (бившим) я поговорила (спустя 15 років) і почула безліч скарг на дружину 🤦‍♀️, що вона то сушку не прибрала, то з 3 дітьми не справляється. А він день з дітьми посидіа. Це легко. Він молодець. Прибила б. Ще й розвівся після 3 дітей
От вам наглядний приклад
Ви не знаєте і не уявляєте, як вам повезло з вашим вибором. Але, звісно ж, все в житті можна міняти. Якщо зараз чоловік не влаштовує, і ви приймете рішення розлучитись - це теж буде вибір. І це означає, що чоловік вже виконав свою роль у вашому житті
Ответ дляБанка з медом
Не можу інакше. Весь час думаю, що недопрацьовую: посаду отримала, але могла б бути краще, а в моїх дівчат вже діти є, а мені практично 30; машину купила, а могла б бути краще; квартиру купили в розстрочку, а колишній он будинок збудував і діти є і так далі....постійно звинувачую себе, що я шось роблю не те, а як інакше не знаю...гризу себе. Чоловік каже, що гірше, ніж я себе наказую, мене б не наказав ніхто....як мені з цього вийти і радіти тому, що є, я не знаю. Боюся, що через себе дурну, втрачаю те, що в мене є
Ответ дляСмурфик
От вам наглядний приклад
Мій чоловік хороша людина і я його люблю. Просто ці всякі думки не дають мені спокою....нервують мене страшне і в деякі моменти думаю, що ’там’ мені було б краще. Хочу позбавитися цього
Банка з медом• 19 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Образовывайтесь (от слова образ) Это значит меняйте свой образ мышления. За Вас никто эту работу не проделает.
Христя в тiстi• 19 января 2025
Если бы я так страдала как вы, я бы уже написала как минимум тому мужчине. А в идеале встретилась бы. Что б успокоится. Вы встретитесь и ваша картинка вообще может не совпадать с реальностью.
Я так не могла забыть одного, такие хорошие нужные мне отношения были, мой идеал, пока поняла что у него в сексуальном плане беда. Расстались. Наверно лет 10 потом крутила в голове те мысли периодами, сны снились, и мне бы с ним было бы лучше чем с мужем, и богаче, и умнее, но! Я понимала что будущего нет.
А почему вы разошлись, всегда есть причины. Неужели она не весома для вас теперь.
Ответ дляХристя в тiстi
Мне бы с ним было богаче, тупее, комфортнее в плане ’мужской работы’ по дому имеется в виду, НО расстались по причине его неуравновешенности и психованности, вспыльчевый очень....ну как то так....но и как сравнить если тебе было 20, а стало 30....представления о семейной жизни меняются
Штора с кисточкой• 19 января 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Скорее всего вас злит что он морочил вам голову, абьюзил, газлайтил или спал с другими. Короче плохой человек и при этом он в шоколаде. В плане что это несправедливо.