Vovchik_1978• 24 января в 19:46

Дівчата, ви теж відчуваєте, що ваша їжа завжди під мікроскопом?

Сьогодні зʼїла бургер на обід — колега з сумною усмішкою: «О, ти ж так старанно тренувалася...» 😒 А ще мама минулого року дзвонила: «Чому не спекла паску? У мене в 25 років вже три рецепти були!» Здається, що навіть кекс із магазину — це «вибач, я не встигла».

Давайте відверто: ви часто виправдовуєтесь за те, що їсте? Чи бувало, що купляли напівфабрикати, а родині казали, що «сама готувала»? Чи насмілився хтось з вас нахабно замовляти піцу після роботи, коли всі очікують, що ви будете стояти біля плити? 🍕👀

Чесно кажіть: коли ви останній раз не соромились свого вибору — і що з того вийшло? Може, ви вже не брешете про дієти, а просто їсте? Чи може, перестали пояснювати, чому ваша дитина іноді їсть макарони з кетчупом?

P.S. Чи варто взагалі пояснювати, чому моя шафа забита гречкою і чіпсами? Може, «ідеальна жінка» — це та, яка не робить з їжі драму?
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:15
Ответ дляКундалина
Несподівано. Цікаво, чому вас турбують ці проблеми. Чи це вам колега зробила зауваження щодо бургера?
скучно просто тому пишу хоч щось ))
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:15
Ответ дляМанка Я
Та не , Вовчик ,не спутала.
ну ні, то й ні )) доказувати дурепі що вона дурепа неблагодарна справа бо потрібно опускатись до її рівня. Живіть щасливо ))
Манка Я• 24 января в 20:16
Ответ дляVovchik_1978
на жаль не вмію куні. якщо чесно ні разу не робив ))
Почему??? А любите больше лысые пипки или густые жёсткие как щетки мохнатки?
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:17
Ответ дляМанка Я
залежить що ви маєте на увазі під словом ’любите’..
Манка Я• 24 января в 20:17
Ответ дляVovchik_1978
Так я вам и ничего и не доказую! Зачем вы так о себе ?
Манка Я• 24 января в 20:18
Ответ дляVovchik_1978
Нравится ,любить .
Манка Я• 24 января в 20:19
Ответ дляVovchik_1978
А анилингус делали ?
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:19
Ответ дляМанка Я
Нравится ,любить .
я не розумію російську, тому і попросив пояснити :) якщо мається на увазі просто ’подобається’, то не роблю трагедії яка саме. Головне щоб була людиною ))
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:19
Ответ дляМанка Я
ви зрозуміли що я маю на увазі )) не потрібно дурочкою далі прикидуватись )) бо ви смішні..
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:20
Ответ дляМанка Я
А анилингус делали ?
а що це ?
Сижу_и_плачу• 24 января в 20:20
Ответ дляТріль підпільний
Пора повзраслеть!
Вот вы уже точно взраслая !
Манка Я• 24 января в 20:20
Ответ дляVovchik_1978
а що це ?
Ви ніколи не пестили язиком анус коханої жінки???
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:21
Ответ дляМанка Я
ні.. і я не вальдемар )) ще раз повторю що ви мене сплутали з кимось ))
Манка Я• 24 января в 20:22
Ответ дляVovchik_1978
А чому Вовчик куні не робите ? Ви ніколи не були закохані ?
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:23
Ответ дляМанка Я
коли був то це було не популярно, навіть якось розмов таких не було в компаніях моїх.. це останні років 10 популярна тема, а я вже давно не був закоханий..
Манка Я• 24 января в 20:24
Ответ дляVovchik_1978
При чому це популярно ??? Це невмируща класика в коханні . Самі ж мінет напевно любите ??
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:25
Ответ дляМанка Я
ні , не дуже. Повторю, що якось в мої роки таке навіть не обговорювалось в компаніях. Якщо б обговорювалось то може б і робив, але це було не нормально. Навіть дівчата з якими зустрічався вважали що це не нормально . І навтіь розмов таких не було.
Манка Я• 24 января в 20:27
Ответ дляVovchik_1978
Тю ,дивне у вас було жіноче оточення .
А порно дивитись ??
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:27
Ответ дляМанка Я
Тю ,дивне у вас було жіноче оточення .
А порно дивитись ??
ні, не цікаво )) вже виріс з цього ))
Манка Я• 24 января в 20:34
Ответ дляVovchik_1978
ні, не цікаво )) вже виріс з цього ))
Молодец . Шо вам мешает найти себе классную бабу ???
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:37
Ответ дляМанка Я
не знаю де її шукати :)
Манка Я• 24 января в 20:37
Ответ дляVovchik_1978
не знаю де її шукати :)
Тут.!!!!!! Где ещё ????
Манка Я• 24 января в 20:39
Ответ дляVovchik_1978
не знаю де її шукати :)
Могу мою начальницу с тобой познакомить,она в активном поиске. Любите женщин постарше? Ей 58 , 6 размер груди , рост 154 см , 68 кг.
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:45
Ответ дляМанка Я
стара.. мені 46 )) якусь таку мені треба ))
Манка Я• 24 января в 20:56
Ответ дляVovchik_1978
Зато будет тебя холить лелеять ,на руках носить,деньги тратить. По курортах будет возить , кормить поить , ноги мыть и воду пить
автор Vovchik_1978 • 24 января в 20:57
Ответ дляМанка Я
ні :) такі відносини не цікавлять :) дякую..
Манка Я• 24 января в 21:05
Ответ дляVovchik_1978
Что значит не интересует? Вы пробовали ? Сначала пробуйте а потом благодарите .
Манка Я• 24 января в 21:06
Ответ дляVovchik_1978
Тем более 6 размер цыцек- вы такие часто встречаете???
автор Vovchik_1978 • 24 января в 21:11
Ответ дляМанка Я
не часто, але це перебор.. ) я такі не хочу )
Манка Я• 24 января в 21:12
Ответ дляVovchik_1978
Может вам в церковь начать ходить ? Там по любому найдете жиночку.