Невгамовна шахиня• 23 января 2025

Пасинок дорослий звалився.

Пасинок, 25 років.
Свого часу, я погодилася, що він буде проживати з нами і займалася цого вихованням.
Виходило погано. В 20 він пішов на свої хліба. І все було добре, до лютого 22-го.
Пішов працювати у Глово на велосипеді. Знамав житло з приятелем. Потім орендарі оренда закінчилася, а на нову не назбирали, бо жили одним днем.
Повернувся до нас, з умовою, що підзбирає, і буде шукати нову квартиру.
Бачила, що він в тому Глово працює 2-5 годин на день. І розуміла, що йому і так добре. А тут він падає невдало з велосипеда. Складний перелом. Операція. Реабілітація.
І от що з ним робити? Не виселиш, ба наче не по християнські. Але я заробляю в 2-чі більше чоловіка, і мені не подобаються додаткові витрати на харчування. Операції і пластини вже оплачені, а так хотілося на море.
І ось дилема. Бути безжалісною стервою, не зможу, а утримувати ще 6 тижнів вже сил не має. Мені і останні 2 мфісяці вже піднабридли.
Тоді виходить тягнути далі?
Чи який варіант, ще придумати?
Пустощі-веселощі• 23 января 2025
Як так займалися вихованням, що в нього професії нормальної немає?
БеллаДонна• 23 января 2025
Если он объективно не может передвигаться и жить самостоятельно сейчас, то какие варианты могут быть?
Перетерпеть эти недели.
Форс мажор• 23 января 2025
Нехай його батько купить квартиру своєму синові
Видна міленіалка• 23 января 2025
Допомогати звісно.
Без моря можна обійтись. Відносини треба берегти та допомогати. Тим більше питання здоров´я.
Николай-b526• 23 января 2025
Ответ дляФорс мажор
он сам в приймах)
Нагайна• 23 января 2025
А мами зовсім немає?
Яичница с беконом• 23 января 2025
Помочь и от чистого сердца
КоролеВешна• 23 января 2025
По-моєму, пора й чоловіка відпустити на вільні хліби
Весела пiсенька• 23 января 2025
Ви з самого початку погодилися. Це таке рішення, яке вже не відмінити, на жаль. Чоловік буде вважати вас зрадницею, почне скандалити. Дійде до розлучення. А треба було зразу вирішувати питання з чоловіком.
Яичница с беконом• 23 января 2025
Ответ дляВесела пiсенька
Тогда автор выставит обох
VIP Mama• 23 января 2025
А де рідна мати?
Може якось поділити догляд поки він на реабілітації? А взагалі не розумію, чому не має спеціальності і роботи. Тоді були б лікарняні: не багато, но щось.
Зоя Жорівна• 23 января 2025
А папа на приработки ради сына пойти не собирается? или зная о вашей з/п и доброте, что длится годами, рассчитывает только на вас?
И еще, но пусть такое не произойдет конечно. Если, не дай Бог, что с вами, то они поухаживают и потратятся на ваше выздоровление?
По-человечески больного человека не выставишь конечно, как и без ухода не оставишь, но интересно участие его отца во всем этом.

И мамы вообще нет?
автор Невгамовна шахиня • 23 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Ну мабуть так займалася. ліпила з того, що дали.
Він не хотів вчитися. Професія в нього є, яка б дозволила добре заробляти. Але він вирішив, що це не його і з горем пополам закінчив коледж, і пішов у світ.
Ответ дляФорс мажор
Ну ось не заробляє батько стільки, щоб купити квартиру.
Весела пiсенька• 23 января 2025
Ответ дляЯичница с беконом
Тогда автор выставит обох
І правильно зробить. Шкода лише витрачених років. Це з самого початку був шлях в нікуди.
Ответ дляВидна міленіалка
Допомогати звісно.
Ну звісно можна. Але це 6 тижнів, потім чи піде він знову заробляти, чи буде так собі на смаколики по 100-200 грн в день заробляти, що він робив декілька тижнів до перелому.
Ответ дляНагайна
А мами зовсім немає?
Ну теоретично мама є. Вона з´явилася, коли йому був 21 рік, щоб він її утримував, бо вона ж його народила. Зараз де мама - не відомо. Давно не об´являлася.
Ответ дляВесела пiсенька
Ну для цього потрібно знати мого чоловіка. Він ніколи не буде скандалити. Дуже поодинокі випадки, щоб його вивести на скандал.
Ответ дляЯичница с беконом
Тогда автор выставит обох
Абсолютно згодна.
TANYA 0 0 0 0• 23 января 2025
Автор ну коли ви виходили заміж за чоловіка у якого був син, то ви мабуть думали, що може бути різні ситуації? У вас діти свої чи спільні є? Як чоловік відноситься до них? Хто власник житла?
Я_и_моя_собака• 23 января 2025
А де його мама?
Ніякої участі не приймає в лікуванні?
КаваЗМолоком• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
От ви і їздите по всіх
Видна міленіалка• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
6 тижнів це не роки. І це добре. Уявіть, деякі роками чужих родичів доглядають. Розруліть цю ситуацію розумно, а вже потім приймайте радикальні рішення.
Може хлопець вам віддячить колись (може).
Даха-сваха• 23 января 2025
Автор наверное по следам вчерашней темы. А вообще если ему 25, то вы не о том переживаете. Как бы парень на постоянку не сел вам на шею лишенный возможности работать даже когда поправится.
Tivoli• 23 января 2025
Пора искать ему жену с квартирой
Ответ дляVIP Mama
А де рідна мати?
Мати в пошуках гарного життя. Коли йому було 21, мама просилася на утримання. Він відмовився і зараз не відомо де вона.
Спеціальність є, але вона йому перестала подабатися до закінчення. І ось тепер працює в Глово((
Marinamariana• 23 января 2025
Ответ дляПустощі-веселощі
Какая такая нормальная профессия ? С юридическим образованием работают кассирами в Сильпо
КаваЗМолоком• 23 января 2025
Ответ дляMarinamariana
Цілком погоджуюсь, я юрист)) і в глоао можна нормально заробити якщо старатись і працювати
Ответ дляЗоя Жорівна

И мамы вообще нет?
Ну батько працює по 12 годин 6 днів на тиждень. Більше фізично не витримає - потрібно і відновлюватися колись. Більше він заробляти не може.
За маму вже відповідала. Вона є фізично. Свого часу пішла шукати гарне життя. І десь мабуть в нових пошуках(((
Даха-сваха• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Так а почему пасынок снимал квартиру если должно быть жилье пустое (мама ж в потерях), в котором они с мамой жили раньше?