Невгамовна шахиня• 23 января 2025

Пасинок дорослий звалився.

Пасинок, 25 років.
Свого часу, я погодилася, що він буде проживати з нами і займалася цого вихованням.
Виходило погано. В 20 він пішов на свої хліба. І все було добре, до лютого 22-го.
Пішов працювати у Глово на велосипеді. Знамав житло з приятелем. Потім орендарі оренда закінчилася, а на нову не назбирали, бо жили одним днем.
Повернувся до нас, з умовою, що підзбирає, і буде шукати нову квартиру.
Бачила, що він в тому Глово працює 2-5 годин на день. І розуміла, що йому і так добре. А тут він падає невдало з велосипеда. Складний перелом. Операція. Реабілітація.
І от що з ним робити? Не виселиш, ба наче не по християнські. Але я заробляю в 2-чі більше чоловіка, і мені не подобаються додаткові витрати на харчування. Операції і пластини вже оплачені, а так хотілося на море.
І ось дилема. Бути безжалісною стервою, не зможу, а утримувати ще 6 тижнів вже сил не має. Мені і останні 2 мфісяці вже піднабридли.
Тоді виходить тягнути далі?
Чи який варіант, ще придумати?
Весела пiсенька• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну для цього потрібно знати мого чоловіка. Він ніколи не буде скандалити. Дуже поодинокі випадки, щоб його вивести на скандал.
Тоді нехай вдвох з сином, який вже давно не дитина, згадають, куди вони відклали свої яйця, і почнуть їх нарешті носити. Почнуть заробляти, будувати краще життя і піклуватися про вас.
Тракторні війська• 23 января 2025
Были уже ваши темы.
Гоните их с мужем вместе, раз не можете терпеть больше
автор Невгамовна шахиня • 23 января 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Автор ну коли ви виходили заміж за чоловіка у якого був син, то ви мабуть думали, що може бути різні ситуації? У вас діти свої чи спільні є? Як чоловік відноситься до них? Хто власник житла?
Думала, але я сподавалася, що мені не доведеться утримувати його пожиттєво. Спільні є, і що це міняє? Житло в сільній власності. Теж не бачу такого, щоб міняло щось.
Зоя Жорівна• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну батько працює по 12 годин 6 днів на тиждень. Більше фізично не витримає - потрібно і відновлюватися колись. Більше він заробляти не може.
За маму вже відповідала. Вона є фізично. Свого часу пішла шукати гарне життя. І десь мабуть в нових пошуках(((
Значит держитесь.

Но с мужем серьезно обговорите. Как и не забывайте себе откладывать деньги, но не дома.
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А де його мама?
Ніякої участі не приймає в лікуванні?
Мама є біологічно. Фізично знайти важко)))
VIP Mama• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мати в пошуках гарного життя. Коли йому було 21, мама просилася на утримання. Він відмовився і зараз не відомо де вона.
Спеціальність є, але вона йому перестала подабатися до закінчення. І ось тепер працює в Глово((
Юноша вважає Вас своєю сім´єю, тож і прийшов до Вас за допомогою. Допомогти 25-річному сину в складні часи, як на мене, норм. Питання в тому, чого цим питанням займаєтесь Ви, а не Ваш чоловік? На сьогодні бюджет с чоловіком у Вас загальний?
Ответ дляВидна міленіалка
6 тижнів це не роки. І це добре. Уявіть, деякі роками чужих родичів доглядають. Розруліть цю ситуацію розумно, а вже потім приймайте радикальні рішення.
Може хлопець вам віддячить колись (може).
Не вірю я у віддічність.
Аноним ФЕЯ• 23 января 2025
ох и темы трольские. хоть не заходи на форум.
Ответ дляДаха-сваха
Автор наверное по следам вчерашней темы. А вообще если ему 25, то вы не о том переживаете. Как бы парень на постоянку не сел вам на шею лишенный возможности работать даже когда поправится.
Та саме про це і переживаю. вже 2 місяці минуло. А тепер ще 1,5.
Він і до переломів не дуже активно працював, а тепер рай.
Аноним ФЕЯ• 23 января 2025
якби ваш син впав з велосипеда теж написали б звалився? чи це спеціально, щоб розігнати публіку?
VIP Mama• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
’Отримайте вигоду’ з його перебування у Вас. Навіть із переломом можна займатися якимись побутовими справами, ’навантажте’ його.
Даха-сваха• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Ну так випровадивайте мамкину черешню. А нсли муж быканет и мужа следом.
Редиска Я• 23 января 2025
А ви не думали, що всесвіт дає ці випробування, щоб щось змінити в житті вашого пасинка. Є багато онлайн робот (продажі в інтернетмагазині тощо), треба йти в цей напрям. Може із Глово піде, заробіток так собі без лікарняних та відпустки.
Хочу на Балі• 23 января 2025
Наше любимое- квартира чья?)
Сколько лет назад вам достался муж с прицепом? Где они раньше жили, если жилье ваше? Или вы- если их?
Губи до вух• 23 января 2025
Ви стільки років його терпіли , і претензій не було, а 6 тижнів вже не можете потерпіти ? Він же людина. Тварин жаліють.
Замрійлива• 23 января 2025
Ви виходили заміж за чоловіка, в якого є дитина, знали, на що йшли, а тепер жалієте грошей на здоров’я його рідного сина. Фу на вас
juliyadorosh• 23 января 2025
Автор, а якби це був ваш рідний син,як би ви вчинили?
ArtPix фотовышивка• 23 января 2025
Автор, у Вас стоїть питання чи допомогти на протязі шести тижнів поломаному сину свого чоловіка, з яким ви вже десятки років? Серйозно? Не хотіла б я мати такого партнера, як ви.
Ответ дляVIP Mama
Звісно, що загальний.
Ответ дляДаха-сваха
Куди? на вулицю?
Ответ дляРедиска Я
Так він якраз не хоче. Його все влаштовує(((
Даха-сваха• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Куди? на вулицю?
К маме. Они же где то жили раньше.
Даха-сваха• 23 января 2025
Ответ дляРедиска Я
Так а почему испытания от вселенной прилетают автору, а не пасынку, раз его жизнь должна измениться?
Свій варік• 23 января 2025
Ответ дляНевгамовна шахиня
Звісно, що загальний.
Похоже пора вам пересмотреть подход к бюджету и сделать так чтоб лежать и годами налаживать свою жизнь у вас стало неудобно. Помочь и поддержать пока болезнь это одно, но устраивать пансионат совсем другое
Ответ дляДаха-сваха
К маме. Они же где то жили раньше.
Ну у маминої мами жили, в другі області. Але мами там не має. Є одна бабуся 85 років.
Ответ дляСвій варік
Дякую. Ваша порада, найбільше зайшла. Я теж над цим роздумую.