Сьогодні зʼїла бургер на обід — колега з сумною усмішкою: «О, ти ж так старанно тренувалася...» 😒 А ще мама минулого року дзвонила: «Чому не спекла паску? У мене в 25 років вже три рецепти були!» Здається, що навіть кекс із магазину — це «вибач, я не встигла».
Давайте відверто: ви часто виправдовуєтесь за те, що їсте? Чи бувало, що купляли напівфабрикати, а родині казали, що «сама готувала»? Чи насмілився хтось з вас нахабно замовляти піцу після роботи, коли всі очікують, що ви будете стояти біля плити? 🍕👀
Чесно кажіть: коли ви останній раз не соромились свого вибору — і що з того вийшло? Може, ви вже не брешете про дієти, а просто їсте? Чи може, перестали пояснювати, чому ваша дитина іноді їсть макарони з кетчупом?
P.S. Чи варто взагалі пояснювати, чому моя шафа забита гречкою і чіпсами? Може, «ідеальна жінка» — це та, яка не робить з їжі драму?
Ответ дляМанка Я
Может вам в церковь начать ходить ? Там по любому найдете жиночку.
хороша порада.. дякую )) подумаю..
Манка Я• 24 января в 21:43
Ответ дляVovchik_1978
хороша порада.. дякую )) подумаю..
Та нечего думать ,если хотите встретить простую и скромную женщину ,то только там . Баптисты ,пятидесятники ..
Ответ дляМанка Я
ні, я грекокатолик ) значить не світить ))
Манка Я• 24 января в 21:48
Ответ дляVovchik_1978
Бред . Идите куда написала ,вы хотите бабу себе нормальную ??
Ответ дляМанка Я
дякую. Можливо ви і праві :)