Миссис Буркул• 21 января в 12:53

Чи можуть в аптеці обманювати?

До прикладу купила щось ,а мені здалось ,що то дорого (чека не дали,або дали чек який із термінала із загальною сумою)зайшла на сайт аптеки подивилась скільки коштують ті препарати ,які я купувала і в мене не сходиться загальна сума от так,або ціни на сайті аптеки відрізняється від цін в самій аптеці
Але ж в них касовий апарат,як вони можуть дурити,це ж не на ринку
Але з іншого боку можливо таким чином вони покривають недостачі
Куда_бежать• 21 января в 12:54
Чому не взяли чек?
автор Миссис Буркул • 21 января в 12:54
Ответ дляКуда_бежать
Чому не взяли чек?
Тому що його не дають
Куда_бежать• 21 января в 12:54
На сайті інша ціна якщо що
Радостина• 21 января в 12:55
Ответ дляМиссис Буркул
Тому що його не дають
так требуйте
обязаны давать

на сайте почти всегда дешевле
а если через агрегатор Таблетки.ЮА заказывать, то и дешевле чем на сайте можно найти.
Куда_бежать• 21 января в 12:55
Ответ дляМиссис Буркул
Тому що його не дають
Такого не може бути. Що це за мережа аптек? В них напевно є гаряча лінія
автор Миссис Буркул • 21 января в 12:56
Ответ дляКуда_бежать
На сайті інша ціна якщо що
А чому так?
Куда_бежать• 21 января в 12:59
Ответ дляМиссис Буркул
А чому так?
Бо так.
То інтернет аптека, а то реальна. Ви можете стоячи поруч з аптекою зробити замовлення через інтернет , і зайти забрати замовлення по інтернет ціні.
Повелитель бітка• 21 января в 13:04
Ответ дляМиссис Буркул
А чому так?
При заказе на сайте другая цена, она всегда ниже. Я в подорожнике всегда заказываю на сайте и забираю в аптеке. Даже цитрамон копеечный на сайте дешевле, чем в аптеке
Радостина• 21 января в 13:04
Ответ дляМиссис Буркул
А чому так?
В интернете жестче конкуренция, а расходы меньше.
автор Миссис Буркул • 21 января в 13:08
Ответ дляКуда_бежать
Це не від аптеки залежить ,а від фармацевта,один дав чек інший ні ,а мережа аптек однакова
Єдина Країна• 21 января в 13:09
Ответ дляМиссис Буркул
А чому так?
потому что лет 15+ так во все сетевых аптеках Украины.
Алина-1240• 21 января в 13:10
Через сайт и бронь дешевле
Єдина Країна• 21 января в 13:12
Ответ дляМиссис Буркул
запомните хорошо, что сейчас (полгода минимум уже) с переходом на электронные чеки не каждый консультант, продавец, фармацевт в любой точке, где происходит продажа, выдаст чек без вашего напоминания.
кто-то из них спросит, а большинство уже просто дают сдачу и точка. И нужно громко говорить и практически требовать, что мне нужен чек.
Слава Українi• 21 января в 13:16
Ответ дляМиссис Буркул
Неправда. Зараз не 2000ні роки, де чеки не пробивали. Зараз все через касу і під камерами нагляду, інша справа, коли чек довго виходить, зависає, а людина вже побігла, не дочекавшись. Є правила відпуску - чек, здача, товар.
І з прозрінням Вас, автор, вірніше - сьогодні Ви дізналися нове в своєму житті, ціни на сайтах, в чатах месенджерів нижчі за ціну в аптеці при купівлі офлайн, в більшості випадків. Тому що є товари, де ціна буде однаковою, а бувають знижки в аптеці і ціна тоді буде нижча, ніж на сайті. Зараз треба моніторити ціни, особливо на дорогі препарати. І добре, що ще є така можливість.
А загалом я за те, щоб ціна була одна онлайн і офлайн, а додаткові платформи для резерву ліків дійсно б давали інформацію по наявності, територіальній близькості та робили резервування, а не парад цін один поперед одного, свого роду біржа, на яку щоб зайти, компанії платять кошти ( відгадайте, хто оплачує цю нижчу на перший погляд ціну?)
Слава Українi• 21 января в 13:19
Ответ дляЄдина Країна
Знаю, що так працюють деякі магазини, а от аптек без паперових чеків ще поки не бачила. Але в будь-якому випадку чек формується, але на електронну пошту приходить, потім...коли ти вже і ціну не пам´ятаєш.
Єдина Країна• 21 января в 13:22
Ответ дляСлава Українi
странно, что не видели )
у меня вокруг моего дома в 5-15 минутах ходьбы аптек 10 есть, и уже массово они не выдают чеки не один месяц. чаще всего заказываю через таблетки и кабинеты аптек, иногда могу купить без заказа онлайн. Реально массово не выдают. Киев.
Як міряти?• 21 января в 13:24
Від аптеки залежить і так, ціни можуть відрізнятися.
В моєму випадку навіть від способу доставки ціна залежить, самовивіз з аптеки дорожча ціна (1111,80 грн), а доставка - дешевша (1082,60 грн).
Тому не думаю, що вас спеціально обманули.
Єдина Країна• 21 января в 13:25
странно, но вот не помню, чтобы в ’Зараз не 2000ні роки, де чеки не пробивали’.
Ни разу с таким не сталкивалась в те годі, как сейчас, ни разу.
ЯниЯ• 21 января в 13:27
Ответ дляМиссис Буркул
Якщо ви попросите чек, то ні один фармацевт не відмовить
Слава Українi• 21 января в 13:28
Ответ дляЄдина Країна
Я фармацевт, 32 роки стажу, тому працювала і при тій системі ’чорної каси’, де не пробивалося половина чеків, приватний аптечний кіоск 2000-2003й роки, така була практика. Зараз ще не бачила аптек з електронними чеками, бо працюю ще досі і в нашій мережі поки що не ввели такого.
А Я Самая Самая• 21 января в 13:32
Ответ дляМиссис Буркул
А чому так?
Давно так. Выгоднее заказ оформить онлайн и просто забрать
Альфред Шнитке• 21 января в 13:34
Более того, на один и тот же препарат в разных аптеках одной сети - цена разная
Єдина Країна• 21 января в 13:39
Ответ дляСлава Українi
Пишу, что вокруг моего дома и чек спокойно могут не выдать в последние месяцы.
Фармация
Оптовых

Бажаемо здоровья

АНЦ - 2 вида, низких и чего-то там

Копейка
ГалаФарм
Подорожник
что-то на М (типа медсервис)
1-я социальная
Частная, не сетевая, но очень старая.

при этом Бажаемо аж целых три.
что-то из новых открыли в новом доме через дорогу, но не была еще там.

может что забыла, потому что реально с аптеками повезло. Даже в период оккупации Киевщины,когда и в Киеве не работали аптеки, не нужно было ездить на метро по городу, а какая-то из этой 10+ работала. И скупка лекарств бабушке мной с 90-х и не только в Киеве, а в тех городах своим местные аптеки были, и ни разу не помню, чтобы мне не выдавали чек. Поэтому я тоже пишу, что отлично знаю, но с обратной стороны окошка как покупатель )
Єдина Країна• 21 января в 13:41
Ответ дляАльфред Шнитке
и иногда бешеная разница )
а еще стоит смотреть конкретную аптеку на таблетках и туже аптеку на их сетевом сайте.
И бывает по-разному, даже между аптеками в 3-х минутах ходьбы из одной сети.
Єдина Країна• 21 января в 13:50
Ответ дляСлава Українi
о, вспомнила аптеку не у дома, буквально позавчера там была и обнаружила ее у одного магазинчика недавно. Какая-то 1-я аптека (так и называется) и уже покупала там два раза, но ни разу не выдавали чек, ни разу.

И еще мне нравится, что наличкой могут во всех аптеках, что назвала, и по гривне и по 7 гривень не дать сдачи, поясняя, что нечем, если заметишь не ту сумму сдачи )))
Можно к Вам вопрос как фармацевту? Какую сумму наличными Вы можете не отдавать клиенту? Спасибо.
автор Миссис Буркул • 21 января в 14:07
Ответ дляСлава Українi
Вони його не дають просто
Слава Українi• 21 января в 14:17
Ответ дляЄдина Країна

Я в Подорожнику-) в передмісті Києва. І у нас не вводили електронні чеки. Тому якщо не видали - це порушення.
Про суму готівкою, яку я можу не видати покупцеві. Такого нема. Єдине що у нас в програмі не зробили, і це теж порушення, це не округлили копійки до десятків. Тобто чек може бути на 9,99, на 8,43 - я маю сама округлити і дати решту, то 8,43 я округлю за правилами математики до 8,40, а 9,99 до 10,00 та і все. Розмінні монети тут проблема фармацевта, просимо у людей, приносять з копілок, попрошайки роблять обмін на паперові. Не налагоджено отримати розмінну монету з банку. Тому все, що Вам не дораховують фармацевти по решті - це порушення і на їх відповідальності. Я часто передаю навіть решту в мінус собі, а часто залишають копійки, тому +- в касі зведеться залишок без недостачі для аптеки. Я стараюсь тримати залишок під контролем протягом дня. Це не складно, тому що десь 70% розрахунків картою все одно, а в нас не великий поток відвідувачів.
Слава Українi• 21 января в 14:19
Ответ дляМиссис Буркул
Вони його не дають просто
А Ви чекайте і самі їх взбодріть, спонукайте провести касову операцію правильно, може фармацевти розслабились, зараз он перевірки відновлюють, це аптеці буде тільки на користь
Наизнанку• 21 января в 14:46
Ответ дляАльфред Шнитке
такое встречала, от партии зависит
волосатое стекло• 21 января в 14:54
Я была в другом районе города, спешила , купила два препарата, мне озвучили сумму, рассчиталась картой и убежала, чек не взяла. На следующий день просмотрела траты, и что-то дернуло посмотреть сколько один из препаратов стоит (был цитрамон и что-то для желудка, посоветовал фармацевт) я проверила на таблетки юа, МАКСИМУМ этот препарат стоил 117 грн упаковка, а с меня взяли 276 грн. Подозреваю он 2 упаковки пробил. К слову это первый раз такое, хотя... я редко проверяю